Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 Dodatkowy PU 

Jakie jest twoje zdanie
Dodatkowy PU za endgameowy quest. 18%  18%  [ 8 ]
Dodatkowy PU za 140lvl (+3PU). 24%  24%  [ 11 ]
Nie przeszkadza mi sześć nie wykorzystanych PU. 44%  44%  [ 20 ]
Inny sposób zdobycia dodatkowego PU. 13%  13%  [ 6 ]
Razem głosów : 45

 Dodatkowy PU 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
O boże xDDD


9 Lip 2016, o 12:15
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dekkers napisał(a):
Yambo napisał(a):
Przynajmniej nie mozna rozdac,wszystkich umek na 7 (wliczając okrzyk i watahe) ci daje minimalna różnorodność. A dodanie PU napewno nue zwiekszy różnorodności.



A co mnie obchodzi gościu jakaś różnorodność - nie ma jej w przypadku umek i tak. Jest 6 nieprzydantych PU na 140 poziomie i to jest fakt i skoro nie można ich użyć to po co one są?

Czyli wg Ciebie jesli wszyscy latają z tym samym to jest dobrze i jest to porzadane? Bo wg mnie powinno byc na odwrot


9 Lip 2016, o 12:18
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Z tego co przeczytałam to obliczyłeś że maksymalnie można zrobić 9 umek na 7 poziom i jedną na 6 i mamy do tego 6 punktów w zapasie, to po kij Ci 3 punkty dodatkowe jak wystarczy 1? Cały pomysł nie przemyślany. Będziesz potem biegał i płakał że zostały Ci 2 punkty z którymi nie ma co zrobić...

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


9 Lip 2016, o 12:28
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Yambo napisał(a):
Czyli wg Ciebie jesli wszyscy latają z tym samym to jest dobrze i jest to porzadane? Bo wg mnie powinno byc na odwrot



Dyskusja polega na tym, że na pytanie odpowiadamy odpowiedzią, a nie pytaniem. Rozumiem co masz na myśli i gościu to nie jest LOL gdzie masz setki umek i profesji, tylko Taern, gdzie masz 7 profesji i 10 umiejętności do rozwinięcia, gdzie brakuje 1 PU żeby rozwinąć ostatnią na max.

Nie ma różnorodności w umkach na 140lvlu bo i tak WSZYSTKO masz WYMAXOWANE za wyłączniem jednej umki, która zostaje na 6 bo brakuje 1 PU.

Boże widzisz, a nie grzmisz.


MrocznaSiostra napisał(a):
Z tego co przeczytałam to obliczyłeś że maksymalnie można zrobić 9 umek na 7 poziom i jedną na 6 i mamy do tego 6 punktów w zapasie, to po kij Ci 3 punkty dodatkowe jak wystarczy 1? Cały pomysł nie przemyślany.


Kolejna... omg Za 140 poziom dostajemy 2PU, jesli dostaniemy za 140 poziom 3PU to będzie łącznie 279 PU i wystarczą nam one na rozwinięcie 10 umek na 7 poziom. Czy ja piszę w innym języku?


9 Lip 2016, o 12:29

Podziękowali: Havada (25 Lip 2016, o 02:08)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Najlepiej niech każdy lata z tym samym.. Zróbmy jeszcze wymóg "masz robić postać w ten sposób i dawać konkretnie tyle i tyle w takie i takie staty". W tej chwili mamy możliwość bawienia się - jeden ciśnie w watahę i zdejmuje punkty z innych umek a drugi odwrotnie przy czym nie każda profesja wymaga maxowania jakiejś umki. Rozumiem, że autor tematu chce żeby po serwerach latały armie klonów "all na 7". Spoko! To ja poproszę jeszcze dodatkowe 100 punktów statystyk żebym sobie mogła zainwestować w moc!

Mądry gracz zainwestuje te 6 PU w cokolwiek zamiast płakać "marnuje się bo nie mam w co dawać".

Aha.. szanowny autor tematu stwierdził, że moje posty powodują śmietnik. W takim razie powiedz proszę czym jest post o takiej treści?

Dekkers napisał(a):
O boże xDDD

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


9 Lip 2016, o 12:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Dekkers napisał(a):
Kolejna... omg Za 140 poziom dostajemy 2PU, jesli dostaniemy za 140 poziom 3PU to będzie łącznie 279 PU i wystarczą nam one na rozwinięcie 10 umek na 7 poziom. Czy ja piszę w innym języku?

No piszesz jak kosmita, żądasz 3 punktów nie 1, czego tu nie łapiesz? Po co ci 2 których nie potrzeba? Tak strolowany jesteś że nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie?

Tłumaczę jak mojej 9 letniej córce.

na 140 lvlu posiadamy 278PU i z tego nam zostaje 6 PU jeśli dodamy 1 to będziemy mieć 10 umek na 7 poziomie to po co dodawać 3 czego wymagasz, co zrobisz z 2 PU których nie potrzeba by było 10 umek na 7 poziomie.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


9 Lip 2016, o 12:34
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Lajk nie przejmuj się Mroczną ona tu tylko troluje ;>. Achaja jest jeden problem popatrz mo 140 da all na 7 w drugiej zakładce tak? Tak. W 1 da strach na 6? Da. I zostaje mu 6pkt i w co ma je wpakować? W kamień? A może w ucieczkę? Tak w ogóle Lajk wbij pierw 140 a potem się tym martw. A co do trolli-ignoruj ich.



-Mroczna mu chodzi żeby dodać 3pkt za wbicie 140lv nie 2pkt jak to jest teraz. Wtedy można rozdać 10 umek na 7 i żaden pkt nie zostaje. Tak wiec mroczna czytaj ze zrozumieniem/nie trolluj.

_________________
Tak.


9 Lip 2016, o 12:41
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
blaancik napisał(a):
-Mroczna mu chodzi żeby dodać 3pkt za wbicie 140lv nie 2pkt jak to jest teraz. Wtedy można rozdać 10 umek na 7 i żaden pkt nie zostaje. Tak wiec mroczna czytaj ze zrozumieniem/nie trolluj.

Napisał wyraźnie że na 140 lvlu posiadamy 278PU i potrzeba mu jeszcze jednego PU żeby było 10 umek rozwiniętych na 7 poziom to po kiego chce ich aż 3? Do szkoły uczyć się matematyki, obydwoje... innego rozwiązania nie widzę...

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


9 Lip 2016, o 12:45
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
@dekkers jeslinie rozumiem czyjegos toku rozumowania to zadaje pytanie avy sie dogadac ale jesli ktos bez przerwy powtarza to samo to chyba sie nie dogadam
@blancik albo niech zostawi i poczeka moze znowu coś dodadza.


9 Lip 2016, o 12:50
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Gdzie napisałem, że chce +3PU? Wróć do szkoły nauczyć się czytania ze zrozumieniem.


Dzięki blaancik za pomoc w ogarnięciu tych noobów, ale i tak tego nie zrozumieją.


9 Lip 2016, o 12:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 445 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron