Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Podklasa VD 

Podoba się?(napisz co zaznaczasz, jak się nie podoba to dlaczego)
Tak, rób więcej opisów! 40%  40%  [ 16 ]
Tak 10%  10%  [ 4 ]
Nie, precz z tego działu szarlatanie 35%  35%  [ 14 ]
Nie 15%  15%  [ 6 ]
Razem głosów : 40

 Podklasa VD 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 18:02
Posty: 98
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
tak tylko ze to dalej nie odzwierciedla PEŁNEJ gry vd. Weź sie za podklasy dla mo najlepiej bo na nim sie napewno znasz


3 Kwi 2012, o 18:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
rzecz w tym że żadnego pomysłu nie mam :) a w wielu grach w które grałem grałem nekromantą, czyli kimś w rodzaju vd, dlatego taka podklasa:P

_________________
Image


3 Kwi 2012, o 19:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011, o 01:29
Posty: 32
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Podklasa VD
Amnezja- super pomysł
zamiana dusz, coś w tym jest , może jakieś warunki podaj na jakiej zasadzie miałoby to być liczone.

_________________
koniec gry.1 konto innych nie będzie.z podziękowaniem dla kurczątka( pokaż ssy przełożonym)za przyspieszenie decyzji o końcu.


3 Kwi 2012, o 22:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Podklasa VD
Gralem VD i trochę te postać znam :) Tekst jest skrajnie niedopracowany nie ma tu ani rozpiski ile % , jakie obrażenia itd. Moje zastrzeżenia ;
- czym szpila w wątrobębędzie różniła się on zatrucia ( choroby która zwiększa zużycie kondy i many ?) Komu by się chciało podnosić 2 umiejętności które maja podobny efekt ?
- rzut szpila co wniesie nowego ? 2 atak dystansowy , po co ? Przecież VD ju posiada atak dystansowy i to nie najgorszy :) Nikt by go w takiej postaci jaka nam zaprezentowałeś nie ulepszał !
- amnezja , dobry pomysł ale coś więcej ?
- rozerwanie duszy zwiększające szanse na krytyczny hmmm tez to nie jest zły pomysł , ale od 1,5 - 5 % myślę ze mało ! VD i tak jedyne czym może zadąć duże obrażenia to kula , w PVP zapewne bym dążył do ukazania przeciwnika , no chyba ze taki urok dawał by mi realne szanse na krytyczny Bo przecież jak mamy walkę szansa często wynosi 60 , 70 % a nie trafiamy to co da nam urok który daje szanse 7-8 % ? pewnie zdążają się krytyczne , niekiedy dwa z rzędu ale na ile ciosów ? 100 , 150 , 200 ? Myślę ze 10 -15 % to by było akurat :)
-Gnicie; coś więcej o nim ?
-zamiana dusz , NIE PRZEJDZIE NA TAKICH ZASADACH ! Co by było jak byś się z jakimś bosem zamienił ?


edytowałam kolory i rozmiary... szanuj oczy czytelnika - ironka


4 Kwi 2012, o 07:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
napisałeś tu tylko po to żeby "mnie zgnoić" bo Ci napisałem to i owo w Twoim ekhem, nie powiem jakim opisie maga lodu... Daruj sobie, Twoje zdanie mnie nie obchodzi jeśli piszesz je w takich intencjach.

Cytuj:
Co by było jak byś się z jakimś bosem zamienił ?

no co by było XD? czytaj ze zrozumieniem, co sie stanie bossowi jak straci 1k kondy, kiedy ja zyskam to jego 1k kondy? albo 1k many kiedy ja zyskam to 1k many? rotfl, przeczytaj post ironki, potem płacz.

skoro epik dla vd daje 10% na krytyka +- to 10-15% byłoby znacznie za dużo, osoba z epikiem i ta umka, mialaby 25% na krytyka? 100lvl vd by niszczyl kazdego...

Cytuj:
- czym szpila w wątrobę będzie różniła się on zatrucia ( choroby która zwiększa zużycie kondy i many ?) Komu by się chciało podnosić 2 umiejętności które maja podobny efekt ?

a po co ludzie rozwijaja meteor,kulke i iskre? przeciez mają podobny efekt...

Cytuj:
Nikt by go w takiej postaci jaka nam zaprezentowałeś nie ulepszał !

spójrz na ankietę, jednak są tacy co są na tak ;)

Cytuj:
Tekst jest skrajnie niedopracowany nie ma tu ani rozpiski ile % , jakie obrażenia itd.

http://www.youtube.com/watch?v=pdMfqiRugxQ - tyle ;)
widzisz drzazgi w oku kogoś, w swoim belki nie widzisz, sam miałeś tony błędów ortograficznych w swoim opisie "maga lodu", który był nieczytelny i nie do przyjęcia...
Przykładem tego że umiem rozpisać jest mój poprzedni pomysł, masz tam grafikę, tutaj nie napisałem obrażeń,trudności etc, ze względu na to, że Administracja zrobi to znacznie efektywniej i lepiej, bo i tak będą zmienione te umki w razie wprowadzenia

nie bede rozpętywać flamewara, mów co chcesz, idc, peace
~Kubo

_________________
Image


4 Kwi 2012, o 10:34
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Podklasa VD
To są moje uwagi , jako osoby która grała już długo VD i zna jej słabe i mocne strony ! Napisałem o twoim artykule prawdę jest nieprzemyślany , przykładem jest szpila w wątrobę . Ale ma tez bardzo duży plus AMNEZJA uważam ze w podklasach powinna znal esc się taka unka bo jest ciekawa :) Kwestia tego jak ona będzie dokładniej wyglądała ilu umiejętności dana postać będzie zapominała i na ile :)

Kuba powiedz czy chciałbyś żeby Mo miał jeszcze np ognista kule która jest podobna do iskry ? Czy to miało by sens ?


4 Kwi 2012, o 12:40
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:02
Posty: 106
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Podklasa VD
moja pierwsza postać to był vd i dużo o nim wiem i od nie dawna gram druidem i ty sam grasz mo więc sie ogarnij anie bedziesz innych oskarzał

_________________
MO Forever ;3


4 Kwi 2012, o 12:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 18:02
Posty: 98
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
Kolega attyylla dobrze gada ^^. Aha i prosze jakiegos moda o interwencje bo sie z tego telenowela robi^^
P.s a skąd możesz wiedzieć kto głosuje? nie sądzie żeby ta ankieta była wiadygornym źródłem informacji. Zresztą jak cos to jest tyle samo taków i nietów.Aha tak sie słada kuba że ty też masz pare pomysłow w archiwum i nikt ci tego nie wypomina


4 Kwi 2012, o 15:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
Cytuj:
Napisałem o twoim artykule prawdę jest nieprzemyślany , przykładem jest szpila w wątrobę


jak to sam mówisz - nie wiesz to nie oceniaj
myślałem nad tymi umkami tak by były zbalansowane jakiś miesiąc, więc to miało tak być :-)

Proszę jakiegoś moda o zamknięcie, dla mnie to już bez sensu dalej prowadzić ten temat:)

~Kubo

_________________
Image


4 Kwi 2012, o 16:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 378 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron