Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Resy dla ogara! 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
Heavenmaker napisał(a):
nie planujemy dokonywać zmian w ogarze - jest to pet uniwersalny czyli do wszystkiego i do niczego zarazem, planujemy natomiast poddać lekkiemu liftingowi niektóre pety gildiowe oraz wprowadzić w najbliższym czasie 3 nowe pety (a może i więcej) posiadające określone specjalizacje tj. będzie pet od dmg, pet o dużych resach i pet o dużej ilości hp - chcemy tak zacząć optymalizować system petów, żeby opłacało się mieć kilka różnych petów na różne okazje - będzie to możliwe również dzięki temu, że wprowadzimy zlecenia i zadania dające możliwość expienia petów z jednoczesnym zabezpieczeniem przed tworzeniem petów-mutantów.


mam dwa pytania:
1.te 3 nowe pety to gildiowe czy nie?
2.Na jaki lvl bd wprowadzone? bo obecnie nie ma peta z prawdziwym dmg, szczur i spopielacz są równe mojemu ogarowi co ma 42 lvl, niby spopielacz atakuje drugą sferą(i 1 też) ale ma tyle skili że się gubi i daje ogarowi przewage...
a gnida to już wymaga 70 lvla...


2 Wrz 2013, o 16:58
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
To niech dadzą te pety nowe do 1 klatki.
Ogar to pies mieki nie ważne czy ma juz wysoki lvl .
jak się nie podoba coś to go nie kupuj proste tak mówi władza.

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


2 Wrz 2013, o 17:07
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
seba11pl napisał(a):
1.te 3 nowe pety to gildiowe czy nie?
2.Na jaki lvl bd wprowadzone? bo obecnie nie ma peta z prawdziwym dmg, szczur i spopielacz są równe mojemu ogarowi co ma 42 lvl, niby spopielacz atakuje drugą sferą(i 1 też) ale ma tyle skili że się gubi i daje ogarowi przewage...
a gnida to już wymaga 70 lvla...


ad 1
Nie to nie będą pety gildiowe tylko ogólnodostępne i expiące (tak jak np. ogar).

ad 2
Minimalny lvl to pewnie 40-45, to jeszcze nie jest postanowione.

I jedna ważna rzecz - nie ma sensu porównywać petów expiących z jednorazówkami. Ich balans jest inaczej ustawiany bo i użyteczność jest inna.


2 Wrz 2013, o 17:38
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
no niby tak, ale jednorazówki miały być mocniejsze kosztem swojej jednorazowości, a tak do końca nie jest


2 Wrz 2013, o 17:40
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
Heavenmaker napisał(a):
seba11pl napisał(a):
1.te 3 nowe pety to gildiowe czy nie?
2.Na jaki lvl bd wprowadzone? bo obecnie nie ma peta z prawdziwym dmg, szczur i spopielacz są równe mojemu ogarowi co ma 42 lvl, niby spopielacz atakuje drugą sferą(i 1 też) ale ma tyle skili że się gubi i daje ogarowi przewage...
a gnida to już wymaga 70 lvla...


ad 1
Nie to nie będą pety gildiowe tylko ogólnodostępne i expiące (tak jak np. ogar).

ad 2
Minimalny lvl to pewnie 40-45, to jeszcze nie jest postanowione.

I jedna ważna rzecz - nie ma sensu porównywać petów expiących z jednorazówkami. Ich balans jest inaczej ustawiany bo i użyteczność jest inna.


Czy jest jakaś szansa na konkurs z tym związany?
Nie chodzi mi (Broń Boże) o konkurs gdzie będą zgłoszenia peta który ma pierdyliard umek, resy po 200% i bije 5 x 2k :D
Chodzi mi o konkurs, w którym przedstawi się tylko i wyłącznie rasę i historię peta. Krótki opis peta, gdzie występuje, czemu jest tresowany itp
Konkurs na sam fluff, zero umek, stat itd
W nagrodę dla najlepszej pracy mógłby być jakiś prosty ale zarazem unikalny skin dowolnej części eq


2 Wrz 2013, o 17:47
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
seba11pl napisał(a):
no niby tak, ale jednorazówki miały być mocniejsze kosztem swojej jednorazowości, a tak do końca nie jest

to bardzo subiektywne, w naszej opinii tak właśnie jest i jednorazówki na starcie są zdecydowanie lepsze o niewyexpionego ogara czy petów z pierwszej i części petów z drugiej klatki - wszystko zależy od tego gdzie i kto z takim petem się wybiera

Torkil napisał(a):
Czy jest jakaś szansa na konkurs z tym związany?

nie myślałem o tym, może dlatego że będą to pety dość charakterystyczne i ich historia będzie siłą rzeczy dość intuicyjnie możliwa do wyobrażenia ale pomyślę i jeśli uda mi się wymyślić jakąś ciekawą formułę to ogłosimy konkurs.


2 Wrz 2013, o 17:57

Podziękowali: Torkil (2 Wrz 2013, o 18:00)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011, o 17:37
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
...czy Wy uważacie że dajecie alternatywę dla ogarów które mają lvl 100+?... chyba nie uważacie że będę expił "nowego" peta od 40 czy 45 lvl-a to się chyba mija z celem (chyba że to tylko opcja dla low-lvl-i więc ok, ale to nie załatwia sprawy ogara). Jeśli już, żeby to miało jakikolwiek sens dajcie peta w okolicy 100 lvl-a dostępnego dla graczy od 100 lvl-a. Nie bardzo uśmiecha mi się wbijać mu po raz kolejny 70 lvl-i żeby nie padł np. na Grazi (co innego gdybyście wprowadzili je rok temu bo w tej chwili to nie jest opcja zarówno dla mnie jak i dla wielu innych graczy).

Może lepiej byłoby się skupić na rozszerzeniu doboru petów gildyjnych (klatka 4) dostępnych dla wyższych lvl-i lub chociaż powiększeniu miejsc w już istniejących klatkach.
Jako kanclerz chciałbym mieć też możliwość (usunięcia/wstrzymania/cofnięcia) peta bez usuwania gracza, mam na myśli urlop lub dłuższą nieobecność posiadacza którego pet zjada zapasy wszystkich :(


Ostatnio edytowany przez mrfafal, 2 Wrz 2013, o 19:40, edytowano w sumie 1 raz



2 Wrz 2013, o 19:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
Ile będą kosztować nowe pety? (zloto, platyna)

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


2 Wrz 2013, o 19:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
mrfafal napisał(a):

Jako kanclerz chciałbym mieć też możliwość (usunięcia/wstrzymania/cofnięcia) peta bez usuwania gracza, mam na myśli urlop lub dłuższą nieobecność posiadacza którego pet zjada zapasy wszystkich :(
Usunąć peta, za którego ktoś zapłacił baardzo dużo pieniędzy?? Taka opcja jest nie do przyjęcia

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

2 Wrz 2013, o 20:05
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Resy dla ogara!
Zuzialol napisał(a):
mrfafal napisał(a):

Jako kanclerz chciałbym mieć też możliwość (usunięcia/wstrzymania/cofnięcia) peta bez usuwania gracza, mam na myśli urlop lub dłuższą nieobecność posiadacza którego pet zjada zapasy wszystkich :(
Usunąć peta, za którego ktoś zapłacił baardzo dużo pieniędzy?? Taka opcja jest nie do przyjęcia



Chodzi o to że ktoś idzię na dłuższy urlop żeby nie pobierał z Gilldi jedzenia żeyb zatrzymać/usunąć mięć taką możliwość bez usuwania gracza z gildii .
Później przyjęcia peta z powrotem do Gildii.

Popieram dobre rozwiązanie :)

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


2 Wrz 2013, o 20:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 274 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron