Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Świątynia w gildii. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
landik napisał(a):
I to jest dla mnie dziwne ja rozumiem skupiacie się na 3D ale aktualizacje małe pomagające graczom i tak powinny być robione nie można skupiać się tylko na 3D. Bo może się okazać że na 3d zabraknie wam już graczy.

Nawet jesli to po 3D wiele graczy powróci. A ekipie poprostu się nie oplaca robbic duzych zmian skoro "zaraz" ma byc nowa wersja gry.


9 Lip 2016, o 11:51
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Świątynia w gildii.
Titania napisał(a):
Jako osoba zarządzająca gildią, jestem zirytowana koniecznością ładowania świątyni co 30-40h, mimo że korzysta z niej 5 osób. Można byłoby bawić się w podnoszenie wysokości składki, ale będzie to nie fer wobec osób, które ze świątyni korzystają mniej. Nie można też zweryfikować czy osoby, które mówią, że nie korzystają i płacą platyny faktycznie tego nie robią.

Pojawiało się już kilka tematów odnośnie wprowadzenia określonej liczby ładunków na rangę czy jakiegoś ograniczenia pobierania ładunków, dla osób, które nie płacą składek lub informacji kto ile ładunków pobrał, ale zostało bez odzewu, więc dodam jeszcze jedną propozycje.

Świątynia mogłaby działać jak teleport.

Gdyby zastąpić cześć, w której świątynie ładujemy za platynę, opcją kupna indywidualnych ładunków, np. za 20 platyny moglibyśmy kupić dla siebie 50 ładunków, problem składek odszedłby w zapomnienie.
Ktoś kto nie chciałby korzystać ze świątyni po prostu nie będzie ich sobie kupował, a ktoś kto będzie chciał wytracić 100 ładunków w jeden dzień zrobi to na własny koszt.

Część w której ładujemy świątynie za kryształ + złoto można by było zostawić. Dalej byłaby zależna od naładowania przez strategów, tylko dodałoby się tabelkę z rangami i rozdawałaby graczom ładunki w zależności od przydzielonej na rangę liczby.

Z ładunkami nie trzeba by było dużo kombinować, siedziałyby sobie w plecaku jak zwoje teleportacji, mogłyby mięć grafikę kolorowej kulki. W handlu raczej zablokowane by być nie musiały, bo cena na rynku inna niż zależna od platyny wytworzyć się nie powinna.
20% z ceny za ładunki mogłoby wpływać na rzecz gildii.

Zmiana byłaby znacznym ułatwieniem przy ogarnianiu finansów gildii oraz wyeliminowałby element nieuczciwości wobec osób, które płacą i korzystają normalnie ze świątyni.


Jeszcze taka mała propozycja żeby zmienić wagę zwojów teleportacji + ładunków gdyby ktoś chciał pomysł wprowadzić na 0, trochę tego jest i jednak miejsce w plecaku zajmuje, a nie mamy go za wiele.

***
Dodałam ankietę.

***

Ciekawią mnie opinie na NIE, napiszecie dlaczego pomysł Wam się nie podoba?

Dodałem jakieś czas temu do propozycji w Ekipa Zone.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


9 Lip 2016, o 13:19
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii.
No i git :) mam nadzieje, że nie będzie jak z teleportem. Wystarczy wiedzieć kto ma płacić więcej, bo na uczciwość graczy zwykle nie ma co liczyć, trzeba ich pilnować, a bieganie za każdym z osobna niezbyt mnie bawi.


9 Lip 2016, o 23:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2012, o 14:44
Posty: 11
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii.
Ja bym pobrane buffy chętnie widzial w guilddonation na takich zasadach jak skladki czyli 7 dni


10 Lip 2016, o 11:17
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Futaro napisał(a):
Ja bym pobrane buffy chętnie widzial w guilddonation na takich zasadach jak skladki czyli 7 dni

Moze w 3D bo w 3D maja byc widoczne skladki juz podsumowane w oddzielnej zakladce :o


10 Lip 2016, o 11:22
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii.
Nie jestem za tym, aby waga była 0... z prostego względu i prawie oczywistego - w ogóle nie musimy mieć ładunków przy sobie, mamy depo w gildii to jak i tak zaglądamy do gildii, żeby się bufnąć to bierzemy z depo 3 "kulki" bufka i jedziemy z koksem.

Co do funkcjonalności tepków w gildii w tej chwili to ja u siebie wprowadziłem prostsze rozwiązanie - ktoś chce tepki to zgłasza to strategowi, wpłaca równowartość w złocie opłaty za naładowanie (kryształ się wydobywa i są jego tak duże nadwyżki, że tą część opłaty można olać) i strateg mu ładuje a on sobie bierze cały komplet zwojów i ma na przynajmniej tydzień, a często i na miesiąc z głowy - trzyma parę przy sobie, resztę w depo i nie ma problemu ze składką na ładowanie tp i rozdzielaniem zwojów po rangach, a zwłaszcza z tym, że ktoś jest nieaktywny i nie pobrał zwojów i te się marnują a inni już chcą, żeby znowu ładować... Dodatkowe zastrzeżenie, że jeśli ktoś pobierze zwoje na handel to już mu nikt nie naładuje więcej tepków:) Chciał zarobić kosztem innych wygryzając niekiedy ich z kolejki, bo rzekomo tyle zużywa - kara musi być i niech se za platynę pobiera.

W przypadku bufków zapewne zorganizowałbym kolejkę pobierania i kto się pierwszy zapisze, pierwszy wyciągnie kulki po wpłaceniu równowartości ceny. Za platynę może sobie jeszcze dodatkowo dokupić poza kolejką ile chce i wszyscy szczęśliwi, ale to oczywiście po wejściu tego pomysłu, który popieram w całości, z małym zastrzeżeniem co do kosztów pobierania ładunków za platę, ale to oczywiście kwestia dogrania szczegółów i na razie sprawa mało istotna.


A teraz z innej beczki... tepki muszą być jako zwój w eq, bo zapewniają wtedy możliwość ich użycia, niemniej bufek tego nie wymaga, aby go ze sobą nosić, dlatego proponuję usprawnienie przypisujące ilość ładunków do danej osoby i może też ilość wpłaconego żarcia/zużycia żarcia przez pety do danego gracza, z podglądem wszystkiego dla kanclerza/strategów i swojego dla pozostałych. Miejsce tego podglądu znalazłbym w warowni, gdzie aktualnie kliknięcie daje tylko możliwość wpłaty surowców, a mogłoby otwierać jakąś grafikę budynku z lista członków i statystykami. Jeszcze nie wiem jak dokładnie to by miało wyglądać i zapewne zgłoszę to jako pomysł jak mi się już, że tak powiem w szalonej mózgownicy wyklaruje.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Lip 2016, o 09:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 277 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron