Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Wartość % wyexpienia psycho rara 

Czy pomysł powinien zostać wprowadzony?
Jestem na TAK! 90%  90%  [ 26 ]
Buuuu... NIE! 10%  10%  [ 3 ]
Razem głosów : 29

 Wartość % wyexpienia psycho rara 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wartość % wyexpienia psycho rara
Bliss napisał(a):
Gildartz napisał(a):
Ale na pasku doświadczenia postaci widać liczbowo, co jest jeszcze lepsze od rozwiązania procentowego(...)


nie chodzi mi o liczbę prezentującą poziom psychorara, to jest ok,wartości o których mówię widzę bardziej jako dodatkowe info pojawiające się po najechaniu myszką na rar


Czytaj ze zrozumieniem. Przed tym napisano, że nawet doświadczenia postaci nie widać w procentach, to napisałem, że doświadczenie postaci widać liczbowo, np 6 433 652 expa posiada aktualnie postać. Nikt nie mówił o poziomie. Czytanie nie boli. :)

@Koperek
Propozycja tego, by ilość expa w psycho/epiku była widoczna w liczbach/procentach padała dziesiątki razy, wystarczy użyć szukajki. To jest proste, było mnóstwo razy proponowane, tyle że administracja jakoś jest przeciwna tego typu hmm "ułatwieniom", chociaż nie wiem, w czym to niby przeszkadza, by takie coś było widoczne, tak samo jak ilość expa postaci. Nie widziałem głosów przeciwko od graczy, wszyscy za, tylko administracja przeciw. :) Padał ten pomysł tyle razy, że naprawdę sądziłem, że w tym upie, który był, dadzą nam już licznik expa dla psycho, a tu guzik.

_________________
Image
Image
Image


12 Sty 2014, o 18:32
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wartość % wyexpienia psycho rara
@Gildartz
Dokładnie tak samo jest z funkcją on/off u psychorarów, gracze są za a Ekipa milczy. Widać "niezbadane są wyroki ekipy" :)


12 Sty 2014, o 19:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2013, o 15:53
Posty: 12
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wartość % wyexpienia psycho rara
Gildartz napisał(a):
Ale na pasku doświadczenia postaci widać liczbowo, co jest jeszcze lepsze od rozwiązania procentowego(...)

czytaj z jeszcze większym zrozumieniem i patrz jakich 2 kwestii dotyczy temat, reszta mnie mało interesuje :)
pasek doświadczenia postaci jest ok, nie pisałem nic o nim, więc "stick to the point"

jeśli ten temat był powielany i nie wnosi nic nowego, to moderator z pewnością w odpowiednim czasie go zamknie

_________________
Lazurowy Driud z Góry Dmorther
Antracytowy Rycerz z Góry Dmorther


12 Sty 2014, o 22:49
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wartość % wyexpienia psycho rara
Rany, Ty naprawdę czytać nie umiesz? -.-

Nikt nie mówi o pasku expa, tylko o wyrażeniu liczbowym, które jest przy expie postaci i którego gracze chcą przy expie itemów. Ty proponujesz wartość procentową, liczbowa, jak jest u postaci, jest lepszym rozwiązaniem, i tego dotyczyło wtrącenie, zarówno moje, jak i kilka innych. Brak słów po prostu... Pasek expa postaci był jako przykład wyrażenia expa, tyle. Nikt o nim nie dyskutuje, każdy rozmawia o paskach expa w itemach, tyle że proponują inne rozwiązanie, zamiast procentowego - liczbowy. Czasami myślę, że do założenia konta na forum powinno się robić test z czytania ze zrozumieniem...

_________________
Image
Image
Image


12 Sty 2014, o 23:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2013, o 15:53
Posty: 12
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wartość % wyexpienia psycho rara
Gildartz napisał(a):
Rany, Ty naprawdę czytać nie umiesz? -.-

Nikt nie mówi o pasku expa, tylko o wyrażeniu liczbowym, które jest przy expie postaci i którego gracze chcą przy expie itemów. Ty proponujesz wartość procentową, liczbowa, jak jest u postaci, jest lepszym rozwiązaniem, i tego dotyczyło wtrącenie, zarówno moje, jak i kilka innych. Brak słów po prostu... Pasek expa postaci był jako przykład wyrażenia expa, tyle. Nikt o nim nie dyskutuje, każdy rozmawia o paskach expa w itemach, tyle że proponują inne rozwiązanie, zamiast procentowego - liczbowy. Czasami myślę, że do założenia konta na forum powinno się robić test z czytania ze zrozumieniem...


swoje mądrości i przemyślenia zostaw... przydadzą się jak Pani zada kolejne wypracowanie, tam możesz się rozwinąć, tłumaczyć jak Abel krowie dalej... co więcej spinasz się jakbyś testu gimnazjalnego nie zdał

over & out

Ps: ciekawe czy zdałbyś test i miał to konto na forum :P

_________________
Lazurowy Driud z Góry Dmorther
Antracytowy Rycerz z Góry Dmorther


13 Sty 2014, o 12:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wartość % wyexpienia psycho rara
Witajcie

Pomysł dobry i chyba już coś takiego przelatywało przez forum ale nic się nie zmieniło do tej pory . Niema co debatować tylko trzeba to wprowadzić ponieważ nie jest to skomplikowane dla ekipy a pomoce dla graczy.

Pozdrawiam

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


13 Sty 2014, o 17:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron