Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Utor (Dokładnie rozpisane w - Nowy Boss) 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lis 2011, o 19:32
Posty: 49
Miejscowość: Sochacze - W-wa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Utor (Dokładnie rozpisane w - Nowy Boss)
Może wreszcie rozwinała by się fabuła Najazdu przez Utor.. Może były by jakieś wyprawy do Utoru Powstała by nowa kraina w której Armia utoru planowala by najazd na Taern.. Fabuła była by ciekawsza. W tym momencie fabuła utoru rozwinięta jest na 2%... Kończy się na tym że w trentis Dostajemy Zlecenia Na szpiegów lub nieliczne questy w których występuję Utor... Mało rozwinięta Fabuła.
Według mnie Administracja Powinna się postarać i wprowadzić próbną fabułę na s0. Sam bym chętnie przetestował tak rozwinięty Utor... Może Level Był by do tego Aby nie tylko zwalczać mocniejszych przeciwników i mocniej bić, lecz po to by można było stać się armią taernu walczącą z najeźdźcami. Poszczególne levele posiadały by Rangi. Fabuła zmieniała by się.. Jedni mogli by zdradzić swoich i wstąpić do armi utoru, zwalczać dawnych przyjaciół lub coś w tym stylu.. Oceńcie ten pomysł i pomyślcie czy wy nie chcieli byście aby fabuła była rozwinięta w kierunku Utoru ?

Mam nadzieje że Administracja rozpatrzy ten pomysł..

_________________
T a e r n G o t t h e P o w e r !


http://scr.hu/0tbs/98una - TRIPLE RAR !


3 Lut 2012, o 20:32
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Utor (Dokładnie rozpisane w - Nowy Boss)
hm...tylko gdzie to jest dokładniej opisane? w tym temacie : viewtopic.php?f=121&t=15936 nie widzę niczego więcej.

Wymyśl proszę jakiś jeden konkretny pomysł jak byś widział rozwinięcie motywu wojny Taernu z Ultorem. Z tego co widzę to obecnie miotasz się w niesprecyzowanych pomysłach a szkoda bo również moim zdaniem przydało by się takie rozwinięcie.
Samo poruszenie tego tematu jest dobrym działaniem jeśli by ktoś podchwycił twoje pomysły i je poskładał w możliwą do realizacji całość :)

Może ten temat ci pomoże trochę : viewtopic.php?f=121&t=11947&hilit=motyw+wojny

Znajdują się tam dwa pomysły związane z wojną :)

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


3 Lut 2012, o 20:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Utor (Dokładnie rozpisane w - Nowy Boss)
a robiłeś questy takie jak 'powrót posła', 'wyższa sprawiedliwość' itp? i czytałeś ze zrozumieniem dialogi? bo tam wątek utoru jest właśnie mocno rozwijany, popychany do przodu. stopniowo będą też dodawane kolejne zadania i myślę, że możemy być spokojni o to że ten wątek nie zostanie zapomniany.

jeżeli chodzi ci o dodanie nowej krainy, znajdującej się na terenie utoru, to myślę że byłoby to mocno kłopotliwe... pamiętaj, że my wszyscy jako taernijczycy jesteśmy teraz zbiegami, nie dysponujemy wystarczającą siłą żeby prowadzić otwartą wojnę z najeźdźcą. nasza postać nie mogłaby sobie tak po prostu chodzić po terenie wroga, jak teraz po haligardzie czy alaril. jak więc to sobie wyobrażasz?

myślę że fabularnie to jest najlepsze rozwiązanie, że przebywamy tam gdzie jest względnie bezpiecznie i na miarę naszych możliwości prowadzimy działania sabotujące utor. według mnie to ważne, że nie musimy się koncentrować na tym konflikcie jeżeli akurat nie mamy na to ochoty.


3 Lut 2012, o 21:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011, o 22:18
Posty: 20
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Utor (Dokładnie rozpisane w - Nowy Boss)
Proponuję zajdzeć do mojego tematu (nowy teren + rozwiniecie questu od 90 lvl) bo chyba o to ci chodzi.


3 Lut 2012, o 21:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 212 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron