Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Książki - kolejny slot w ekwipunku 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Książki - kolejny slot w ekwipunku
moooo napisał(a):
Witam
dla mnie pomysł jakiś dziwny.
To że posiadam kasę/platę mam mieć bonus do statystyk ?
Za to że włączę czytanie i idę zmywać naczynia ma być bonus? (czy to nie jest przypadkiem gra typu: zapierdalasz to masz?)

Dostępność tych książek. Losowa/do kupienia u NCP??
Czy z danej książki można skorzystać raz/czy ze 100x ?
Jeśli raz to 3/4 pkt więcej dupy nie urywają (tylko czy od tego nie są ulepszenia eq), jeśli 100x no to sorki coś nie halo.

Wg mnie pomysł słabo opisany. Były dużo ciekawsze pomysły co do bonusów z dodatkowego eq i lepiej opisane.

Tak wiem autor tematu poczuje się oburzony odmienną opinią i krytyką. Ale trolle tak maja że posiadają odmienne zdanie. ;)



Edit
Pierwszy lepszy z wyszukiwania oceńcie sami kto bardziej się przyłożył, który ciekawszy

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=1 ... ku&start=0




To , że tobie pomysł wydaje się dziwne, ok, każdy ma swoje zdanie.
Nie rozumiem Ciebie,
" to ze mam platę, kasę ma dać + do statystyk". Każdy przedmiot przecież tak ma. Równie dobrze mogę powiedzieć: To, że mam platę/kasę i To mam być lepszy, bo Garthil dodaje więcej, niż sklepowe. Kto powiedział, że mam iść zmywać naczynia? Gra musi być włączona, by ksiązka powoli się czytała, a książki będą czytane wolno, średnio 3 tygodnie około.9 Zależy ile kto gra ) .

Nie używaj wulgaryzmów pod moim postem, nie życzę sobie.
To zależy od ekipy, gdzie kupowane byłyby książki, ja napisałem na przykład u Druidów. ( tzw. cytuję twoje "NCP" )

Ponadto czytaj proszę ze zrozumieniem, napisałem , że książki by się dzieliły na dwa, jedno po prostu po przeczytaniu znika, albo po prostu ikona "przeczytane".
Drugie, po prostu gdy w ekwipunku dodaje daną wartość


Yhym, oczwyiście, najlepiej powiedzieć, że druga osoba będzie oburzona, ale Ty masz najświętszą rację, nikt nie jej nie obali, Ty jesteś najmądrzejszy. Ok, kłaniam się przed tobą nisko.

To ja też powiem: Na pewno będziesz oburzony moją wypowiedzią. No, to czekam na Twoją ripostę.


Ktoś się pytał, na jakich poziomach, jakich warunkach będą książki. Ja nie jestem ekipą. Moim glównym idee, to po prostu by były jakieś książki, nowy slot. Jakie warunki i inne, to ekipa zrobi. Ona na pewno sprawniej lepiej i ma większe warunki by obliczyć dla kogo, jakie po co na co ile.


Można zrobić, by nie było tych książek czytanych %, tylko po prostu jeden rodzaj, i tylko jedna książka max działająca ( założona na slocie ).

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


27 Sty 2016, o 19:20
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 17:24
Posty: 52
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Książki - kolejny slot w ekwipunku
@Voliene
widzisz nie zawiodłeś mnie odrębne zdanie jest bee. Najlepiej jak tacy trole w Twoim temacie się nie będą wypowiadać. Ostatni mój post nie martw się trwaj w tym swoim samouwielbieniu.

Druga sprawa zapodajesz pomysł w którym połowa ma wiedzieć ekipa w końcu od tego jest. Rzuciłeś hasło książki + kilka zestawień statystyk ot wg Ciebie pomysł gotowy. Forumowicze pytają o szczegóły ale Ty odsyłasz do ekipy.

Czyj to pomysł Twój czy ekipy?

Odnoszę wrażenie "ja już coś zrobiłem maja być książki reszta niech robi ekipa" tyle jeśli chodzi o Twój temat.

pa


28 Sty 2016, o 08:11
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Książki - kolejny slot w ekwipunku
moooo napisał(a):
@Voliene
widzisz nie zawiodłeś mnie odrębne zdanie jest bee. Najlepiej jak tacy trole w Twoim temacie się nie będą wypowiadać. Ostatni mój post nie martw się trwaj w tym swoim samouwielbieniu.

Druga sprawa zapodajesz pomysł w którym połowa ma wiedzieć ekipa w końcu od tego jest. Rzuciłeś hasło książki + kilka zestawień statystyk ot wg Ciebie pomysł gotowy. Forumowicze pytają o szczegóły ale Ty odsyłasz do ekipy.

Czyj to pomysł Twój czy ekipy?

Odnoszę wrażenie "ja już coś zrobiłem maja być książki reszta niech robi ekipa" tyle jeśli chodzi o Twój temat.

pa




Swoim postem potwierdziłeś moje obawy. Uśmiałem się szczerze, czytając go :) . Widzę nastepne dowody, że nie czytasz ze zrozumieniem.

To ty powiedziałeś, że jesteś "trolem", nie ja.
Podałem szczegóły w miarę moich możliwości, nie mam takich informacji dokładnych o różnych danych jak ekipa. Dlatego podałem pomysł książek, podałem szczegóły w miarę moich możliwości i jakie JA PROPONUJĘ.

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


28 Sty 2016, o 17:11
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sty 2015, o 15:25
Posty: 27
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: SzalonyLaki
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Książki - kolejny slot w ekwipunku
Wolne miejsce w ekwipunku juz jest pewnie dawno przemyslane co z nim zostanie zrobione i pewnie wejdzie wraz z 3D ;P


29 Sty 2016, o 13:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 154 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron