Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 aktywność w gildi 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2011, o 13:02
Posty: 75
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Marmolada
Post aktywność w gildi
Mam taki pomysł

By zrobić w glildi oznaczenia kto jest teraz online a kto nie . To by znacznie ułatwiło grę w gildi


Mam nawet wzór jak to by miało wyglądacie:

http://imageshack.us/f/196/propozycjad.png/

kontakt w grze marmolada

_________________
Ryc 140lvl s1 :)
2018-4-5 18:38 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.
Washi


Ostatnio edytowany przez dzemxd 1 Maj 2012, o 20:28, edytowano w sumie 2 razy



1 Maj 2012, o 15:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2011, o 04:29
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: aktywność w gildi
Jestem za.. Taka informacja była by bardzo przydatną, zakładając iż mam w znajomych tylko wybrane osoby do kontaktów .To w Gildii można by rozróżniać kto jest aktywnym graczem a kogo w niej niema. Zawsze można było by sprawdzić który z graczy jest online . Działając grupą - a Gildia taką jest łatwiej niż teraz można było by sprawdzić ,który z ziomali jest na chodzie .i kogo ewentualnie można wołać na wyprawę . Nie mówiąc już o bałaganie w kontaktach jaki tam panuję ,przy liczbie znajomych jaką się posiada a graczami z gildii których z reguły także mamy wszystkich w znajomościach .Trudno jest odróżnić ( ogarnąć ) kto jest a kogo niema .
Natomiast w Zespole ( Gildii) dużo łatwiej było by się dzięki temu można było odnaleźć
Jestem za ! Popieram ten pomysł.

Niżej pokażę jaki mam bałagan i jak trudno mi rozpoznać który z graczy jest zanim przewinę listę kontaktów

http://screenshooter.net/7103033/tjpulro

Natanm Vd s.1

_________________
NejmanX
Image


1 Maj 2012, o 16:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Post Re: aktywność w gildi
Jak najbardziej zaa.Dziwie się ze to nie zostało jeszcze wprowadzone.Nie wszyscy z graczy ktorzy sa w guildi czytaja czat gildyjny a na pw odpisuja bo widza ze cos sie swieci.Tylko te kropki tak troszke..hmm według mnie to powinno być rozwiazane tak jak znajomi ktorych dodajemy do swojej listy.Tylko ze widzieliby to tylko gracze tkorzy sa w gildi dla reszty widok pozostał by taki sam.

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


1 Maj 2012, o 16:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Mar 2012, o 16:18
Posty: 8
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: aktywność w gildi
Jestem za,ale mam stratega w gildi i jest taki czerwony x i taki zielony znaczek,co z nimi zrobimy?gdyz wtedy ten znaczek ,ktory wprowadzasz,nakryje obecny wyrzuc/zmien range


1 Maj 2012, o 16:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: aktywność w gildi
search.php Taka opcja do wyszukiwania tematów przed założeniem nowych.


1 Maj 2012, o 22:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 398 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron