Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 140lvl co dalej? 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 140lvl co dalej?
Up, Crazy wraca po wakacjach :lol: :lol:

Topic@
Ja jestem na nie, lepiej poczekać aż w końcu podniosą próg levelowy (bo kiedyś będą musieli). 140 lvle nie powinni się nudzić, ciągle jeszcze mają niewykonany Quest "Szczyt Marzeń" :D

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


27 Lip 2014, o 10:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013, o 20:56
Posty: 24
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Krzesiek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 140lvl co dalej?
Jak zauważyłem wcześniej ( zapis fonetyczny paragony ), nie wiem może on sam mówił tak, pisało się inaczej, ale tu nie chodzi o nazwe. Crazyzdf masz racje, pisząc o tym ile już tematów przepadło, ale nadzieja umiera ostatnia. Jestem bardziej ciekawy zdania graczy niż tego czy dany pomysł zostanie wprowadzony( a byłoby miło ) , jeżeli propozycja jest git to mi to wystarcza, jestem zadowolony :)

_________________
'' Postęp jest wymówką dla zepsucia. '' - ,Diuna, Franka Herberta
'' Trzeba zrobić ściepę narodową, i kupić bombę atomową! '' - Bohdan Smoleń

Rycerz 90 (91 coming soon) toczy się do góry... Gildia FTT, nick: Krzesiek, bynajmniej Grzesiu


27 Lip 2014, o 14:27
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 140lvl co dalej?
Paladyn56556 napisał(a):
Jak zauważyłem wcześniej ( zapis fonetyczny paragony ), nie wiem może on sam mówił tak, pisało się inaczej, ale tu nie chodzi o nazwe. Crazyzdf masz racje, pisząc o tym ile już tematów przepadło, ale nadzieja umiera ostatnia. Jestem bardziej ciekawy zdania graczy niż tego czy dany pomysł zostanie wprowadzony( a byłoby miło ) , jeżeli propozycja jest git to mi to wystarcza, jestem zadowolony :)


Ja powiem szczerze, że sami zainteresowani byliby najpewniej dosyć sceptycznie nastawieni - zdanie Szyma znamy od dawna, a i sam bardzo często widzę "sto czterdziestki" - na czacie, na instach, wcale nie widzi się u nich jakiegoś zaniechania gry - w zasadzie to co drugą jaskę robiłem z kimś z maksem. Morana i hlvl sety dały na tyle szerokie możliwości, że nie wydaje się, by prędko ktoś miał się znudzić.

_________________
Spoiler:


27 Lip 2014, o 14:34
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Kwi 2014, o 20:21
Posty: 6
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Ninerr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 140lvl co dalej?
haha :D porównywanie Diablo 3 do Taernu no po prostu poezja. Grałeś w Diablo 3 ? nie ? to po jaką cholere porównujesz Diablo do taernu. W diablo 3 jest masaaa massaaaa ale to masa rzeczy do roboty uber bossy/krowi poziom/ meczenie sie na 6poziomie trudności gdzie przetrwają tylko koksy i wiele wielee ale to naprawdę wiele innych rzeczy do robienia a taern to tylko pisanie na gildiowym po wyzywanie moderatorów jak oni nie ogarniają i na globalu po 23:00 gdzie zaczynają się rozmowy na wszelakie tematy w Diablo 3 jest gdzie wbijać te paragony. A w taernie ? no bez przesady że ktoś ci będzie cały czas wbijał pod lodem te lvl albo na lempo ^^ Myślę że inżynierowie już mają pomysły co zrobić żeby zadowolić graczy i żeby się nie nudzili tylko no cóż mało czasu a dużo roboty


27 Lip 2014, o 14:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013, o 20:56
Posty: 24
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Krzesiek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 140lvl co dalej?
Nie porównuje drogi przedmówco Diablo 3 do Taern, tylko proponuje rozwiązanie z Diablo, owszem nie grałem w 3 ale 2 i 1 mam obczajoną :)

_________________
'' Postęp jest wymówką dla zepsucia. '' - ,Diuna, Franka Herberta
'' Trzeba zrobić ściepę narodową, i kupić bombę atomową! '' - Bohdan Smoleń

Rycerz 90 (91 coming soon) toczy się do góry... Gildia FTT, nick: Krzesiek, bynajmniej Grzesiu


27 Lip 2014, o 14:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:47
Posty: 6
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wg mnie lepszym wyjściem byłoby ustanowienie progu na 150 lvlu, z tym że te ostatnie 10 lvli byłoby chole#nie ciężko wbić, by zajęło to trochę czasu.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


29 Lip 2014, o 09:24
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 140lvl co dalej?
Witam

Hej Crazy pozdrawiam serdecznie, miło Cie znowu widzieć :D
No fakt pagony brzmią znacznie lepiej i zgadzam siez Toba że pomysł z odznaczeniami sam w sobie ma sens. Tylko z drugiej strony istnieją już w grze osiągnięcia prawda?
Więc mamy już fajną podstawę, która jedynie potrzebuje odświeżenia i reformy. Zarówno zmian w nazewnictwie (było już wielokrotnie poruszane) jak i jakochkolwiek premii, bonusów z nich wynikających. Oczywiście, że nie powinny to być jakieś duże ułatwienia ale jakakolwiek namiastka powodująca, że gracze mają parcie na dane osiągnięcia i tyle. I jestem zdecydowanie za takim pomysłem, dotyczącym wszystkich leveli.
up@SZCZURMAN - a co to zmieni czy próg jest na 140 czy na 150? Tym bardziej, że ile by to nie było expa do tych 10 czołowi nolifowie natychmiast wóciliby do starego systemu gry: exp, exp i exp. I po niedługim czasie miałbys na kazdym serwie tych kilku 150 lev.
I tutaj płynie przechodzimy do odpowiedzi na post Szymdaro (notabene post będący 100% offtopem!). Ja napisałem mój post i podałem Twój przykład kolego jako właśnie przykład idealnie pasujący to tego tematu. Napisałem wyraźnie, że nie mam nic personalnie do Ciebie. W żaden sposób nie sugerowałem, że Cię znam na wylot ani mam do Ciebie zarzuty. To co napisałem, że przyznałeś lub nie, pochodziło z Twoich postów. Wiec może nie zarzucaj mi bezpodstawnie braku czytania ze zrozumieniem i pisania bzdur a ogarnij to co sam o sobie na tym forum piszesz.
Tym bardziej, że rzucasz się gdzie sobie zaprzeczasz i robisz to w tym samym zdaniu - proszę cytat:
Ja piszę:
lisarioIII napisał(a):
Wcześniej nolifił (chociaż zaprzecza :D ) ...

Ty piszesz:
Szymdaro napisał(a):
Powiedz mi proszę na jakiej podstawie tak twierdzisz, gdzie ja zaprzeczam?

I dalej zaczynasz zaprzeczac, ze nolifiłeś:
Szymdaro napisał(a):
Grałem dużo, dużo więcej niż teraz, ale moim zdaniem do nolajfienia to mi było jeszcze daleko, gra była na końcu kolejki za obowiązkami i innymi rozrywkami...., nigdy nie grałem w biegu i nigdy nie miałem parcia na poziom. Nigdy nie expilem na siłę...

Czyż nie?

Inny przykład? Proszę bardzo:
Moje twierdzenie:
lisarioIII napisał(a):
On (jak sam przyznał), dopiero po wbiciu 140 levela zauważył, że można grać inaczej.

Tutaj zaczynasz zaprzeczać:
Szymdaro napisał(a):
Gdzie ja coś takiego napisałem? Nie przyznałem, że zauważyłem, że można grać inaczej, każdy to wie dużo wcześniej.

Ale tu już płynie przechodzić do potwierdzenia mojego spostrzeżenia:
Szymdaro napisał(a):
Jednak dopiero po osiągnięciu maksa można plan wprowadzić bez żadnych strat w życie. Kiedyś nie padałem, bo szkoda było expa i wychodziłem normalnie. Teraz wolę zdjąć eq, paść i odpocząć - czasami jest szybciej niż coś bić i wychodzić.

Zresztą dla przykładu, może przypomnij sobie np to:
Szymdaro napisał(a):
Moje zdanie się zmieniło trochę z biegiem czasu...... Jest event, jest HH, gracze wbijają po kilkanaście kk na dzień a dla mnie nie ma imprezy, nie spinam się, że mnie nie ma albo nie zarywam nocek, bo trzeba expić, bo za grupkę leci 1,5kk :D
A zamiast expić czas można przeznaczyć na coś innego, teraz jest sporo nowości :) Skupiam się na pozostałych elementach, gram zdecydowanie bardziej dla zabawy niż dążąc do celu, którym był max lvl.


pozdrawiam
Lisario


29 Lip 2014, o 12:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron