Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Mapka Na Tygrysa 

Czy Chcecie Wprowadzenia Mapek Na Tygrysa
Tak 43%  43%  [ 23 ]
Nie 57%  57%  [ 31 ]
Razem głosów : 54

 Mapka Na Tygrysa 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mapka Na Tygrysa
i co jeszcze? teleport do wenda? tygrys tylko farciarza się trafia i tak ma pozostać

_________________
Image


28 Sie 2015, o 20:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Lip 2011, o 00:29
Posty: 33
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: JogiK
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mapka Na Tygrysa
Pomysł jest jak najbardziej słaby . Nie chodzi juz nawet o sama ilosc rarow jaka moze zalac rynek, ale o prestiz wejscia na tygrysa. Sam do bodaj 110lvl bilem ze 3, o ile mnie pamiec nie myli.
Teraz jednak z biegiem czasu moge powiedziec, ze wytarczy pochodzic , trafialy sie dni , gdy chodzilem z mo we 2 do jaskin i w ciagu godziny na 4 instancje trafialismy 3 tygrysy. No ok, niby fajnie, ale idac jeszcze dalej statystyka, zliaczajac 2 dni mielismy ok 70% przejsc zakonczonych tygrysem.
Mozna rzec, ze szczescie. Dodam jednak kolejne : z 1szego na drugi poziom przeskakiwalismy najczesciej za 1szym razem, a z drugiego dalej maksimum przeskokow mozna policzyc na palcach jednej dloni.
Podsumowujac, jako maly rycerz zawsze marzylem, ze trafie tygrysa i cos z tego tygrysa wydropie. Juz pierwsze spojrzenie na tygrysa wywolywalo mimowolne "wow" , dzis to tylko boss bo za czesto na niego trafialem. Kiedy wchodze na tygrysa zakladam z gory " bedize pusty, wolalbym modliszke"

_________________
"Wystarczą dwa udane skoki dziennie, tak jak mawiali Adam Małysz i Al Capone"

http://www.pown.it/3901/33587185 ->> s7 wend :D


28 Sie 2015, o 20:32
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mapka Na Tygrysa
Dla tych co mówią - tygrys jest 4 razy rzadszy, niż modła, wystarczy założyć, że mapkę na tigra zdobywamy 4x rzadziej, niż na modlę... tyle...

A co daje taka mapka? skraca czas przebijania się przez instę, ale często zdobycie jej zajmie jeszcze więcej czasu , niż zrobienie insty i jest to coś o wiele rzadszego, niż całodobowy dostęp do insty, więc ostatecznie jestem za - bo większość a może i prawie wszystkie wysokie bossy pozwalają na szybszy dostęp lub klasyczny (dusze Vorglinga, klucze na Valdka, itp) to czemu nie na inne też?

Ale....

Jeśli już chodziłem na modłę (zawsze na modłe, na tygrysa nie chodziłem, on się trafiał i to często), bo chciałem wydropić ten nieszczęsny Urnstul, to widok tygrysa mnie załamywał, mało tego, swoim MOsiem mam pewność przeżycia i zaorania modli, a tiger to dalej hardcore, a generalnie na koncie mam więcej tigrów, niż modliszek, a podobno wpada 4 razy rzadziej... jest bitych mniej tigrów, myślę nie dlatego, że wpada rzadziej, ale z powodu braku mapki....

Niemniej jestem za. A mapka nie zagwarantuje dropa i tak i wysypu rarów nie bedzie, może będzie ich o 10% więcej, nic ponadto, takie jest moje zdanie.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


29 Sie 2015, o 21:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 445 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron