Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Handel POSTACIAMI 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Cytuj:
Nie widzę sesnu w tym by pozostawiać postać na koncie tylko po to aby raz na pół roku wejść i zobaczyć jak to się na niej fajnie grało. Niewiele ma to wspólnego z rozrywką. Dzieci zapałają miłością? No tak "Bot Andrzej nie wychodzisz dziś na dwór, wbijaj na taern i exp mi postać!" Podchodzi to również pod regulamin ponieważ nie można użyczać swojego konta innym ;)


Ale ja tylko odniosłam się do naszego wspomnianego motoru - nigdzie nie napisałam o przekazywaniu swojej postaci członkowi rodziny (to i tak jest zabronione regulaminem). Proszę tutaj nie wyjeżdżać za daleko ze swoimi przemyśleniami :)

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


24 Lut 2016, o 21:27
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Pomysł no ciekawy trzeba przyznać, tutaj spór racji jest też dość zrozumiały. Jako że logika tej gry działa absurdalnie - takie coś by pasowało :). Daje wam przykłady/odwołania byście chodź trochę odbierali to tak jak ja - grając w Taern.
1. Ktoś kto naprawdę jest amatorem tej gry (podajmy przykład 30lv) idzie sobie ichi i dropi epika - sprzedaje czy zostawia jego sprawa ale logika dropu czyli zarobku postaci jest losowa tak więc nie widzę tu najmniejszej nie sprawiedliwości w tym pomyśle. Bo jeśli czepiać się pomysłu to trzeba całej gry.
2. Jako że można kupić poprawiacze szybkości expa - tak samo ten pomysł się nadaje. Dlaczego?? No proste pytanie jak i odpowiedź - symulatory expa poprawiają czas wbicia danego lvl, a sam pomysł wprowadza wykupienie tego czasu!
3. Jak autor pisze - Qł. Dla mnie to patologia głupiej gry. Tego nie powinno być!! Ja grając jedną postacią np 120lvl chce sobie zrobić nupka - muszę robić nudne qł. Jak sami wiecie ciekawe to one są za 1 razem - później tworzy to męczarnie, niechęć jak i wiele innych czynników co po gorsza Taern i jego grywalność. Jeżeli mi się moja klasa A znudzi to robienie klasy B przez całe te cholerne qł jest masakryczna - to ja sobie wolę po grac w kulki niż przechodzić przez to drugi czy trzeci raz. Dlatego jak rozwinęliście kupno owej postaci było by bez qł - nie i nie. Dlaczego? Niektóre qł dają złoto i exp w dużej ilości (typu gody trzody), jak i nie można liczyć tego że ten gracz pierwszy co poświęcił czas to na tych qł również wbił lvl.
4. Kary - no chyba za stworzenie gotowego pomysłu (czyli wprowadzenie do gry), i zresetowanie kar - branie 50% z transakcji to korzystne?
5. Postacie/konto kupujące nie mogą być wyższe niż kupowane. Np 120 lvl może maksymalnie kupić 119lvl. Bardzo prosta logika.
6. Turnieje i małe nopki do tego. Co to oznacza? W regulaminie gry nie ma czegoś takiego jak KARA czy ZAKAZ robienia sobie i korzystania z tego. Co również ma w skutkach to że Ci gracze wysokie lvl robią sobie postacie niższe by wygrywać z tymi który ten poziom pierwszy raz osiągają. Nie wiem czy ktoś sobie kiedyś patrzy na turnieje 20-29 1vs1, 30-44 1vs1 - bo tam to większość tzw "turniejówek" uczestniczy (osobiście chodzę na turnieje tego typu), taki gracz świeżo upieczony ma niezbyt wiele do pogrania sobie tam. Więc co tu dużo gadać? Tu też jestem na tak - może rary low lvl zaczną być coś więcej warte niż eski ?
7. Widziałem nie ogarów, nadal ich widuje, jak i znam wiele - tylko nawet idąc z świeżo upieczonym graczem - da się na luzie zrobić bossa, mówisz mu daj to i to, taki siaki def - nie widzę tu problemu każdy się uczy dość szybko.
8. EQ - no tu osobiście nie widzę pomysłu by kupować golasa. Jak na moje powinny również być postacie z eq na sprzedaż. (większa wartość postaci - więcej wydanej platyny - więcej pobrania platyny z serwera -większe zapotrzebowanie itd.)



No i tak ogólnie nawet jeśli pomysł nie wejdzie/wejdzie to tak tzw Koxik robiąc sobie nupka powinien mieć jakieś profity do expa (np 2x) danego poziomu (np 2/3 twojej największej postaci) jak i brak przymusu robienia qł fabularnych.

Pozdr

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


24 Lut 2016, o 21:40

Podziękowali: HELLSING (25 Lut 2016, o 20:34)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Tchala gdybym mógł postawił bym Ci nawet czteropak zamiast jednego piwka! :)


Wreszcie ktoś kto rozumie pomysł od A do Z.

Z tym że eq powinno pozostawać faktycznie masz rację.

Czekam na odzew kogoś z Administracji

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


25 Lut 2016, o 20:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Handel POSTACIAMI
A ja tylko zapytam.
Jak chcesz sprzedawać coś, co nie jest Twoją własnością?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


25 Lut 2016, o 20:49

Podziękowali: Nerthar (25 Lut 2016, o 21:07)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post 
Za kasę w grze, to tak jakbyś zadał to pytanie człowiekowi który sprzedaje powiedzmy martumal czy inny derengil. Przecież to nie jego

HelrotH rycerz 95 Ostlor

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


25 Lut 2016, o 21:07

Podziękowali: HELLSING (25 Lut 2016, o 22:12)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Handel POSTACIAMI
Z tego co przeczytałem to za platynę i z jakiej okazji ktoś miałby otrzymywać połowę platyny?
Czy jak bierzesz samochód z wypożyczalni to go sprzedajesz i połowę kasy oddajesz do wypożyczalni?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


25 Lut 2016, o 21:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2016, o 09:30
Posty: 114
Miejscowość: (...)
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Nick w grze: EsH
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Darkhen napisał(a):
A ja tylko zapytam.
Jak chcesz sprzedawać coś, co nie jest Twoją własnością?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


Zgadzam się.

Konto ani postacie nie są stricte użytkownika, gdyż utworzone konto należy do firmy Whitemoon, która zarejestrowała i udostępniła nam je [konto].

_________________
Spoiler:


25 Lut 2016, o 21:12
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Hahahahahahhaaha - jak się czepiać czegoś co nie jest nasze można również i całej gry (czyli praktycznie nic).
Podany przykład wyżej (martumal nie jest nasz a jednak go możemy sprzedać) złoto w grze nie jest nasze ale jednak możemy nim dysponować - więc proszę was nie piszcie takich głupot bo wszystko praktycznie co robimy nie jest nasze a czas spędzamy by się odprężyć a nie stresować czy nudzić.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


25 Lut 2016, o 21:25

Podziękowali: HELLSING (25 Lut 2016, o 22:13)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Darkhen napisał(a):
A ja tylko zapytam.
Jak chcesz sprzedawać coś, co nie jest Twoją własnością?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


:lol: :lol: :lol:
Czy on to chce sprzedawać na allegro ? olx? stronkach tym podobnym ?
wszystko jest zamknięte w grze, sprzedaje postacie za platyne w ogólnodostępnej aukcji, więc nie może się z nikim umówić na nic pewnego, poza tym tym kupujący otrzymuje tylko golasa, więc żaden przepływ postaci z super eq/epikami przez różne układy nie przechodzi.

Ostatnio sprzedawałem 20 mięska W GRZE i wiesz co? to mięsko też nie było moje, a jakoś je sprzedałem :S


25 Lut 2016, o 21:27
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel POSTACIAMI
Ojj sorry zapomniałem odpisać na jeszcze to
Darkhen napisał(a):
Z tego co przeczytałem to za platynę i z jakiej okazji ktoś miałby otrzymywać połowę platyny?
Czy jak bierzesz samochód z wypożyczalni to go sprzedajesz i połowę kasy oddajesz do wypożyczalni?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


Czy możesz sprzedać samochód z wypożyczalni legalnie? Bo jak już rozumować to co piszesz to tak czy inaczej wypożyczasz samochód za który coś płacisz tej wypożyczalni. Twój przykład jest nie trafny do sytuacji bo nawiązując ten przykład rozumiem to tak na podstawie tej gry.
Koleś sprzedaje konto (powiedzmy na allegro) warte 200zł i tak jak by oddaje 100zł prywatnie na konto withemoon - ma to sens????????

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


25 Lut 2016, o 21:31

Podziękowali: HELLSING (25 Lut 2016, o 22:14)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 438 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron