Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Wędkarstwo 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2013, o 01:05
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wędkarstwo
Pomysł dosyc ciekawy ale ja bym widział to bardziej jako minigierke z wendką (kupywaną za golda nie plate ) dzięki której można by było bardziej urozmaicic chodzenie na dorsze :)

_________________
Nie zawsze trzeba wygrywać, czasem wystarczy że ktoś przegra


10 Mar 2013, o 15:53
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2012, o 22:29
Posty: 65
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Wędkarstwo
Niedawno się pojawiły małże więc wątpie, że pomysł przejdzie, ale jestem za tylko ta cena za wędkę mnie ubawiła :)

_________________
Seq-66Druid
Image


10 Mar 2013, o 16:48
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Wędkarstwo
Tak wysoka cena ma tłumaczyć to, że gracz otrzymuje bardzo cenne rzeczy nic nie robiąc. Nie wiem jak to sobie wyobraził, ale jakoś można je wymienić na rary, platynowe kluczyki, potki czy esencje. Inaczej mówiąc - kupujesz wędkę za 50 platy, idziesz do odpowiedniego miejsca, zostawiasz postać na kilka godzin i możesz zdobyć fanty warte wielokrotnie więcej. Widać że niedopracowany pomysł, nawet gdyby pomysł tego rodzaju byłby przydatny.


10 Mar 2013, o 16:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Gru 2011, o 13:01
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: bukaa
Post Re: Wędkarstwo
Kyth Moire napisał(a):
Tak wysoka cena ma tłumaczyć to, że gracz otrzymuje bardzo cenne rzeczy nic nie robiąc. Nie wiem jak to sobie wyobraził, ale jakoś można je wymienić na rary, platynowe kluczyki, potki czy esencje. Inaczej mówiąc - kupujesz wędkę za 50 platy, idziesz do odpowiedniego miejsca, zostawiasz postać na kilka godzin i możesz zdobyć fanty warte wielokrotnie więcej. Widać że niedopracowany pomysł, nawet gdyby pomysł tego rodzaju byłby przydatny.

Pomysłu nawet nie rozwinąłem, a ty już wypowiadasz się w sposób jakbyś znał moje myśli.
Napisałem że sposób wędkowania byłby podobny do zbierania surowców,a nie taki sam.
-wystarczy wyłączyć automatyczne łowienie,bo chyba to miałeś na myśli.
Co do fantów, możliwość wyłowienia czegoś cennego byłaby adekwatna do czasu spędzonego na wędkowaniu.
Wędkowanie ma służyć przede wszystkim jako dodatkowa rozrywka i nie ma być genialnym sposobem na zarabianie kasy.

Podkreśliłem w 1 poście, że to ogólny zarys pomysłu,proszę Cię nie oceniaj nieskończonej pracy.

Z powodu braku zainteresowania pomysłem ,proszę o zamknięcie tematu.


10 Mar 2013, o 20:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Gru 2012, o 00:58
Posty: 19
Miejscowość: Władysławowo
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Eist
Post Re: Wędkarstwo
Pomysł absolutnie genialny, tylko że już nikt by mnie nie widział :) Cały czas bym ryby łowił tylko :D


16 Kwi 2013, o 17:40
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Post Re: Wędkarstwo
Pomysł świetny, ale w formie mini gierki .Czyli przykładowo zarzucamy wędkę że by coś złowić, musimy obserwować spławik(lub jakiś pojawiający się pasek).I tak jak opisałeś że by, wędka była w formie psych raru do expienia.Im więcej wyekspiona tym lepsze zdobycze.Myślę że to o wiele ciekawsza forma zarobku jak halit czy małże.


16 Kwi 2013, o 18:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2011, o 18:33
Posty: 1040
Miejscowość: Bieszczady
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Post Re: Wędkarstwo
W grze Torchlight (twórców m.in. Diablo) wędkarstwo miało fajne zastosowanie... dzięki złowionym rybom mogliśmy nakarmić naszego peta :), po czym zmieniał się w moby z gry, z tego co pamiętam na około 10 minut... HP/Konda i co tam jeszcze było pozostawało bez zmian... dostawał wygląd danego moba + jego resy + rodzaje ataku... ot taki dodatek dla urozmaicenia :) po 10 minutach stawał się normalnym petem (bez dodatków)...

_________________
Gjenek Rycek 134 lvl... 2012.06.13-2013.06.14 2014.02.07->
Thota Drucik 19 lvl...

http://screenshooter.net/9949416/irdujxt <- ALLENOR :D


17 Kwi 2013, o 01:58
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Wędkarstwo
Kolejny sposób zarobku robi ekipa. Ale pomysł umiarkowany.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


17 Kwi 2013, o 09:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Paź 2012, o 18:48
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Wędkarstwo
Mega pomysł z pewnością urozmaiciłby grę!

_________________
Mo 81+ Qsiek G : Warriors of Destiny Pzdr ;)


29 Kwi 2013, o 21:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Maj 2013, o 20:56
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wędkarstwo
Dobry pomysł, lecz kto na wędkę 50 platyn wyda ? jakby było za np 50 k lub coś takiego to by był pomysł świetny ;D I że wędkę można ulepszać żeby lepsze przedmioty łowiła :mrgreen: ME GUSTA


5 Maj 2013, o 10:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 363 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron