Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 za częste uniki przeciwników w walce 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Kwi 2012, o 15:51
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post za częste uniki przeciwników w walce
Mam sprawę. Walczę z np. krzyżakiem i przez kilka rund nie mogę go niczym trafić nawet jak jak zmieniam taktyki a on mnie trafia raz za razem i tylko raz czy dwa razy na rundę robię unik. O co chodzi. Przez takie coś umarłem chyba z 5 razy i na wilkach też tak jest. Nie można by było zrobić tak żeby on mniej takich uników robił?


6 Kwi 2012, o 16:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: za częste uniki przeciwników w walce
to nie uniki, tak slabo celujesz :)
A na poważnie, przy każdym ataku masz % z szansa na udany atak lub obroniony wiec kwestia farta czy Ty krzyżaka, czy krzyżak Ciebie, przyzwyczajaj sie do tych %, witamy w taernie :lol:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


6 Kwi 2012, o 16:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Lis 2011, o 12:00
Posty: 22
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: fieryblast
Post Re: za częste uniki przeciwników w walce
Spokojnie mam tak samo :)_ raz trafiam przy 10 % zdarzyło mi się tak trafić 3x pod rząd a czasem przez 2 tury nic nie wchodzi przy 80%. Więc w pewnym sensie jest to wyrównane :P


6 Kwi 2012, o 17:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: za częste uniki przeciwników w walce
a może spróbuj bić się ze ścianą? ona nie odda ani się nie uchyli :D

no przepraszam, poważniej - wrzuć nurtujący cię problem w szukajkę i poczytaj linki które wyskoczą, było wiele podobnych tematów w których i ja i parę mądrzejszych ode mnie osób tłumaczyło co to jest rachunek prawdopodobieństwa i jak on działa.

jeżeli masz za mały % szans na trafienie, to oznacza że potrzebujesz lepszego sprzętu/inaczej rozłożonych statystyk/większego poziomu/więcej punktów akcji przeznaczonych na atak; jeżeli szansa jest spora, a mimo to nie trafiasz - masz pecha, następnym razem szczęście się odwróci.

zamknę, bo to nie jest pomysł... gdzieś w karczmie jest podobny temat w którym możesz ponarzekać na zły los, jeżeli o to chodzi;)


7 Kwi 2012, o 02:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron