Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Mam Kilka Pomysłów :) 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2013, o 10:32
Posty: 70
Podziękowano: 170 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Mam Kilka Pomysłów :)
Showtimee napisał(a):
eduardoo karzdy morze se pisac jak se hce i nieh cie slag jasny trafi krew jasna zaleje z tol waszol bulol !!!
i co skoro jak ktos mial powiedzmy 13-15 lat wyjechal za granicie i niepotrafi pisac poprawnie to dla cb jest debilem ? ty dlamnie ty jestes "debilem" skoro tak bo niepotrafisz tego jezyka co ja i proste pzdr

1. Debil a Idiota to 2 różne słowa o różnym znaczeniu.
2. To że byłeś za granicą ileś tam lat nie świadczy o tym że nie jesteś już Polakiem, a co za tym idzie powinieneś umieć poprawnie pisać w swoim OJCZYSTYM języku. Dla mnie pisanie poprawnie to kwestia honoru.

_________________
Scarface- 46lvl łucznik S1 [ON]

Bo z Taernem jest jak z Media Marketem... Nie dla idiotów...


30 Mar 2013, o 22:47
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
hmmm widze ze widisz to tak jak ty chcesz i tak zeby tb pasowalo idiota a debil nieodbiega tak bardzo od siebie i to ty wyzywasz ludzi bo robie bledy ort nie ja kwestia honoru jest to zeby pisac bez bledow ... tu to juz dales popis no nic bez sensu bo itak wyjdzie na twoje.
jesli niepotrafisz zrozumiec jak sie czuje 2 osoba to niemow bo mam nadzieje ze zycie cie doswiadczy i powiedzmy pojedziesz do innego kraju i idzieci benda sie z cb wysmiewac ze niepotrafisz napisac prostego zdania nq niemialo byc spamu wiec niepisze nic wiecej


30 Mar 2013, o 22:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 487 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron