Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Gra indywidualna 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Duchiiii - nie rozumiem o co ci chodzi?
Znam graczy, którzy mają pieski na 75+ poziomie, oni dali radę je wyexpić, tobie się nie chce i chciałbyś z tego powodu mieć łatwiej?

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


23 Sie 2012, o 13:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:44
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
No dokładnie, co do peta da sie go wyexpic :)

Image


23 Sie 2012, o 13:38
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
mikhell napisał(a):
Duchiiii - nie rozumiem o co ci chodzi?
Znam graczy, którzy mają pieski na 75+ poziomie, oni dali radę je wyexpić, tobie się nie chce i chciałbyś z tego powodu mieć łatwiej?


:)To chyba nie rozumiesz 7 miliardów ileuś tam ludzi na całym swiecie. No nie bede ukrywał, że chciałbym lepiej, ładniej, łatwiej, wiecej itd... ale jak nie ma to sie nie spinam

Tak na powaznie to nie miałem nigdy peta więc dopiero wszystko przede mną. Pytałem czy jest może jakaś insta typu petowe DZ czy coś. Zastanawiam sie po prostu jakim sposobem najszybciej podexpic peta. Niestety na orkach idzie dośc wolno, ale skoro inni dali rade to chyba jest to mozliwe...

Ciekawy ten screen. Pokazuje że w zasadzie to duzo bardziej opłaca sie ogar niz jakikolwiek inny pet. Ten ogar kosztował właściciela cos koło 5kk a pewnie duzo lepszy niż duzo droższe inne pety...ale ja jak na razie jestem zadowolony z mojego peta. Szkoda tylko że nie ma on żadnego zmysłu taktycznego. Szkoda, że nie ma jakiejś możliwości przełączenia defensywa/neutralny/ofensywa...bo hienka mi dośc łatwo i nie potrzebnie pada


23 Sie 2012, o 14:05
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Peta sam sobie wybrałeś i tylko do siebie możesz mieć teraz pretensje.

Niestety niewyexpione pety, szczególnie te zwykłe lub z 1. klatki, są po prostu słabe.

Miałem podobnie z motylem, jednak po wyexpieniu go o 9 lvli już wygląda dużo lepiej. Dodało mu się sporo HPków, leczy też trochę mocniej, uderza też nienajgorzej.
Sam nie jestem maniakiem petów, jednak przydał mi się niejednokrotnie, głównie na mięsku i duszkach (gram MO)

A co do expienia peta - pet expi się sam, po prostu trzeba z nim łazić.

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


23 Sie 2012, o 14:51
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
No ja z moim chodze ile sie da. Mysle o robieniu mięska i biciu miska z jakąś słabą ekopą oniecznie z drutem.... Czyli nie ma jakichś specjalnych sposobów na exp? Bo zauwazyłem, że jak bijemy we 2 ke to zawsze dostaje wiecej exp, ale jak juz jest grupa większa to exp wiekszy dostaje pet...a moze warto sie łączyc w pary specjalnie pod exp peta? Może sa jakieś stwory na lodowej czy gdzieś które spokojnie mozna bić w 4-ke(2 graczy+2 pety) a exp bedzie dużo lepszy niż na standardowych miskach?

Ps. Na bank nie bedę narzekał na moja hienę. Nie kupiłem jej ze względów praktycznych, tylko ze względów czysto miłosnych..po prostu nie mógłbym miec innego peta niż hieny. Wiem co robiłem i na nic nie narzekam. Raczej staram sie znależc najlepszy pomysł na exp...bo przecierz na bosy nie pojde

Jak już jesteśmy przytemacie petów to jeszcze coś mnie interesuje. Czy jest tak, że ogar na 50 lvl może byc silniejszy niz hiena, ale już na 65 hiena bedzie silniejsza niz ten sam ogar na 65? Chodzi o przyrost umiejetnosci/statystyk?


23 Sie 2012, o 15:10
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Ogar na takim samym lvl co tłuk gryzie mocniej, identyczna sytuacja będzie ogar vs hiena.
Ogar wyekspiony jest najlepszym petem w grze dla wielu graczy, tylko koszt wyekspienia często jest ogromny i czasochłonny.

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


23 Sie 2012, o 19:47
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Łukaszq napisał(a):

Ogar wyekspiony jest najlepszym petem w grze dla wielu graczy, tylko koszt wyekspienia często jest ogromny i czasochłonny.


No wlasnie nie. Może czasu trzeba wiecej bo sie z nim chodzi od 30 levela...ale jak widac po wrzuconym screenie pet na 99 levelu miał 270 zgonów. 270x3x6+270x5k=4,8kk+1,3kk=6,1 kk-to jest cena Papuga z drugiej klatki na 65 levelu. Różnica 34 leveli.

Juz nie chce znowu biadolić i narzekać, tym bardziej że jestem zadowolony z mojej hieny i mam nadziej, że bedę miał z niej coraz wiecej pożytku...ale nie wiem jak coś takiego jest możliwe. Jak to sie stało że ogar jest silniejszy niż "silniejsze "(z założenia) od niego pety gildyjne? Do tego dużo tańszy? Mam nadziej, że sie myle, ale jeśli nie to to jest ewidentny błąd. Ta sama bajka jest z setami i teraz to samo dzieje sie z petami...dla mnie zupełnie niezrozumiała historia.


23 Sie 2012, o 22:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Duchiii napisał(a):
jak widac po wrzuconym screenie pet na 99 levelu miał 270 zgonów. 270x3x6+270x5k=4,8kk+1,3kk=6,1 kk-to jest cena Papuga z drugiej klatki na 65 levelu. Różnica 34 leveli.

trochę dziwne porównanie, bo przecież cena tego samego papuga wyekspionego na 99 lvl nadal będzie taka sama.

ja nie mam nic do petów z gildii, niech sobie będą jak najlepsze, ale nie zgadzam się z tym (dość popularnym) podejściem że mają 'z założenia być silniejsze od ogarów'. niby dlaczego? skoro wyekspienie psa od 30 lvlu wymaga zdecydowanie więcej wysiłku niż zwierza na 50/65/80 lvl, to logiczne jest dla mnie że powinien on być opłacalny.

(już pomijając że nie jestem przekonana czy rzeczywiście te ogary są lepsze od petów z gildii na porównywalnym poziomie.)


23 Sie 2012, o 23:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
No zgoda. Cena peta gildyjnego najnormalniej w świecie sie nie zmieni, nie urośnie...
Tylko po pierwsze. W tym przykładzie ta różnica jest miażdząca, po drugie czy przy byciu high levelem jest to na pewno minus ogara? Moim zdaniem nie do końca.

Ogar jak deda kosztuje 25k. Pet gildyjny kosztuje 4h odpoczynku...Jestem ciekaw ilu graczu 60+,70+,80+ itd.... chetnie korzystałoby z zapłacenia za wskrzeszenie peta gildyjnego za 25k. Przecierz 25k dla nich to zupełne nic, a o tyle rośnie koszt ogara po dedzie. Chodzi o to, że koszt 25k dla 30 levela to dużo, dla 80 to nic... w zasadzie Ichi+halit. Jeśli przeliczyć to na czas, to można przewrotnie napisać że koszt leczenia jest wiekszy niż koszt operacji:).

Idąc twoim tokiem rozumowania najsilniejszy powinien być
1. Wilczur
2. Nietoperz
3. Ogar
4. Pierwsza klatka
5. Druga klatka
6. Trzecia klatka powinna byc najsłabsza.

To chyba troche absurdalne. Poza tym te pety miały być silniejsze:). Tak chyba były przedstawiane i opisywane....


23 Sie 2012, o 23:39
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gra indywidualna
Z tego co wiem, po osiągnięciu określonego poziomu ogar otrzymuje zaledwie 20 hp na poziom. Oznacza to, że nawet jeśli ogar na 65 lv jest lepszy od pantery, to będzie słabszy na 90 czy 100 lv.
Poza tym, pety gildiowe zazwyczaj mają lepsze resy oraz lepsze umiejętności.
Widziałem nietoperza na 70+ lv i pomimo niezłego hp był zwyczajnie badziewny. Wilczur zapewne podobnie, ale nikt nie miał chyba cierpliwości, by go tak podexpić :P

Nadal nie widzę propozycji zmian. Trudno też obiektywnie mówić o tym, kiedy mało kto miał kontakt z więcej niż dwoma petami, a także jeśli nie ma konkretnych danych o petach. Administracja musiałaby mieć chęci do dyskusji, przekazując kilka informacji. Jakoś wątpię by zaszkodziło powiedzieć, jaki przyrost statystyk mają poszczególne pety...


24 Sie 2012, o 00:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 460 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron