Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Set pinarii .... 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Nephalem tylko widzisz jest taki problem, że druid 40+ przeciw sh na tych samych poziomach musi mieć dużo pż. Na korki nie ma co liczyć, a ogarnięty sh jak trafi kolanko to bardzo często wszystkie ataki mu wchodzą i pada taki dr w pierwszej rundzie.

@down jaki druid ma okrzyk na więcej niż 1 na 40+. A taki okrzyk (1 PU) zmniejszy celność sh o ~4 p.p., czyli i tak może nas zabić z łatwością.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


Ostatnio edytowany przez Onion, 21 Wrz 2015, o 16:21, edytowano w sumie 1 raz



20 Wrz 2015, o 22:44
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Onion napisał(a):
Nephalem tylko widzisz jest taki problem, że druid 40+ przeciw sh na tych samych poziomach musi mieć dużo pż. Na korki nie ma co liczyć, a ogarnięty sh jak trafi kolanko to bardzo często wszystkie ataki mu wchodzą i pada taki dr w pierwszej rundzie.

Dlatego po raz trzeci piszę, że druid musi wbić okrzyk, żeby sheedowi zbić procenty, bo to mu gwarantuje przetrwanie. Druid nie ma zręki, żeby uniknąć tych trafień, dlatego musi zdebufować ich szansę trafienia, bo leży. Sam mam druida 28lvl i miałem okazję walczyć z sh mając wtedy jakiś 23 a sh 27. Padłem dopiero koło 7 rundy, z powodu własnego błędu, bo dałem o 1 PA za mało w leczenie, jednocześnie dając sobie kondę. Obecnie na tym 28 bym go położył bez problemu, bo mam uderzenie zrobione na 1 i tęzec +4 w dmg, a wtedy waliłem ze zwykłych ataków z derangila. W każdym razie taktyka na wejście to było źródło 2 okrzyki i oski i to mi dało dożyć tyle rund i zbic mu hp z około 900 na jakieś 80 mimo cieniutkiego dmg, bez okrzyku pewnie padłbym od razu w 1 (ani FK ani kolanko nie weszło w ogóle w trakcie całej walki, a prawy-lewy trafiał raz na 3-4). Na 40+ nie walczyłem, bo nie mam takiego lvlu na dru (ale de facto mam wyższy na sh(70+):P i wiem, że z druidem bywa ciężko i raczej padam, niż wygrywam), ale mam sporo znajomych i wiem mniej więcej ile wiedzy i mocy się wtedy ma i jakie skille i jakby go zrobić pod pvp (co ni ciulka się nie opłaca) to może cośtam by ogarnął, ale przeciwko pinari to i tak kwestia szczęścia do korków zawsze bedzie... zresztą nawet ebz pinari korki to kwestia szczęścia a sheed pvp tak czy siak chodzi w duzym resie uro i defa psycho nie żałuje i często unika korków.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


20 Wrz 2015, o 23:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 00:26
Posty: 11
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Blacksabbat
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
To chyba masz marnego tego sheeda

_________________
S5
Blacksabbat - Dr111 ON
Dr 96 vs Sh 139
http://zapodaj.net/6bc027a0a5de4.png.html


21 Wrz 2015, o 06:35
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Ja to nawet set pinari chyba przetopie na eski, w planach był żeby zakładać na druidów i co? I widze 0% i zaraz wchodzi korek na 8/10% xd ogólnie wg mnie bez promurisa pinari nie daje jakiegoś kopa (chyba że liczymy to 0% jedno na kilka walk)

Edit. Jedyną przydatną rzeczą w pinari na druida są duble. Może sie pofarci inie trafi korem na niskim % co 3 rundy to zamiast 5 ataków walniemy śmiertelne 8 :D

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


21 Wrz 2015, o 07:06
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Blacksabbat napisał(a):
To chyba masz marnego tego sheeda

Wręcz przeciwnia, full set na 50, poulepszane +5-6 power 1000+ ale fakt, że nie zrobiony pod pvp, tylko pod druzynę (debufy wysoko, hado na 1, dużo zręki mało siły) i oczywiście uniki na korki nie działają... No i nigdy nie chodziłem nim na ustawiki, zawsze to druidzi mnie łapali na czerwonym i atakowali, często wyższe lvle i z pewnością w buildach pod pvp...

Co do bonusu do podwójnego to piękna rzecz i moim zdaniem co do samych korków lepszy garnek i resowe pierścionki na uroki, a bonus do podwójnego z setu na 50... moim błedem był full set zamiast 3 elementy + garnek jak mam obecnie... Generalnie dobicie 75, założenie i wyekspienie fangi i yurugu robi z tego sh potegę, póki co nie robiąc go pod siłę ciężko mu w pvp na druida.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


21 Wrz 2015, o 11:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Helm setowy daje 25 pkt na urok a garnek 20 xd

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


21 Wrz 2015, o 12:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Kwi 2013, o 02:49
Posty: 47
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Zależy jak patrzeć set i na jakie lvl - przy 40lvl druid bez szans z owym sh a w wypadku 100lvl odwrotnie (przynajmniej u mnie jest taka sytuacja) tak więc uważam że postać barb, sh powinni mieć jakieś osłabienie tego przy 40lvl (totalnie eliminuje druida na turniejach 1vs1) a przynajmniej wyłączenie tej opcji że każdy korzeń jest o 15% słabszy (kładę tu moje intencje na mechanizm że podczas gdy udało się skorzystać z setu 0% ... to następny korzeń nie dostaje ujemnego % za ten pierwszy) taki mechanizm dał by jakieś szanse druidowi (nie mówię że duże ale nikłe) na wygranie takiej walki. Osobiście posiadam druida 102 i dr 44(turkowy) i widzę ogromną różnice - na 44 lvl szanse na wygranie z takim bb czy sh zdarzają mi się 1 na 15 walk :P zaś szanse druida na 100 lvl jest różnica taka że dru posiada znacznie większą ilość wiedzy, co szanse są z bb 50/50 (z sh 90%) nachodzi na to że kto ma set pinari traci spore ilości stat - tak więc tu coś można działać :P Różnica jest też taka że owy sh na 100lvl nie jest wstanie mi nic zrobić (względy manny) a przy 40 lvl niestety nie posiada się -% do zużycia i ogólnej ilości 1200 przez co druid na 40 lvl ma taki problem że szanse wygrania z sh liczy tylko na to że mu wejdą korki na marnych %%. O walce z barb nie chce nawet pisać bo jak korki nie wejdą to zostajesz karmą i tyczy się to kazdego przedziału lvl :D

_________________
To my niepokonani, choć mają nas za nic
Niepokonani do granic przez rany i zawiść
By zabić strach i nienawiść.
Już czas
Otwarte bramy nie zatrzymasz nas


25 Wrz 2015, o 17:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Cze 2015, o 15:29
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: HcBarb
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Powiem tak danie więcej razy korzeni nie boli (chyba) a po drugie chyba druid to nie tylko korki ? Na wyższych lvl korków np bb jest i bez odporki na korki trudno wbić ponieważ są resy no i jak dr ma sobie poradzić ? Odpowiedzi jest prosta 'Pomyśleć' dać oski i bić można też kupić sobie łuk pinari (niema wymagań) no i bić z łuku czego mało kto się spodziewa po dr lub po prostu kupić Epik za platyne oczywiście !


27 Wrz 2015, o 15:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 19:08
Posty: 26
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: drutjacekk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Set pinarii ....
Kolego wyżej, nie wiesz co mówisz. Każdy kolejny atak korzeniami zmniejsza drastycznie ich szanse trafienia więc,,danie więcej razy boli,, z łuku pinari ten druid ma strzelać? Wiesz jaki dmg wykręci? Koło 30 może... Na hlevelu najważniejsze żeby wbić barbie strach, osy to sprawa drugorzędna. A co do kupna epika już sie nie wypowiem

_________________
W grze od 19 Maja 2012


27 Wrz 2015, o 17:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 79 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron