Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 klikanie a flaszki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klikanie a flaszki
Flaszki na kliknięcie dla Nas oraz dla peta ! :D

Co do ręki, tej wyćwiczonej, to pozwolę się nie zgodzić (choć żart słowny rozumiem i jako przyjemnie rozluźniający i po prostu śmieszny choć niewątpliwie frywolny - czyli spełniający, to czego się od niego oczekuje ja uznaję...), znam przynajmniej kilka pań, które mogą się pochwalić podobną, jeśli nie większą sprawnością :P, co w dobie feminizmu proseksualnego nie dziwi i choć mocno to naciągane, jeśli wziąć pod uwagę, iż ta sprawność ręki wyćwiczonej poprzez pewne ruchy :) ma wpływ na szybsze przeciąganie tychże flaszek, to poprawienie tegoż przeciągania jest tym czego naprawdę wielu graczy oczekuje. Często sekundy decyduja, czy wbijemy na kolejną rundę (czekamy na tego dru lub ryca), te sekundy przekładają się na nasze dedy, straconego expa, to nie tyle można, co trzeba poprawić.

Btw. Ciekawym ile sekund zyska megasuperhiper wyćwiczona ręka w pewnych ruchach w stosunku do ręki przeciętnie wyćwiczonej i do tzw. placebo (bo na ten przykład religia nie pozwala)? Szybsze dodanie flaszek w grze - bezcenne wiadomo, brak ciąży u nieletnich, brak chorób wenerycznych, bo zakładam, że miszczu nie ma czasu na inne treningi niż te "samemu z sobą" w celu osiągnięcia perfekcji... 8-)

Pozdro i dziękujmy za rewolucję obyczajową :)

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


18 Cze 2014, o 12:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klikanie a flaszki
Wolałabym, żeby jednak zostało przeciąganie. Nie lubie marnotrawienia itemów, a z używaniem przedmiotów poprzez kliknięcie na nie właśnie tak się w moim (i pewnie nie tylko moim) przypadku skończy. Jak już by miało być przez kliknięcie to podwójne.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


18 Cze 2014, o 12:56
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klikanie a flaszki
Witam

Off Topic - miałem parę dni nieobecności i co ja pacze? wiele zmian w tym: Kaita is back - siema :D .

Ad topic
Zmiana potrzebna i sensowna. Ja szczerze również nie wiedzę żadnej logiki w jedynym argumencie na nie - twierdzącym że jest to jeden z elementów zręcznościowych.
Btw sam dałem kiedys podobny pomysł:

viewtopic.php?f=121&t=29175&hilit=skr%C3%B3ty+klawiaturowe

z tym, że wnioskowałem o wykorzystanie klawiatury a nie myszki. Myśłałem również o większej liczbie akcji, które można wykonać z klawiatury.
Oczywiście nie odczekałem się merytrycznej dyskusji a tym bardziej takowych odpowiedzi jedynie Szymdaro jak zwykle z moimi pomyłsami był na nie i dywagował o zręcznościowym elemencie - chyba własnie stąd pochodzi ten kuriozalny i powtarzany argument.


pozdr
Lisario


18 Cze 2014, o 13:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 367 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron