Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Moderatorzy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 15:41
Posty: 121
Podziękowano: 93 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Moderatorzy
Skończcie z demagogią, że modzi wykonują nie wiadomo jaką ciężką pracą - to do postu Koperka, że za nic nie robienie nie dostają platy. Modowanie to przyjemny dodatek do gry, który powinien sprawiać przyjemność - mi przynajmniej przez bardzo długi okres taką przyjemność sprawiał i jakoś nie było problemu z znalezieniem mnie na czacie.

W komunie było popularne takie przysłowie "czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy" - doskonale obrazuję wypłaty dla członków ekipy. Co do siedzenia na innych kontach, każdy czasem potrzebuje odpocząć i akurat tu się wcale nie dziwię, że jak ktoś jest na innej postaci to nie rzuca wszystkiego byle tylko pomóc w jakieś zazwyczaj mało istotnej sprawie - w końcu są ( powinni) być inni modowie od tego. Co do napisania poproszę moda na priv - bądźmy poważni miałem kilku modów w znajomych i jakoś zawsze na czacie proszenie powtarzało się przez kilka minut gdy Ci modowie byli online.

Crazy jesteś forumowym trolem ale z tym masz rację lista na forum, nie mylić z komendą w grze powinna być jak najbardziej dostępna dla ogółu.

Na s3 wg mojej wiedzy wygląda to na dzień dzisiejszy tak:
Alt
Temirha
Latorre
Morkai
Caryca
Asaa - 2 char Taksówkarz

Jednej osoby nie wymieniłem celowo bo nie tu jest jej miejsce.

ps. obserwuj handel tam siłą rzeczy piszą wszyscy i sobie notuj kto ma jasny nick - będziesz miał zawsze pełną listę moderatorów.

_________________
GumiśKabi - Rycerz 128lvl s3

"Czasami czuję jak ten świat jest fałszywy
Ja nie potrafię jak on być taki sam
Jestem prawdziwy, zło i dobro w sobie mam..."

http://www.youtube.com/watch?v=6ggA85vjjD8


14 Wrz 2013, o 18:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013, o 19:12
Posty: 146
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Shiori
Post Re: Moderatorzy
Moim zdaniem nie powinny być żadnej komendy pokazującej spisu czy ktoś jest online to by bardzo utrudniło prace bo załóżmy że jest tylko jeden mod dostępny i daje kneble ? Zaczęło by się płakanie na privie i różne podobne rzeczy do których są zdolni gracze ...

Jeżeli chcesz zapisz sobie modów jacy są i spróbuj się skontaktować ....

Zresztą ten temat jest zbędny i poruszany z tego co zauważyłam.

_________________
Nawet jeśli podniesiesz się tysiąc razy, to nigdy nie osiągniesz zwycięstwa.

Ból jest tylko początkiem nienawiści

S1 łuk : Shiori 95 lvl


14 Wrz 2013, o 19:11
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Moderatorzy
latorre jakis jest na s3 jeszcze i ironka

ktoś jesczce?

a teinne nicki? bo wiadomo jak nie sa na koncie moda to sa na innym i juz kontaktu nie ma .. To samo tyczy sie ukrytych gm..

Lista powinna byc. mówicie wołaj na czacie, ok ale nie ma ta ze ktoś jest non stop zielony obecny a gra sobie na innej i specjalnie by nie pomagac siedza cicho ... Tak własnie jest dlatego proponuje duza liste wszystkich kont modów aby w razie problemu badz kłopotów mozna było jednak z kims sie skontaktowac,

załosne jest to ze wiele ludzi nie wie kto jest modem a na wielu serwach sie poprostu ukrywaja, co widac na forum po błaganiach typu jest mod , gm potrzebny, i podobne a ci ludzie sa obecni a w grze ich nijak nie da sie złapac...

Kolejny powód do powstania takiej listy to to ze ja juz powiem ze uznam sie za starego wyjadacza i i wszystkie nupki niemal znam na pamięc .. a co z tymi co zaczynaja gre? oni maja sie domyślac jak rozumiem kto im moze pomoc??

I nie mówcie ze macie prawo do lenistwa i niepomagania , zawód moda jednak ma swoje obowiazki i jestsie nim 24/h jeśli wam przeszkadza to zrezygnujcie z plakietki i grajcie w błogiej nieświadomości dalej.

i nie mówcie ze to ciezka praca no litości bo ze śmiechu nie wyrobie.. tacy zapracowani jesteście zwłaszcza ty koperek.. tak tak ..


14 Wrz 2013, o 20:22
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Post Re: Moderatorzy
Cytuj:
zawód moda jednak ma swoje obowiazki i jestsie nim 24/h jeśli wam przeszkadza to zrezygnujcie z plakietki i grajcie w błogiej nieświadomości dalej.

Bycie modem, to nie jest zawód. Jest to tylko gunkcja, którą się pełni z własnej woli otrzymując platynę za dobre chęci. Mod też jest graczem i expić musi, stworzenie takiej listy spowoduje nieustającvy spam na privie, oraz płacz, że " jak ja mam sprawe to on zawsze musi być na inscie". od powaznych spraw jest support, od mniej powaznych odpowiedni dział na forum, od błachostek czat w grze (czyt. poproszę moda na priv).

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


14 Wrz 2013, o 20:29

Podziękowali: Alt (14 Wrz 2013, o 21:08)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Moderatorzy
przeczytaj obowiazki moda a wtedy sie wypowiadaj, na priv to podstawa zgłaszania sie o pomoc....


14 Wrz 2013, o 20:31
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Moderatorzy
crazy, widzę że toczysz kolejną krucjatę - niestety nie pierwszy na to wpadłeś i pewnie nie ostatni, jednak od dawna była decyzja o tym, że modów nie widać pod komenda /ekipa i nie będziemy tego dublować na forum - chcesz prowadzić własny wykaz to prowadź, nas w to nie mieszaj :)


14 Wrz 2013, o 20:41
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Moderatorzy
jaka krucjate ?

ok mozna zamknac chciałem dobrze..


Zamknięte, rzuff


14 Wrz 2013, o 20:43
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 367 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron