Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Motyla a Wataha! 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
onotyper napisał(a):
Zgadzam się z twórcą tematu, już z resztą o tym wspominałem, że druid ma do dyspozycji w watasze o jeden punkt więcej niż pozostali.


A ryc ma rozkaz i cała jego wataha wali z super siłą + większą szansą trafienia. Znerfmy watahe rycowi.

A vd ma szpile, nie musi mieć konieczności peta debufującego. Może przeznaczyć punkty watahy na pety atakujące lub leczące. Znerfmy to! Nie wiem jak, ale znerfmy!

A sheed to samo... a barba i mo to w ogóle mają super atak to mogą iść tylko w debufujące pety i wspierające. Co za nieuczciwość!

---
Każda klasa dobiera pety pod siebie. Zgadzam się, że ilość punktów (19) jest idealna, bo sprawia, że nie można mieć 2 petów z 3 klatki, co ładnie rozlokowuje balans pomiędzy innymi. Motyl ma specjalne zastosowania i dorównuje siłą tym z II klatki jak i być może nawet je przewyższa, więc jest tu uzasadnione.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


17 Paź 2018, o 21:26

Podziękowali: Nuvi (18 Paź 2018, o 15:57)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
Mówicie że druid ma o 1pkt lepszą watahe? Co ma powiedzieć rycerz który ma ROZKAZ jako postać gdzie jedyny pet który może go zastąpić ma range 13. Czyli krótko mówiąc gadacie głupoty. Ja to bym marudził że nie ma peta expiącego który potrafi dać rozkaz. To jest niesprawiedliwość. Kolejna niesprawiedliwość to pet z rozkazem z rangą 13 a pet leczący z rangą 5. BUNT!! Chce zmiany rangi kraba na Range 4 albo 5!! bo mi się w wataszce nie zgadza suma rang xD. :lol: :lol: :lol: :D :D :D

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


18 Paź 2018, o 10:20
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
Wszystkie pety powinny móc expić


18 Paź 2018, o 13:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
Powinien powstać expiący pet recepturowy - alternatywa kraba również dostępny od 65 lvla i robiony na zasadzie innych petów recepturowych tj. wymagający przepisu + składników.

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


18 Paź 2018, o 18:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
Fakt, rozkaz jest przegięty, co zawsze powtarzałem.

Jak mi sie zdarzało przygarnąć ryca do bicia czegoś tam z petami,
to sie okazywało ze te moje zwierzaki, na co dzień mimozy są maszynkami do zabijania :)

No i ryc możne uszkodzonego zwierzaka przychronic, az do czasu jak sie motylowi/drzewu zachce leczyc,
inne klasy zwykle czeka odkup trupa, bo przecież leczący akurat dziś nie leczy.

Znaczy ryc jakoś specjalnie poszkodowany przy watasze chyba nie jest :D

A odnośnie pomysłu to @Bielkunryc pominąłeś rozwiązanie nr 4.
Chyba najlogiczniejsze i według mnie jedyne warte przemyślenia.

Czyli zmniejszenie rangi petow w 2 klatce do 4.

Dlatego?

Bo to właśnie ta klatka jest najbardziej poszkodowana sumą rang,
w większości gildi pewnie jest całkiem pusta, gdzie 3 klatka jest ful, a w 1szej co najmniej kilka zwierzaków.

No i nie ma tam chyba zwierzaków mogących zmienić trendy budowania watahy,
ot był by większy wybór, kolorowej,
bo w tej chwili wszystkie przemyślane watahy sa budowane w podobny sposób, w których przewija się jedynie kilka petów.

Może jedynie skorpion by zagroził hienie, co mi nie przeszkadza, bo o ile hiene raz na pol roku zdarzy się widzieć, to skorpiona na oczy nie widziałem od powstania klatek.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


18 Paź 2018, o 19:26
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
No ogólnie rangi tu wypadają słabo.

Pety z 3 klatki bardzo mocno odbiegają od innych petów (tak wiem, że wyexpiony plox potrafi w jakims stopniu dorównać Twigowi ale nadal jego resy ssa, na poczatku trzeba mu wbic 30 lvli i ma mniej many niz Twig). Dlatego wiemy skad bierze sie ta ranga 10.

I mysle ze dajac takie niskie rangi pozostałych petów ekipa mocno poszła na ręke graczom, którzy uzbroją się w trzecią klatkę. Tacy ludzie oczywiscie nie wezmą sobie na drugiego peta kolejnego stworka z 3 klatki. Ale nadal maja duży wybór i wiele możliwości na stworzenie 3 petowej watahy.

Osobiscie bym wolal system w którym wybór peta z trzeciej klatki (który resami, zasobami i siłą mocno się wyróznia) nakładałby ograniczenia i sprawiał trudności w dobieraniu 3 petowej watahy.

Wedlug mnie pety z 2 klatki powinny byc silniejsze i bardziej zblizone trzeciej klatce i tez powinny miec wyzsze rangi niz obecne.


Niestety system jest jaki jest i zmiany jakie bym chciał nie mają szans, bo gracze juz sobie zbudowali watahy.


18 Paź 2018, o 21:52
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
kerklis napisał(a):
Czyli zmniejszenie rangi petow w 2 klatce do 4.


Faktycznie zmiana naprawdę by dużo dała - moim zdaniem pomysł wyżej (Seby) jest o wiele lepszy. Ale nie mówię że zły :)


seba11pl napisał(a):
Wedlug mnie pety z 2 klatki powinny byc silniejsze i bardziej zblizone trzeciej klatce i tez powinny miec wyzsze rangi niz obecne.


Tutaj się w 100% zgodzę z Wami chłopaki. I Kerklis i Seba mają racje. Brak petów 2 klatki to nie jest nawet nic dziwnego w świecie taernu. Te pety są po prostu mizerne. Mając "Fenixa" kosztującego 2kk i 400platy - jestem bardzo i to bardzo zawiedziony. Osobiście temu petu nie dał bym rangi nawet 4 w wataszce. Jego celność i DMg jest na poziomie tragedii a na dobicie dramatu który uczestniczy z tym petem jest jego wytrzymałość i aktywność jako peta. Były niby zmiany wprowadzanie u niego (szczerze nie wiem co zmienili bo chyba nic, ale miał być de facto aktywniejszym petem). Reszta petów z 2kl wydaje mi się że stoi na podobnym poziomie patrząc na tłumy graczy z petami z owej klatki. Myślę że faktycznie patrząc na 1 klatkę zdecydowanie lepiej klatka się prezentuje od 2. Nic dziwnego ponieważ pety z 1kl są lepsze w większości wypadków od tych z 2, dodatkowo mniejsze rangi.

Dlatego uważam że powinna nastąpić tutaj jakaś zmiana w petach z tej drugiej klatki by wyrównać poziom do 1/2/3 a nie 1/3 a druga to dramat. Można nawet powiedzieć że zrozumiałe jest w części wypadków że druga klatka odpadła śmiercią przez aqapety. Taki skorpion rangi 5 nie oferuje lepszych umiejętności niż aqaton. Aqaera też wygryza czarną panterę, aqasol też niszczy fenixa i papug jeszcze jest spotykany ale również aqaton go wypiera. Do tego patrząc na ceny aqapetów do tych z 2 klatki a oczywiście na ich możliwości jest ogromna przepaść. Nigdy w życiu bym nie dał znów 2kk i 400platy za fenixa który jest po prostu nadający się do ładnie wyglądającego peta!! No i w sumie na niektóre bossy w berin mógł by się nadawać z dużą ilością hp jako przedłużanie animacji by jak ktoś padnie na pewno w następnej rundzie mógł wskoczyć :lol: :lol:


UP: Co zmienia poziom peta do jego umiejętność, celności, wytrzymałości i dmg?

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


Ostatnio edytowany przez Tchala, 21 Paź 2018, o 01:10, edytowano w sumie 1 raz



19 Paź 2018, o 16:03
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Mar 2018, o 20:47
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: BielkunRyc
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Motyla a Wataha!
Tak!
Sam nie pomyślałem o tym, aby zmniejszyć range petów z 2 klatki, co jest fajne, ponieważ jak wyżej napisał Tchala pety z 2 klatki są za słabe, więc zmniejszenie im rangi było by fajnym pomysłem, lecz wtedy znowu była by wojna czemu receptury mają 5 range a mają 65 lvl na podstawie.

w obecnej sytuacji nie ma żadnego dobrego rozwiązania bo każdy będzie miał jakiś problem ;/


20 Paź 2018, o 21:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 103 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron