Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nowy bufek w świątyni 
Autor Wiadomość
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2015, o 23:23
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: KrzychusI
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Szymdaro idąc twoim tokiem myślenia nie warto wprowadzać nowych bosów czempionów ani mobów bo gracze będą mieli możliwość szybszego wyexpienia się . To co napisałeś jest bez sensu dla mnie pomysł na +

_________________
4 8 15 16 23 42


24 Kwi 2017, o 09:36
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
KrzychusI napisał(a):
Szymdaro idąc twoim tokiem myślenia nie warto wprowadzać nowych bosów czempionów ani mobów bo gracze będą mieli możliwość szybszego wyexpienia się . To co napisałeś jest bez sensu dla mnie pomysł na +


Słabe porównanie. Słabsi nawet na silnych bossach mało expa dostają. Nie mam żadnego psycho na 8 poziomie, a mimo tego popieram przeciwników pomysłu. Jestem na nie


24 Kwi 2017, o 10:36
Profil
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2015, o 23:23
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: KrzychusI
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Uiop chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem nie pisałem o małych lvlach . Tak samo jak ktoś expił na lempo ekipa by dodała nowego moba na którym jest lepszy exp tak samo napisal kolega wyżej tylko o psycho.

_________________
4 8 15 16 23 42


24 Kwi 2017, o 10:48
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Zgodzę się z faktem ze exp psycho na niższych lvlach jest zdecydowanie za mały i zanim się je wyexpi to w zasadzie zmieniać trzeba ekwipunek na lepszy.
Ale exp psycho na 80+ lvlach jest już dograny odpowiednio i nie ma sensu nic tu zmieniać i wprowadzać ułatwień tego typu.


24 Kwi 2017, o 10:55
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Zmiany gildii przed wejściem 3D nie będą realizowane.

Nie planujemy ułatwiać expienia psychorarów innymi metodami niż już obecne w grze (bonus hh na psychoexp). Exp psychorarów ma być długotrwałym, mozolnym i kosztownym przedsięwzięciem.

Edit. Odnośnie psychorarów na low i mdid lvl dostrzegamy problem w expieniu ich, mamy pewne koncepcje rozwiązań, jednak raczej nie pojawią się w grze przed wejściem 3D.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


24 Kwi 2017, o 12:03
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Szymdaro napisał(a):
Widzisz Sajmon, patrzymy z innej perspektywy. Wydaliśmy setki milionów na expienie psycho, tysiące godzin, żeby coś osiągnąć. Większość graczy oczekuje teraz, że osiągnie to samo szybciej, taniej i łatwiej dzięki buffowi na psychoexp.

Z tego powodu jestem przeciw. Powbijanie eq na 8 poziomy psycho musi być trudne.

Kiedyś już niektórzy zyskali bardzo dużo expiąc na miśkach, gdzie dawały po 40+ expa, później expili z małymi petami czy postaciami, trudno. Zawsze było tak, że kto coś zyskał przed zmianami ograniczającymi to był na plus. Uważam jednak, że jest sporo dróg expienia psycho, które zostały stopniowo dodane do gry, m. in. dielektryki, DQ, zdecydowanie większa ilość bossów i czempionów. Poza tym pojawiają się czasami HH na psychoexp, których kiedyś nie było, to kolejna fajna nowość :)

Moim zdaniem nie ma potrzeby wprowadzania takiego buffa, jestem na nie.

Pozdro


Takim tokiem myślenia to można wbić na herszcie 140lvl, bo "się da" a wprowadzenie gorzałki i htag to zbyt duże ułatwienie... Jak dla mnie bonus do psycho expa miałby sens, ponieważ skupiamy się na danej czynności, albo expimy postać i zdobywamy rary albo dokształcamy psycho. W dodatku nie wiem czemu w taernie panuje logika dziubania po najmniejszej ilości by potem dostać coś wielkiego zamiast, żeby to się stopniowo zwiększało. Co prawda im większy lvl tym mamy większy psycho exp, ale dokładnie widać, że na miśki czy wieże to high lvl są zbyt duże gdyż już mają max granice zdobywania psycho expa. Bonus do psycho expa byłby chociaż z jednym elementów ku kierunku im mamy większą postać tym dostajemy więcej.


24 Kwi 2017, o 12:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Kwi 2017, o 18:18
Posty: 9
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Magus
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
dokładnie bufek na exp psycho jest niepotrzebny bo dzieki temu postacie powbijaja szybciej psycho na 8 a co za tym idzie to samo co z max lvlem nie bedzie juz celu gry czyli koniec


24 Kwi 2017, o 13:37
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
"Idąc tym tokiem myślenia" nie powinniśmy dodawać już żadnych bosów i instancji na lvle niższe niż 140, bo wszyscy ci co mają 140 musieli expić na tym co mamy w tej chwili, więc dodanie nowych możliwości rozwoju postaci uderzy w ludzi, którzy już tą mozolną drogę przeszli.

A ja wam powiem, że mój proces zdobywania expa już zakończyłem, a mimo to nie obrażę się jeśli powstałaby alternatywa dla gorzałki, a nawet gorzałka dla 120+ lvl. Zawsze to coś nowego w grze. Jakoś dodanie zwojów expa (35%) nikogo nie zabolało tak bardzo, więc czemu dodanie bufa na psychoexp ma przeciwników?

A expienie psycho na 8 lvl z bufem na psycho (powiedzmy 10%), czy bez to i tak będzie proces długi i baaaardzo mozolny.

_________________
Barb 140, Tolnor.


24 Kwi 2017, o 14:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2016, o 19:39
Posty: 112
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Havada
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Może exp dla psycho powinien być po prostu jakąś wypadkową poziomu gracza, poziomu psycho, rangi psycho i poziomu (czy ogólnie wagi) bossa?

_________________
Jeżeli chcesz poznać różnicę między samouczkiem a prawdziwym Taernem, odwiedź nas na hc.


24 Kwi 2017, o 22:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Albo i może Daily Quest na psycho dla mniejszych poziomów bo ten na Wyspie Tryfkina gdzie zlecenie daje tylko 15 Psycho expa . Warto by pomyśleć o mniejszych graczach :)

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


25 Kwi 2017, o 02:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 390 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron