Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Gra indywidualna 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Hehe , kiedys , jeszcze na starych mapkach biegalo sie na rybki i tez dobrze bylo :) Szło troche szybciej , ponieważ mapka była mała.Ale w rekompensacie wy dostaliscie halit i zarabiacie na nim o wiele , wiele wiecej :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Więc nie rozumiem ''płaczu'' autora , dlaczego z halitu dostaje się tak mało , a rary są tak drogie.Sety są dodatkiem , glownie najpierw trzeba skupic sie na rarach :) A wracając do ceny , jeszcze pół roku temu opokę sprzedawali po 8 kk , a biltabandurki po 16 :) Więc to co teraz jest (opoka - 2 kk , biltabandury -10 kk) to jest pryszcz ...

*w temacie podawalem ceny z s1.


21 Sie 2012, o 18:30
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Jak to możliwe, że mając 50 lvl masz 2kk do lvl? Jak ja na 57 miałem 1,08kk.
Często dedasz?
Co do tematu.
Na 50lvl, powinieneś dawac radę Duchowi Energii. Warto się na niego przejsc. Opłacalne jest tez dropic rary na nizszy lvl, niektóre, są nawet drogie.


21 Sie 2012, o 19:49
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 09:19
Posty: 42
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Widać bronicie tej gry za wszelką cene ale byle kto zagra to stwierdzi że jest monotonna uboga.


21 Sie 2012, o 20:03
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Nie znam gry, która nie byłaby taka sama. Każda w końcu się sprowadza do schematów i nudzi - taki urok gier.


21 Sie 2012, o 20:11
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Nie. Z tym 2kk to oczywiście mój błąd. Mam po 1kk...co do sedna to to jest taka troche jałowa gadka. Nawet nie ma sie do czego odnieść....bo co to za argument że kiedyś było gorzej, że kiedyś płaciło sie więcej, że "każda gra nudzi"? To są argumenty retoryczne.
Ja mogę napisac że moja babka podczas wojny jadła tylko bób, więc po co narzekać na cokolwiek?

Po 500 ichtionów na 50lvl to jest szaleństwo. To jest fakt bezsprzecznie potwierdzający to, że gra nie daje zbyt wielu alternatyw.Gra jest monotonna, choć dla mnie obecnie otwierają sie nowe opcje więc nie jest tak zle...ale dla lvl 30-45/50 to nie widzę zbytnio nic ciekawego i sensownego.

Co do setów, to one nie są dodatkiem tylko zupełnym gównem. One są żartem, a na pewno set dla sheeda...tylko że to jest własnie to. Przez ileś czasu grałem zbierając na zupełny badziew

Generalnie dobrze, że coś sie rozwija i że pojawiają sie nowe rzeczy. Dla mnie jednak ta gra dopiero rozwinie swoj potencjał jak bedzie minimum 10 razy wieksza...czyli za 50 lat. To juz pewnie temat na inną dyskusje. Poza tym łatwo sie o czyms gada jak nie ma sie pojęcia o zapleczu takiego projektu itd....ale wydaje mi sie że zmiany idą zbyt wolno i w złym kierunku. Ubogość/monotonnia ciasnośc swiata blokują rozwój gry,a nie fakt że alalir jest pomalowane na troche zbyt szaro.
Gra ma świetną grywalność i to jest jej najwiekszy atut którego chyba nie sposób przecenić. Sam nie moge uwierzyć, że chodziłem całymi tygodniami na ichtiona...przecierz jak zdac sobie z tego sprawę to to jest wariactwo.
Nie wiem jak wyglądają priorytety jesli chodzi o rozwój, ale jak dla mnie to podklasy i rozbudowa, rozbudowa, rozbudowa świata.


21 Sie 2012, o 21:02
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Duchiii napisał(a):
Nie wiem jak wyglądają priorytety jesli chodzi o rozwój, ale jak dla mnie to podklasy i rozbudowa, rozbudowa, rozbudowa świata.

Dobrze to ująłeś - plan w dużym uproszczeniu wygląda własnie tak z tym, że przed podklasami wejdzie zapewne reforma wojen gildii.

Co do samego tematu to Administracja dostrzega problem gry indywiduanej, gdzie gracz z różnych względów będąc online np. 5godzin na dobę jest w stanie zgromadzić drużynę ledwie na kilka chwil żeby zrobić questa czy przejść się na jakiegoś bossa. A pozostałą część czasu poświęca na Ichtiona a potem na duszki czy Geo. Takich osób jest sporo i na nich również nam zależy dlatego tak jak to Willy wskazał trwają prace nad nie tyle jedną instancją ale całym systemem instancji nastawionych na graczy grających solo lub jedynie z petem. Nie będą one proste, wręcz przeciwnie - będą wymagające, ale dzięki temu gracze będą mięli większą satysfakcje z ich przejścia a i korzyści będą zapewne godne. Oczywiście nie wejdą one z dnia na dzień i chwile czasu to zajmie, ale realnie o tym myślimy i o postępach będziemy się starali Was informować.

ps.
A o potrzebie i zainteresowaniu tego typu rozwiązaniami świadczy ilość prac, która wpłynęła na konkurs na instncje - licząc oględnie wpłynęło ich kilkadziesiąt i większość z nich jest na kilka stron tekstu.


22 Sie 2012, o 07:30

Podziękowali: mandaryn3d (22 Sie 2012, o 10:36)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
A czy konkurs juz został rozstrzygnięty? Możesz z grubsza napisać jak te nowe rozwiązania będą wyglądały? Bedzie osobna kraina? Czy moze bedą te insty porozsiewane po obecnej mapce? Moze to i to? Bedzie exp, jakies rary, kasa?


22 Sie 2012, o 13:29
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
konkurs nie został rozstrzygnięty i pewnie przed końcem sierpnia nie zostanie - prace graczy musi przejrzeć kilka osób a więc to wymaga czasu

co do tego jak to będzie wyglądać to zakładamy kilka scenariuszy i rozwiązań jednak za wcześnie by o nich mówić - pewna wskazówka pewnie będzie publikacja wyników konkursu, ponieważ opublikujemy najciekawsze prace oraz prace zwycięskie.


22 Sie 2012, o 13:44
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Jeszcze jedno pytanko. Czy bedzie w tym wszystkim miejsca na jakieś rozwiązania dotyczące expa petów. Własnie sobie peta kupiłem i musze powiedzieć, że jestem przerażony perspektywą podnoszenia mu lvl na orkach, miskach itd... na nic innego go nie moge brać bo padnie ...czy bedzie jakaś insta gdzie bedzie można łatwiej podexpić peta?


23 Sie 2012, o 12:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
nie planujemy specjalnych expowisk dla petów w tych instancjach o których tu rozmawiamy - wszystko będzie w oparciu o mechanikę, która obecnie funkcjonuje


23 Sie 2012, o 12:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 295 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron