Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Propozycja nowego questa. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 18:46
Posty: 54
Miejscowość: Siemianowice.
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Propozycja nowego questa.
Witam , o to moja propozycja co do questa.

Poziom : 32


Udajemy się do wioski druidów do NPC Zahar

Gracz: Witaj Zaharze, chodzą głosy, że potrzebujesz pomocy?
Npc: Ahhh... Nareszcie, ileż można czekać aż ktoś mi pomożę? Ciesze się ze wreszczie ktoś przyszedł.
Gracz: Więc w czym Ci pomóc?
Npc: Jeden z moich informatorów w lesie orków, powiedział mi, że ostatnio widział tam Turvilla ( To ten druid, który stoi przed naszą wioską )
Npc: Wydało mi się to bardzo podejrzane, bo ostatnio Turvill zachowuję się bardzo dziwnie, myślę że chcę on przejść na stronę tych okrutnych bestii orków... Co mało ostatnio znalazłem w jego kieszeni amulet orków, spytałem go z kąd to posiada? Ale powiedział, że to znalazł. Nie wieże mu. Udaj sie jak możesz do mojego Informatora, może wie coś więcej na ten temat. Mój informator to Wilczy, to ten gościu u którego możesz kupić ogara, stoi przy namiocie.
Gracz: Dobrzę pomoge Ci, a jeżeli to prawda, to nie ręczę za siebie.
Npc: Ale to ma zostać tylko między nami. Turvill nie może o niczym się dowiedzieć, że go podejrzewamy bo inaczej ucieknie.


Udajemy się do Wilczego.

Gracz: Witaj Wilczy, przysyła mnie Zahar, podobno widziałeś ostatnio kręcącego się tutaj Turvilla, czy to prawda?
Npc: Witaj przybyszu , ahh Zahar Cię przysłał ten stary dziad... Tak, tak... to prawda, ostatnio widziałem tutaj Tervilla, jakieś dwa dni temu było już bardzo ciemno ale poznałem francę. Szedł tam do góry w stronę orków, odrazu wydało mi się to podejrzliwe i poszedłem za nim. Widziałem jak rozmawia z grupą orków i z jakims yyy Zilmusem, bardzo cicho rozmawiali, więc ledwo co słyszałem... mowili coś o jakieś zdradzie, że Zahar już jest za stary i musi zginać, i że to Turvill chcę przejąć Wioskę Druidów i zapanować nad całym Alairem...
Gracz: Ahh, więc to prawda... masz jakiś pomysł? Trzeba jakoś temu zaradzić, jak on zapanuje nad wioską to będzie koniec Alairu... wkroczą tam wojska orków i nikt tam z nasej rasy ludzkiej nie przetrwa...
Npc: Ehhh, to prawda... trzeba jakoś temu zaradzić, ale jak... mmm udaj się do Zahara, i spytaj się czy pamięta gdzie mieszka Szurendel, to najstarszy gad z orków, kiedyś walczył z nimi , ale wrobili go, "niby" podpalił namiot z orkami... chcieli go zabić, ale uciekł.
Gracz: Dobrzę , dzięki za informacje, idę do zahara.
Npc: Aaaa, jeszcze jedno, tych informacji ode mnie nie wiesz... jeżeli Tervill się dowie, albo orki... to będzie po mnie.
Gracz: Jakich informacji ? Ja nic nie wiem. Żegnaj.


Wracamy do Zahara aby dowiedzieć się gdzie mieszka Szurendel.

Gracz: Witaj zaharze, byłem u Wilczego jak mówiłeś, to prawda... Turvill był u orków... on chce zabić Cię, i przejąć Wioskę... nie można do tego dopuścić... jak orki wkroczą do Alairu to już nic z niego nie zostanie. Wilczy wspomniał coś o jakimś Szurendelu, podobno wiesz gdzie on się może znajdować?
Npc: Ahh... wiedziałem, a ja go od dziecka uczyłem jak przetrwać w Alairze... a teraz chce mnie zabić? Ehh... mmm Szurendel? Tak, tak wiem gdzie mieszka, ale Ciicho... po tym jak go wrobili, ukryłem go w naszej wiosce... Idz do Aegustahephiunego powiedz mu, że ma cię wpuścić do Szurendela...

Idziemy do Augesth~

Gracz:Witaj, masz mnie wpuścić do Szurendela
Npc: Szurendela? A kto to taki?
Gracz: To ten stary ork
Npc: Aaa, a skąd ty o nim wiesz?
Gracz: Nieważne, Zahar kazał mnie wpuścić do niego.
Npc: Dobrze, jak Zahar kazał.

Nastepniu Augesth~ otwiera tylne drzwi.

Znajdujemy się w jaskini.

Gracz: Witaj szurendel, mam do Ciebie sprawę.
Npc: yyy Kim ześ jest? Kto Ci tu pozwolił wejść?
Gracz: Przysłał mnie Zahar, na Alair może spaść wielkie niebezpieczeństwo musisz mi pomóc?
Npc: A co mnie obchodzi jakiś Alair? Siedze tutaj pod tym drzewem prawie 30 lat... nie moge stąd wyjśc nawet, bo jak mnie orki zobaczą to mnie zabiją...
Gracz: Musisz mi pomóc, inaczej napewno Cię znajdą... Turvill chce zabić Zahara i wpuścić do Alairu całe wojska orków...
Npc: Co? To nie możliwe... Orki za żadne skarby nie mogą tutaj wkroczyć... Jak Ci pomóc ?
Gracz: Muszę jakoś zabić Turvilla, lub wygonić stąd... zanim będzie za póżno...
Npc: Turvill.. mmm, to ten druid który stoi przed wioską? Przecież nie ma szans, żeby go zabić... on jest taki potężny... Tylko Zahar byłby w stanie go zabić... ale on jest już za stary... Sam mu nie poradzisz... musiałbyś go jakoś osłabić, ale nawet po ziołach byłby w stanie Cie łatwo zabić, musiałbyś wziaść jakiś potężnych kolegów ze sobą.
Gracz: A co to za zioła ? Które byłyby w stanie go osłabić?
Npc: Nie pamiętam jak się nazywają, ale wiedzma z biagień powie Ci gdzie je znaleść. Te zioła są potężne, kiedyś używaliśmy je w walkach przeciwko drzewcą, które bardzo nam pomagały żeby wygrać...
Gracz: Dziękuje za informacje. Żegnam

Udajemy się do wiedzmy na bagnach

Gracz: Witaj wiedzmo, podobno wiesz gdzie znaleść Zioła które osłabiają potężnych druidów.
Npc: Zioła? Jakie zioła... kto Ci o tym powiedział?
Gracz: Szurendel, taki stary ork.
Npc: Aaaa, szurendel, tak tak, pamiętam go... brał ode mnie te zioła żeby osłabiać drzewce... hmm ale one chyba wygineły już dawno temu... poczekaj chwilkę niech się zastanowie... Jeżeli dobrze pamiętam pare tych ziół ukradł mi kiedyś Badabek. Musiałbyś iść do niego i go zabić.
Gracz: Jak już je zdobędę co mam zrobić?
Npc: Wróć z nimi do mnie , ja przetworze i zrobie z nich płyn.

( I tutaj nie jestem pewien co zrobić, myślę że dzięki tym ziołom Turvill zamiast np. 99k hp będzie miał 15k. )




Udajemy się by zabić badabka, z którego wylecą nam "zioła"

I wracamy do Wiedzmy.


Gracz: Witaj ponownie wiedzmo, oto te zioła
Npc: Taaak, dziękuje ale to trochę potrwa zanim je przetworze, wróć za 12 godzin.

Gdy po 12 godzinach otrzymujemy wywar idziemy do Turvilla.

Gracz: Turvill Ty zdrajco, chciałeś zabić Zahara żeby przejąć wioskę
Npc: Milcz, skąd o tym wiesz?
Gracz: Nieważne, to się tak nie skończy jak myślałeś.
Npc: Wiem, bo teraz zginiesz.
WALKA
WALKA

Po zabiciu idziemy do zahara,

Gracz: Ahh Zaharze, udało mi się pokonać Turvilla, już jesteś bezpieczny.
NPC: Dziękuje, dziękuje Ci w imieniu moim i całego Alairu... Ale teraz potrzebujemy kogoś aby bronił naszej wioski... hmm, myślę, że szerendel by się zgodził, idz do niego i się zapytaj czy wział role Turvilla.

otrzymujemy 20k złota, 25k expa.

Idziemy do szerendela ( przejscie przez te drzewo )

Gracz: Witaj Szerendel, mam dla Ciebie nową pracę.
Npc: Witaj, witaj. Jaką pracę ?
Gracz: Przejoł byś dotychczasową pracę Turvilla, bronił wioski, sprzedawał pył...
Npc: Aaa, nie wiem... całymi dniami tutaj siędzę, już mnie to się nudzi.. grr... A co jeżeli orki mnie zauwazą... i zabiją ?
Gracz: Zahar ma miksturę, że zamieni twoje ciało na ludzkie, będziesz wyglądał tak jak my, i na pewno Cię nie poznają.
Npc: Dobrze , dobrze jeżeli to naprawde mnie zamieni w człowieka, to mogę się tego podjąć.


Idziemy do zahara


Gracz: Mam dobrą wiadomość, Szerendel zgodził się bronić naszej wioski.
Npc: To wspaniale... teraz czas zamienić go w człowieka... ale tym ja już się zajmę... dziękuje Graczu, że pomogłeś mi i ocaliłes mi życie, w nagrodę otrzymasz jeszczę trochę złota i doświadczenia.

Otrzymujemy 10k złota, 10k doświadczenia.



Taki mały pomysł z mojej strony, co o tym sądzicie, możliwie mogą być jakieś małe niedociągniecią.

_________________
Edon S1 - 48 [off]
Nedonowy S1 20 Druid [on]


29 Sty 2012, o 19:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2011, o 15:18
Posty: 92
Podziękowano: 80 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: LecimyTutaj
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
Nie jest zły można go jeszcze dopracować.


PS: Npc z Wioski Druidów to Zohar nie Zahar:)


30 Sty 2012, o 08:12
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 03:15
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
*Zohar

_________________
Drucik 87 s3


30 Sty 2012, o 08:26
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 18:46
Posty: 54
Miejscowość: Siemianowice.
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
No pomyliłem się przyznam :P Ktoś proponuje coś jeszcze zmienić? I jak opinia innych ? :)

_________________
Edon S1 - 48 [off]
Nedonowy S1 20 Druid [on]


30 Sty 2012, o 18:05
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2011, o 12:07
Posty: 281
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
Chcesz zabic Turvilla postac zwiazana scisle z fabula?W jednym z q jest taki przypakowany dlatego zeby nie dedl,bo byloby to bez sensu.A jak go ubijesz to nastepnym razem kto bedzie stal przed wioska?Dlaczego Turvill chcialby zabic Zochara aby przejac wioske,kiedy to August nia zadzi?

_________________
Znany jako:
Farguat Dru 64
SoulKnight Brb 37


30 Sty 2012, o 18:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 20:51
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
Pomysł całkiem całkiem ale jak dla mnie powinno być większe wynagrodzenie (exp złoto)

_________________
MegaDragon s.1 LVL.54 i wciąż rośnie :D


30 Sty 2012, o 18:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 13:23
Posty: 156
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
Pomyśł całkiem niezły, ale tak jak kolega 2xup napisał, ta postać jest ścisle związana z fabułą :)

P.S Jeśli chcesz żeby ten quest przeszedł wyślij go Torgerdowi na e-mail, a on juz bedzie wiedział co poprawić :)


30 Sty 2012, o 19:13
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
Quest w miarę (chociaż warty małego dopracowania).Nagroda jest beznadziejna te skromne 10 k tego i tego to....Szybciej już ubić 2x ichtiona niż latać po NPC.Dopracuj troszeczke zanim zamkną:p


1 Lut 2012, o 20:43
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 18:46
Posty: 54
Miejscowość: Siemianowice.
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja nowego questa.
@UP

Chyba całego nie przeczytałeś, w którymś momęcie po zabiciu "Turvilla" otrzymuje 25k expa i 20k złota, pozniej po namówieniu szundrela dostajemy dodatkowe 10k expa i 10k złota o zohara za dobre chęci.

_________________
Edon S1 - 48 [off]
Nedonowy S1 20 Druid [on]


1 Lut 2012, o 22:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 356 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron