Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Urodziny 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 27 Lut 2012, o 16:30
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Urodziny
Witam



Pomysł polega na tym by można było nagrodzic gracza prezentem urodzinowym.

Wyglądało by to tak jak losowanie przy koncie premium lecz by nagrodą był pet na 24h.
Zaczynało by się to na pecie z pierwszej klatki a kończyło by się na pumpmasterze.
Przy zakładaniu postaci wpisywało by się urodziny bez możliwości edytowania daty (możliwe uzupełnienie w każdym momencie gry).
Pet by miał ten lvl co my, ale tyle hp ile powinien miec w podstawie.

Wiem iż to by było wielkie uproszczenie dla lov lvli jak i might lvli lecz by ten pet był tylko przez 24h od momętu zalogowania do upływu tego czasu gdy jesteśmy online.
Była by również możliwośc odesłania peta i wzięcia go kiedy indziej (gdy pet będzie odesłany czas się nie liczy).

Proszę o skomętowanie i uzasadnienie a nie pisanie "jestem za" "nie podoba mi się".


Liczę na odpowiedzi pozytywne jak i negatywne.



Pozdrawiam:

Narcyz

_________________
KUbaFCA s3 druid 56lvl wciąż rośnie full eq (brak vaekanów)
Gotikologio shed 26lvl


21 Kwi 2012, o 16:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Post Re: Urodziny
Jestem na nie.Dlaczego ? Bo znajac zycie taki 30-40 lvl moze wylosowac pumpmastera i co ocho na uroki oraz ochro normalne i smialo moze probowac zrobic solo dz/fyo zakladajac ze bedzie to druid to na 90% jest to wykonalne.Po 2 pety sa tylko i wylacznie za to ze gildia sie rozwija albo za jakies eventy organizowane przez administracje.I tak powinno zostac

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


21 Kwi 2012, o 16:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Urodziny
Jestem na nie. Dlaczego? Bo pomysł był już poruszany a ty nie używasz opcji szukaj!


21 Kwi 2012, o 17:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 384 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron