Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 [IDEA] leczenie po upie 

Czy pomysł jest godny przemyślenia?
Ankieta zakończyła się 25 Gru 2013, o 23:40
Tak 97%  97%  [ 28 ]
Nie 3%  3%  [ 1 ]
Nic to nie zmieni (uargumentuj w poście) 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 29

 [IDEA] leczenie po upie 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
W trakcie prac nad balansem były rozpatrywane również możliwości różnego rodzaju działania debufa z leczenia w zależności od poziomu postaci, ale pod wpływem dyskusji poprzestano tylko na ograniczeniu możliwości kumulacji w zależności od levelu, jako najmniej komplikujące zasadę działania.

Z własnych doświadczeń - grywałam przed upem i regularnie grywam sobie po upie również i na low lv druidzie (taki, co to bufy ma na 3 i 4 pa), m.in ciekawa różnic w praktyce, na codzień, i przyznaję szczerze, że nie widzę znacząco większych trudności. Dobrze rozdane statystyki i umki przy nawet średnich (w większości braku) ulepszeń pozwalają na normalną grę, pod warunkiem sensownego "zarządzania" leczeniem ("ee barb daj sobie coś w def bo cie nie dam rady leczyc za chwile"). Fakt, że pokochałam rycerza z rozkazem - przed upem tylko ochro u niego widziałam;)

Druidowi na niższych lv zawsze było ciężej niż tym na wyższych (bufy na wiele PA), m.in. dlatego na niższych to dr najczęściej dostaje ochro, przed zmianami też było tak, że naprawdę koxem druid stawał sie w momencie posiadania buffów na 1 PA, i ta różnica dalej jest widoczna. Zawsze było trudniej ogarniać druida na małym lv. Ja ze swojej perspektywy, własnym subiektywnym osądem na podst. własnych doświadczeń - nie uważam, żeby trudności zwiększyły się aż tak bardzo na low lv w stosunku do hlv, żeby trzeba było myśleć o korektach. Ale nie wykluczam bycia w błędzie, dlatego podkreślam subiektywność opinii.

Reasumując: póki co - nie planujemy takich zmian, ale obserwujemy, jeśli faktycznie zaistnieje potrzeba pomocy low lv druidom - na pewno do tematu powrócimy.

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


14 Sty 2014, o 17:54
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
Ja jako dygresję dodam, iż osobiście przedstawiałem taki plan modyfikacji leczenia u druida, ale nie przeszedł dalej z uwagi na utrudnianie prostoty wszelkich zależności. Dlatego powstał jeden wzór dla wszystkich lvli.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


14 Sty 2014, o 18:29
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
minus jest taki że najczęsciej moby lubią bić jednego przeciwnika...
jak juz zaczną to nie daje rady wyleczyć do końca, normalnie, kiedy dają losowo, albo walą w fizoli to jest nawet do zniesienia, gorzej z magami...

wielkim minusem jest też to że jedno gryzienie i pewnie do końca walki sie nie pozbierasz... modla jak jej korzenie nie wejdą* to pewnie kasuje krwawką

* - mój rekord to 12 ataków po kolei na 0%


14 Sty 2014, o 18:46
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
Powinni dac pojedyncze leczenie za 1 debuf i bylo by po sprawie:P A jak wam to bardzo przeszkadza to niech pojedyczne leczenie daje 2 debufy na druidzie ale na innych profach tylko 1. Ja mogę sobie ginąc ale nie moje party które mi ufa:)

Ostatnio bylem na loskach na 81 levelu i pierwszy raz trafily mi się węze.
Byly 4 dedy w tym jeden mój i mogę z całą pewnoscia powiedziec ze gdyby nie debuf to bylby tylko 1 ded.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


14 Sty 2014, o 20:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Sty 2014, o 22:30
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Beliar
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
Witam wszystkich.
Uważam ze o wiele przyjemniej by się grało jeżeli była by możliwość czyszczenia debuffa który pojawia się wraz z leczeniem.


19 Sty 2014, o 22:47
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
oczywiscie ale póki co jest to jedyny nie zmywalny debuf chyba ze dołożą mycie do skili mo to moze się doczekamy:P

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


19 Sty 2014, o 23:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Lis 2012, o 16:41
Posty: 21
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] leczenie po upie
Pomysł fajny, ale na low lvl-ach nie robi to dużej różnicy kto ogarnia druida na małym lvl-u nie ma z tym dużego problemu.


31 Sty 2014, o 18:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 422 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron