Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Parę myśli. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2014, o 20:21
Posty: 48
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: voodoobosik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Straszny offtopic robicie, proponuję złożyć osobny temat w karczmie pod tytułem "cycki- błogosławieństwo cxy przekleństwo wojowniczki?", albo jakoś tak.

Pomysły nie zrobią znaczącej zmiany w Taernie, ale podobają mi się.

_________________
Najlepsza rzecz w Taernie? Być jedynym VD w dobrej gildii ^^


3 Lip 2015, o 18:30
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
A mnie by cycki przy pięknej wojowniczce bardzo uradowały :D


3 Lip 2015, o 18:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Cze 2015, o 12:50
Posty: 8
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: reneseme
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
http://scr.hu/6fi8/vz3d5
Proszę.
Pozwoliłem sobie użyć zdjęcia znajomej, która strzela z łuku i jakoś nie widzę aby biust jej szczególnie przeszkadzał.


3 Lip 2015, o 18:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012, o 00:30
Posty: 17
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Lwia napisał(a):

5) Zwój teleportacyjny (za platynę oczywiście) do znajomego. Bywają takie chwile, że coś się dzieje i trzeba do kogoś lecieć. Bywa i tak... że nawet z teleportu jest za daleko by zdążyć, np. złapanie wena czy innego czempa. Nie ma czasu na pląsy na mapce, wczytywanie czegokolwiek, itd. Jest potrzeba natychmiastowego działania. Skoro ktoś coś złapał - ma zablokowane pt i tak nikt "Obcy" mu nie wskoczy... zatem... i tak czy siak dołączy do osoby jakiś jego znajomy. Proponuję ułatwić ten manewr. Oczywiście minus taki, że ktoś Cię może zabić jak tylko się telepniesz... a Ty stracisz ów zwój - używasz go zatem na własną odpowiedzialność. Tylko tu uwaga, żeby była jasność, przenoszenie się do osoby znajdującej się w instancji ma być niemożliwe i zablokowane. By nie było oszukiwania przy biciu bossa, że w instancji nie będzie znajdować się 5 tylko 30 osób :D Polak potrafi, trzeba o tym pamiętać.
Uważam, że taki zwój musiałby mieć sporą cenę (zysk, zysk, zysk) i tylko bogatych byłoby stać na skracanie sobie drogi w kryzysowej sytuacji do swego przyjaciela... na mapce :) A niech się bogacze cieszą i trwonią swoją platę, coś im się też należy. Skoro wprowadziliście zwoje z "Żółtego" dla leni... myślę, że i taki zwój nikomu by nie zaszkodził i nie przeszkadzał i być może kogoś zainteresował.



Ja się tylko do tego przeczepię. Skoro jak robimy zlecenia na kasę , to jak znajomy by nam powiedział "Jestem w Zielonej komnacie, możesz się teleportować do mnie", to wtedy potworki na zieloną były do bicia tylko dla osób nie mających znajomych, osób którzy nie mają zwojów.Czyli z tego wynika , że jak znajomy da znać , że jest na zielonej , to ja wtedy biorę zlecko i prawie zawsze jest zielona w zleceniu, teleportuje się do zielonej. Więc proponuję , żeby jeszcze nie móc się teleportować podczas zleceń.


4 Lip 2015, o 08:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Wszystko fajnie tylko ten teleport jak kolega wyżej jestem za nim

_________________
Image


4 Lip 2015, o 10:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 461 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron