Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Turnieje Duneb 

Ktoś jest za?
1.Myślę, że ten pomysł powinien wejść do użycia 33%  33%  [ 4 ]
2.Myśle, że ten pomysł jest średni 33%  33%  [ 4 ]
3.Stanowczo NIE 33%  33%  [ 4 ]
Razem głosów : 12

 Turnieje Duneb 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Nie znam wszystkich Waszych dzialan. Skoro sprawdzacie to (o czym nie wiedzialem) to jestem usatyskcjonowany :p


24 Cze 2016, o 14:51
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Turnieje Duneb
Właśnie, tylko Twoja niewiedza nie przeszkadza Ci w pisaniu, że nic nie robimy.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


24 Cze 2016, o 15:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Darkhen napisał(a):
Dodam tylko, że w którymś turnieju brał udział mój 10 letni syn. Ma łuka 16 lvl, dostał ode mnie skin orczej, a teraz dostanie skin vivern. Bo mam taki kaprys i żaden punkt regulaminu mi tego nie zabrania. Dałem mu też kasę i nauczyłem jak ulepszać eq. W turnieju brał udział sam. Doszedł do 3 rundy. Był szczęśliwy tak jakby wygrał.
Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


Jestem ciekawy jak pański syn mógł grać, skoro gra jest od 16lat? :D
Czyli jeśli na taką turniejówkę przerzucę nu eq +8 i stwierdzę że to konto siostry i dałem jej te eq to mogę brać udział w turnieju dla nowicjuszy chodź mój staż sięga 4lat? Nikt mi przecież nie udowodni tego że to ja grałem a nie moja siostra.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


24 Cze 2016, o 15:47
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Darkhen napisał(a):
Właśnie, tylko Twoja niewiedza nie przeszkadza Ci w pisaniu, że nic nie robimy.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Ale nie pisalem ze nic nie robicie, stwierdzilem ze te turki sa nie do konca dopracowane ale mniejsza :p


24 Cze 2016, o 15:57
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Treamer napisał(a):
Jestem ciekawy jak pański syn mógł grać, skoro gra jest od 16lat? :D Czyli jeśli na taką turniejówkę przerzucę nu eq +8 i stwierdzę że to konto siostry i dałem jej te eq to mogę brać udział w turnieju dla nowicjuszy chodź mój staż sięga 4lat? Nikt mi przecież nie udowodni tego że to ja grałem a nie moja siostra.


Pokaż mi zapis regulaminu, w którym jest mowa o wymaganym wieku 16 lat bo nie widzę. Widzę natomiast zapis stanowiący, że osoba dokonująca rejestracji musi być pełnoletnia lub posiadać zgodę rodziców/opiekunów prawnych i tutaj nie ma już określonego przedziału wiekowego.

Fizycznie nie jesteśmy sprawdzić czy faktycznie masz tą siostrę czy tylko sobie założyłeś konto żeby iść na turniej i zdobyć te kilka groszy, z którymi i tak nic nie zrobisz bo nawet tego na swoje konto nie przerzucisz :) Tutaj polegamy na uczciwości graczy - jeżeli nie masz problemu ze wciskaniem kitu to już twoja sprawa i twoje sumienie. Ale podejrzewam, że jeżeli to eq zostałoby po turnieju zwrócone to poleciałby banik na oba konta.

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


25 Cze 2016, o 10:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Turnieje Duneb
Treamer napisał(a):
Darkhen napisał(a):
Dodam tylko, że w którymś turnieju brał udział mój 10 letni syn. Ma łuka 16 lvl, dostał ode mnie skin orczej, a teraz dostanie skin vivern. Bo mam taki kaprys i żaden punkt regulaminu mi tego nie zabrania. Dałem mu też kasę i nauczyłem jak ulepszać eq. W turnieju brał udział sam. Doszedł do 3 rundy. Był szczęśliwy tak jakby wygrał.
Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


Jestem ciekawy jak pański syn mógł grać, skoro gra jest od 16lat? :D
Czyli jeśli na taką turniejówkę przerzucę nu eq +8 i stwierdzę że to konto siostry i dałem jej te eq to mogę brać udział w turnieju dla nowicjuszy chodź mój staż sięga 4lat? Nikt mi przecież nie udowodni tego że to ja grałem a nie moja siostra.

Po pierwsze tak jak pisała Achaja, poproszę o punkt regulaminu, który mówi, że gra jest od 16 lat.
Po drugie. Mój syn nigdy nie zalogował na swoje konto z mojego komputera, ba nie zalogował nawet z tego samego internetu co ja.

Edit.
Dodam tylko, że takie posty świadczą tylko o braku chociażby chęci zajrzenia do regulaminu gry, już nie wspomnę o regulaminie czatu.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


25 Cze 2016, o 11:04
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Darkhen napisał(a):
Co do samych turków, najważniejszą rzeczą jest chyba możliwość ich prowadzenia. GM i Smod też człowiek, ma pracę i rodzinę. Nie zawsze może wejść i prowadzić turniej.

Chyba coś ci się pomyliło, wystawiłeś teraz całą stopę poza granice boskości ekipy...

Jeśli są turnieje, notabene rozpisywane przez kogoś z ekipy. To ten turek ma być w określonym czasie i nie zasłaniaj się rodziną, życiem osobistym, etc. Szarego gracza to nie interesuje czy prowadzić ma go SMOD X czy GM Y. Ogłoszenie jakie turki i kiedy jest wiążące względem odbycia się tego turnieju więc macie stanąć na głowie żeby się odbyły. Proste.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


25 Cze 2016, o 17:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Turnieje Duneb
MrocznaSiostra napisał(a):
Darkhen napisał(a):
Co do samych turków, najważniejszą rzeczą jest chyba możliwość ich prowadzenia. GM i Smod też człowiek, ma pracę i rodzinę. Nie zawsze może wejść i prowadzić turniej.

Chyba coś ci się pomyliło, wystawiłeś teraz całą stopę poza granice boskości ekipy...

Jeśli są turnieje, notabene rozpisywane przez kogoś z ekipy. To ten turek ma być w określonym czasie i nie zasłaniaj się rodziną, życiem osobistym, etc. Szarego gracza to nie interesuje czy prowadzić ma go SMOD X czy GM Y. Ogłoszenie jakie turki i kiedy jest wiążące względem odbycia się tego turnieju więc macie stanąć na głowie żeby się odbyły. Proste.

To może przeczytaj cały temat ze zrozumieniem, a dopiero potem komentuj. Nikt w tym temacie nie pisał nic o turniejach spóźniony czy takich które się nie odbyły z winy SModa czy GMa. Cały temat jest o małej ilości turniejów na Duneb, a tu właśnie ma wpływ dostępność prowadzących przy rospisywaniu. Choć przejrzałem temat z turniejami Duneb i nie widzę żeby było ich mniej niż na innych serwerach.
Więc Mroczna poproszę jeszcze raz, zanim napiszesz jakiś komentarz przeczytaj chociaż post autora tematu, najlepiej dwa razy.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


25 Cze 2016, o 18:05
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Darkhen napisał(a):
Więc Mroczna poproszę jeszcze raz, zanim napiszesz jakiś komentarz przeczytaj chociaż post autora tematu, najlepiej dwa razy.

No właśnie przeczytałam i nic nie ma o tym kto ma prowadzić, sam to dodałeś, więc napisze jeszcze raz, nikogo to nie interesuje kto ma prowadzić turniej i czy ma swoje życie prywatne. Zadeklarowany turniej ma się odbyć. Zrozumiałeś już co miałam na myśli? Prowadzącego turniej też nie interesuje ile osób weźmie w nim udział. Proste że to działa w dwie strony.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


25 Cze 2016, o 18:47
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Mroczna to Ty nie rozumiesz, Darkhenowi nie chodzi o zapowiedziane turnieje tylko o większą ilość turnieji jak to autor tematu zasugerował, ale nie da się tak, ponieważ nikt nie może np. 26 czerwca prowadzić turnieju, którego i tak nie ma a graczom pasuje bo akurat nie jadą nigdzie itp itd. Rozumiesz już czy dalej bdsz robić z siebie idiotkę co nie umie czytać?


25 Cze 2016, o 19:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron