Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 16:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Witam!
Czasem zdaza sie ze nie mamy wolnego "udzwigu" wtedy jakikolwiek item ktory poleci nie zostaje nam przyznany poniewaz nie mozemy go uniesc. Moja propozycja polega na tym by:
-Jesli mamy 50 jednostek do przepelnienia plecak swieci sie na czerwono,lub wyskakuje jakis komunikat.
-Gdy mamy przeplniony ekw np 802/800 nie mozemy sie poruszyc ,az nie wrocimy do normy
-Podaczas gdy zabijemy potwora i mamy przepelniony plecak widzimy co nam by wypadlo, i mozemy wtedy wejsc do okna ekwipunku by usunac rzecz za ciezka.Wtedy owy przedmiot mozemy juz podniesc.
Popatrzmy na to realistycznie wypada nam epicki przedmiot ale przez to ze nie mamy wolnego udzwigu, nie podnosimy go, i on co robi ? Znika? To bez sensu.
To sa propozycje i 1 z nich mozna byly by dodac, by przez nie uwage nie stracic cennego przedmiotu jaki moglby nam wypasc.
Przepraszam jesli taki teamt byl, pozdrawiam.


22 Lut 2012, o 22:06
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Najprostszą odpowiedziom było by napisać - trzeba uważać i pilnować eq ;)

Jednak po wprowadzeniu surowców gildii dość łatwo przepełnić sobie plecach chociaż by idąc na Geo czy męcząc Ihitona - sam przez to straciłem zdaje się część setu. Plecak zapełniony kryształami atakuje Czempiona bo akurat jest i jedyne co zobaczyłem to napis że już nie mam miejsca w plecaku.
ciężko ustalić jak by to należało rozwiązać.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


22 Lut 2012, o 22:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 16:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Wlasnie mialem taki sam problem jak Ty:) Dlatego proponuje jedno z tych rowiazan. A wiem ze wiecej mozliwosci to wieksza szansa ze ktoras sie moze spodobac:)


22 Lut 2012, o 22:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 11:51
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
-Podaczas gdy zabijemy potwora i mamy przepelniony plecak widzimy co nam by wypadlo, i mozemy wtedy wejsc do okna ekwipunku by usunac rzecz za ciezka.Wtedy owy przedmiot mozemy juz podniesc.
Popatrzmy na to realistycznie wypada nam epicki przedmiot ale przez to ze nie mamy wolnego udzwigu, nie podnosimy go, i on co robi ? Znika? To bez sensu.



To mi sie podoba :>


22 Lut 2012, o 22:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2012, o 21:34
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Myślę że jest to dosyć dobry pomysł, bo czasem rzeczywiście zdarzają się sytuacje, że nie mamy czasu wstąpić do jakiegoś sklepu sprzedać graty albo zwyczajnie nie zauważymy że plecak pęka w szwach.

_________________
/nic nie dzieje się bez przyczyny\
S1| Betty > BettyI > Destina
S2| Naturaleza > Agua
S3| Betts > Estima
S4| Sibetty


Ostatnio edytowany przez Betty, 22 Lut 2012, o 23:08, edytowano w sumie 1 raz



22 Lut 2012, o 23:07
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Bez sensu, trzeba pilnować samemu plecaka, po co robić wszystko po kilka razy, żeby nikt nie stracił i miał rozwiązania podane na dłoni. O to chodzi, żeby ogarniać :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


22 Lut 2012, o 23:08
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 16:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Od pilnowania masz 1 opcje, nie kazdy patrzy co chwile do ekwipunku, a teraz z surowacmi jest ciezej. Gra ma byc przyjemna chyba nie?, a nie powiesz ze to nie jest denerwujace, ze przez nie uwage/zaspanie mozna stracic przemiot. Poza tym widzisz logike? Przedmiot wypada lezy na ziemi i znika?Bez sensu


22 Lut 2012, o 23:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
z zaproponowanych rozwiązań właściwie tylko jakieś podświetlenie/mruganie plecaka przy jego przepełnieniu wchodzi w grę, i myślę że warto byłoby to wprowadzić. zwłaszcza teraz, kiedy z mobów stojących na drodze do bossów wypadają bardzo ciężkie surowce łatwo się zagapić i ubić tego bossa nie mając miejsca na drop - nieźle się można znerwić;)

większym ułatwieniom jestem przeciwna, możliwość zabrania przedmiotu na który nie ma miejsca to duża przesada. unieruchomienie postaci to zły pomysł, wtedy jedynym rozwiązaniem byłoby wyrzucenie czegoś.


22 Lut 2012, o 23:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2009, o 20:39
Posty: 265
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Z tego wszystkiego jestem jak najbardziej za świecącym plecaczkiem, ale może przy wadze 100 to maxa. Są takie toporki co ważą ponad 50:) Po wejściu w plecaczek automatycznie gaśnie miganie. Niektórych to może irytować.

Co do zatrzymywania w miejscu? Nie:P Co w przypadku, kiedy jesteś w drużynie? Całą drużynę blokuje? W ogóle nie blokuje? Zaczęłoby się kombinowanie, albo irytowanie kimś, kto nie raczy wywalić tej żywicy, czy ścięgien psioków:P

Co do opcji wywalenia eq i przywrócenia tego co nam nie wskoczyło przez przeciążenie... W takim razie po co poprzednie punkty?:P Miganie plecaczka nie byłoby potrzebne:)

_________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


23 Lut 2012, o 03:23
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: Niesiony ciezar- Stop z przeciazeniem
Wyrzuć coś a nie płacz...

_________________
_______
Image
Image


23 Lut 2012, o 10:06
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 406 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron