Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Czego nie ma a co mogłoby być 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Lut 2012, o 13:06
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Czego nie ma a co mogłoby być
Witam

Chciałbym przedstawić kilka pomysłów które znacznie urozmaiciłyby nam grę :)

- Przede wszystkim nowe krainy/mapki

- Tereny z polem czarnym gdzie byłaby możliwość zbierania większej ilości expa za graczy

- Szczęki dla naszych ogarów które można zdobyć z specjalnych bossów dających rary przeznaczone tylko i wyłącznie dla petów (szczęki mogły by zadawać obrażenia np z ognia/zimna/energii

- Wysyłanie paczek również wiele by ułatwiło np z Tentris do Kamenak, handel zajmowałby nam wtedy o wiele mniej czasu : )

- Wysokie / Niskie levele często chcą wymienić się kontem z powodu znudzenia swoją profesją , a może byłaby możliwość zmiany profesji za np. 20k platy lub zabicie 10k szczurów ,byłoby to dobre rozwiązanie dla biedniejszych jak i bogatszych graczy.

- Każda postać mogłaby wybrać rasę np ork/elf itp dawałoby to oczywiście początkowe statystyki np ork na starcie mógłby mieć siłę +5 a zr -5.

- Jeśli jesteśmy w grupie pięcioosobowej przydatna byłaby również umiejętność drużynowa zadawająca znacznie większe obrażenia , wtedy mogliby wprowadzic więcej silniejszych mobów/bossów - patrząc w przyszłość to gra sie dopiero rozwija a ludzie będą mieli coraz wyższy poziom

- Kto nie chciałby się łatwo wzbogacić : ) dzienna loteria : wpłacasz 1 platy i dziennie o tej samej godzinie jest losowanie wygrana trójka zgarnia po X platy.

- Umiejętności ! tzw III karta na której dostępne są umiejętności od wyższych lvl.

-nowe Questy

- balans postaci

- Podam na swoim przykładzie: Dziwnym trafem mi jak i zapewne wielu innym graczom zdarza się np 4x nie trafić z szansą trafienia np 85% O_O to dlaczego jak we mnie mobek bije to jakos mu sie to nie zdarza! wręcz przeciwnie mobki bez problemu wbijają sie w nas z szansą trafienie po 20% :/ coś chyba jest nie tak rozumiem że to jedno wielkie oprocentowanie ale niech będzie dokładniejsze : )

- % dropa ... nie okłamujmy się kto ma kasę na plate temu lepiej sie powodzi. Nie jest wcale łatwo zarobic samą grą na premke/ulepszenia/rary.

Wszystkiego rodzaju liczby to tylko przykładowe założenia, Ork nie musi miec +5 to tylko przykład a jak to zrobić najlepiej to już nie moja działka , ja tylko podsunąłem pare pomysłów ktore moze i nie są super fajne ale wiele z nich po małych przeróbkach jak najbardziej by się sprawdziło.

Pozdrowienia : ) Effie , Katss , Firebrn (s3)

Komentarze ,krytyka,sugestie mile widziane :)


9 Lut 2012, o 14:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:29
Posty: 14
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
20k platy? 10k szcurków? Człowieku nie wiem kogo w tej grze byłoby stać na zakup 20k platy... Co do pozostałych propozycji, godne rozważenia.

_________________
Kamtre s3 Rycerz

War... war never changes, the details are trivial and pointless, the reasons, as always, purely human ones.


9 Lut 2012, o 14:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 17:09
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
Nowe krainy i mapki łatwo powiedzieć trudno zrobić. Zamiana profesji z oczywistych względów na nie. Rasy także nie, w taernie pochodzimy z krainy ludzi w dodatku te rasy spowodowały by, że taern byłby odbierany jako enta z kolei kopia innych gier. Dzienna loteria także nie bo jeden szczęściarz byłby ustawiony. III karta umiejętności będzie pewnie jak wprowadzą podklasy. Jedyne co mi się podoba to rary dla zwierzaków, choć jako, że zwierzaki są za platynę, to ludzie z platyną byli by jeszcze silniejsi w porównaniu, więc pomysł ciekawy, ale tylko jeśli by coś zmienić w petach, a to chyba oczywiste, że tego nie zrobią, bo pety to naprawdę pochłaniacz platyny


9 Lut 2012, o 14:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
To teraz posłuchajcie mojego genialnego pomysłu.

Dajcie nowe mapy, q lepsze umki i żeby śmierci nie było o i inne rasy jak troll co by rzucał toporami.

Co wy na to? ;)

_________________
dr 120


9 Lut 2012, o 14:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:23
Posty: 4
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
Odnośnie petów to wystarczyłyby obroże dające jakieś pancerze a "mażąc" dalej trzy przyciski do wyboru w podglądzie peta: Atakuj zawsze tego co ja, atakuj zawsze od dołu, atakuj zawsze od góry. Dało by to jakieś minimalne sterowanie petem a nie wielka loterię.


9 Lut 2012, o 14:59
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
Krainy, bossy, podklasy (balans, nowe umki), questy nowe będą, cała reszta odpada. Często już pojawiały się podobne tematy poruszające poszczególne kwestie i znacznie szerzej opisywane.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


9 Lut 2012, o 15:05
Profil WWW
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
wszystko co napisałeś albo jest wprowadzane albo jest kompletnie bez sensu, poczytaj trochę temat o zmianach

Katss napisał(a):

- Wysokie / Niskie levele często chcą wymienić się kontem z powodu znudzenia swoją profesją , a może byłaby możliwość zmiany profesji za np. 20k platy lub zabicie 10k szczurów ,byłoby to dobre rozwiązanie dla biedniejszych jak i bogatszych graczy.



najlepsza część, faktycznie dobre rozwiązanie dla tych biednych którzy mają tylko 20 000 platyny :D

_________________
We are all the same, players in the game.


9 Lut 2012, o 15:44
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
Katss napisał(a):
Witam

Chciałbym przedstawić kilka pomysłów które znacznie urozmaiciłyby nam grę :)

- Przede wszystkim nowe krainy/mapki


Z tego co wiem zaraz powinna wejść, są już nawet screeny viewtopic.php?f=14&t=542

Katss napisał(a):
- Tereny z polem czarnym gdzie byłaby możliwość zbierania większej ilości expa za graczy


tego nie rozumiem, jeśli chcesz zdobywać doświadczenie idziesz na orki, miśki, DZ etc, więc takie miejsca są i nie trzeba dodatkowo ich oznaczać.

Katss napisał(a):
- Szczęki dla naszych ogarów które można zdobyć z specjalnych bossów dających rary przeznaczone tylko i wyłącznie dla petów (szczęki mogły by zadawać obrażenia np z ognia/zimna/energii


O petach było już kilka tematów, nie ciągnij tego dalej, bo cię zjadą jak... peta
viewtopic.php?f=14&t=5593
viewtopic.php?f=121&t=15454
i błagam, jeśli już coś wprowadzamy w petach to z głową, nie chcę oglądać w grze takich obrazków http://www.google.pl/imgres?q=he-man&um ... r:17,s:103

Katss napisał(a):
- Wysyłanie paczek również wiele by ułatwiło np z Tentris do Kamenak, handel zajmowałby nam wtedy o wiele mniej czasu : )


priorytetem czy kurierem? Wybacz, znasz moje poczucie humoru. Przejście z K do T zajmuje 2-3 min, więc nie przesadzajmy. Zdaje się, że problem załatwia wieża teleportacji

Katss napisał(a):
- Wysokie / Niskie levele często chcą wymienić się kontem z powodu znudzenia swoją profesją , a może byłaby możliwość zmiany profesji za np. 20k platy lub zabicie 10k szczurów ,byłoby to dobre rozwiązanie dla biedniejszych jak i bogatszych graczy.


Problem zmiany profesji był już poruszany wielokrotnie i z tego co wiem nie przejdzie.

Katss napisał(a):
- Każda postać mogłaby wybrać rasę np ork/elf itp dawałoby to oczywiście początkowe statystyki np ork na starcie mógłby mieć siłę +5 a zr -5.


Co do mieszania ras NIEEEEEEEEE! Co do statystyk viewtopic.php?f=121&t=15055 nie przeszło

Katss napisał(a):
- Jeśli jesteśmy w grupie pięcioosobowej przydatna byłaby również umiejętność drużynowa zadawająca znacznie większe obrażenia , wtedy mogliby wprowadzic więcej silniejszych mobów/bossów - patrząc w przyszłość to gra sie dopiero rozwija a ludzie będą mieli coraz wyższy poziom


Moim zdaniem zbędne. Podaj proszę przykład?

Katss napisał(a):
- Kto nie chciałby się łatwo wzbogacić : ) dzienna loteria : wpłacasz 1 platy i dziennie o tej samej godzinie jest losowanie wygrana trójka zgarnia po X platy.


Pomysł z totkiem był i upadł

Katss napisał(a):
- Umiejętności ! tzw III karta na której dostępne są umiejętności od wyższych lvl.


Czekamy na podklasy. Zobacz propozycję na podklasę dla barby "berserker" kilka pozycji niżej. Strach się bać... viewtopic.php?f=121&t=16158

Katss napisał(a):
-nowe Questy


Cały czas są dodawane

Katss napisał(a):
- balans postaci


Poza druidem w pvp jest ok. Ewentualne zmiany nastąpią przy podklasach.

Katss napisał(a):
- Podam na swoim przykładzie: Dziwnym trafem mi jak i zapewne wielu innym graczom zdarza się np 4x nie trafić z szansą trafienia np 85% O_O to dlaczego jak we mnie mobek bije to jakos mu sie to nie zdarza! wręcz przeciwnie mobki bez problemu wbijają sie w nas z szansą trafienie po 20% :/ coś chyba jest nie tak rozumiem że to jedno wielkie oprocentowanie ale niech będzie dokładniejsze : )


bywa...

Katss napisał(a):
- % dropa ... nie okłamujmy się kto ma kasę na plate temu lepiej sie powodzi. Nie jest wcale łatwo zarobic samą grą na premke/ulepszenia/rary.


Bo to projekt komercyjny. Wiadomo, że ten co ma kasę na platynę zawsze ma przewagę nad tym co nie ma. Różnica jest jednak znośna, a te 250-300k na 50 platyny z łatwością możesz zarobić w jeden dzień. Z tego co rozumiem chcesz częstszych dropów. Od razu wzrosną ceny i wyjdzie na to samo, poza tym więcej dropów=więcej rarów. Sam wiesz jak ciężko je sprzedać.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


9 Lut 2012, o 17:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011, o 17:52
Posty: 21
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
opisałeś wszystko co ma być w kolejnych updatach z pewnymi wyjątkami.10k szczurków to chyba przesada?Nie bądz taki "w gorącej wodzie kompany" tylko z cierpliwości i wyrozumiałością poczekaj na wprowadzenie kolejnych zmian

_________________
Myślę, że jestem głupi albo tylko szczęśliwy...- Kurt Cobain


10 Lut 2012, o 23:58
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:59
Posty: 57
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DarkVentus
Serwer: Tolnor
Post Re: Czego nie ma a co mogłoby być
powiem tak zgadzam się z przedmówcami


11 Lut 2012, o 07:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 344 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron