Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 szansa na dropa zalezna od poziomu gracza 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Moim pomysłem jest uzależnienie szansy na drop od poziomu gracza . Często , najczęściej jest tak ze wysokie lvle żenują na tych niższych , bo robią więcej razy danego bosa czy czempiona w tym samym czasie .

Moja propozycja jest prosta im niższy lvl tym większa szansa na dropa im wyższy tym niższa , oczywiście względem danego gracza .

Przykład gracz mający 40 lvl solucje ichi i ma 4% szans na rara , gracz 55 lvl solucje ichi i ma 1 % gracz 70 lvl solucje ichi ma 0,3 % szans na rara !podobnie było by z czempionami , wysokie lvle którym na nic się taki set nie przyda , polują na czempiony odbierając szanse innym gracza którym się naprawdę przyda i dropia go dla siebie a nie na sprzedaż !


poprawi to tytulacje rarowa na rynku i da więcej radości innym gracza(mniejszym ) , a high lvl przecież maja bosy odpowiednie do swojego lvla wiec niech na nie chodzą i tam się wykazują :)Pomysł pewniej spotka się z krytyka graczy mających wysokie lvle no ale wyjdzie to wszystkim na lepsze (a przynajmniej gracza chodzącym na bosy/czempiony adekwatne do swojego lvla ) :)

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


21 Maj 2012, o 19:53
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Opcja szukaj nie gryzie, jak to podobno mówią.

Taka zmiana jest niemożliwa. Drop jest na drużynę, a nie na gracza. Wymagałoby to zmiany całego systemu dropienia, co zapewne jest dość dużym wyzwaniem.
Na dodatek - wiele osób lata na bossy, by wydropić eq dla swoich drugich postaci. Rary są też potrzebne do esencji.
Aktualny system rarów jest opłacalny dla nowych graczy; nie opłaca się on głównie dla wyjadaczy. Im droższe rary, tym trudniej na nie zarobić noobkom... wiem co mówię, kupiłem NU piro za 1kk (ponad rok temu :P). I wiem, jak trudno było zgromadzić taką sumę.
Teraz postacią na ~30 lv bez żadnej pomocy z głównej postaci zdołałbym kupić NU piro w góra 2 dni, nie dropiąc ani jednego rara...
Jakby tego mało, już widziałbym postacie z 15 lvl na wszelkich bossach do wendi włącznie - w takim przypadku sam bym próbował, by mieć większe szanse na rara.

Poza tym... pójdź na wenda i wydrop rara, jakiego potrzebujesz. Przeciętny gracz może nabić kilkanaście lvl, zanim mu to się uda. Miałby mieć później mniejsze szanse, tylko dlatego że jest to trudne?


21 Maj 2012, o 20:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Żaden system nie pomaga gracza po prostu taka jest sytuacja na rynku rarow i tyle . Żaden 15 lvl nie utrzyma się na bosie który bije obszarowym atakiem :) No wiadomo ze takie zmiany by były ciężkie do wprowadzenia le przyniosły by więcej radości niższym i słabszym gracza !

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


21 Maj 2012, o 20:08
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 21:18
Posty: 23
Miejscowość: Vodevil
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Jak najbardziej na NIE!
Im mniejszy lvl tym większa szansa na rar? Hah już to widzę jak ludzie proszą kolegów(z reala oczywiście) aby się zalogowali a oni ich biorą na np. fyo i pilnują aby nie padli ( np. rycek z ochronką) i jak ten coś zdropi to jako dobry kolega oddaje rar bo skoro nie gra to na co mu on? :lol:

_________________
Now your nightmare comes to life....


21 Maj 2012, o 20:08
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Każdy hlvly gracz na pewno będzie przeciw, więc ja też zdecydowanie nie. To właśnie hlvlowi gracze napędzają rynek, tłukąc najwięcej bossów. Teraz sytuacja i tak jest inna niż tydzień temu, bo większość siedzi na nowych bossach, a z tego raczej nie prędko się rary będą sprzedawać.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 25 Maj 2012, o 16:49, edytowano w sumie 1 raz



21 Maj 2012, o 22:45
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Mar 2012, o 20:27
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Jestem na nie nie nie!
Po pierwsze skończcie się użalać że tak drogo za rary płacicie bo ja musiałem płacić 2 kk za jeroszki a teraz kosztują 200 k ,a po drugie sam nie mam np bitek a ty mi jeszcze zmniejszysz drop z tigera bo mam za wysoki poziom?
Zobaczymy jak się sytuacja zmieni teraz wiekszość high lvl'i smiga po nowej mapce i nie dropi starych rarow a jak dropi to przetapia na esencje bo coraz bardziej potrzebna.
Wrócić do starych cen nie wrócimy ale jak ci przyjdzie płacić za jeroszki czy osto po 1 kk
to dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów.Dostaniecie w kość i się nauczycie że za łatwo nie może być


24 Maj 2012, o 12:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 11:11
Posty: 23
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Nick w grze: Tsubasa
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
jakiś miesiąc temu pisałem o bardzo podobnym pomyśle jako sposobie na zmniejszenie ilości dropionych rarów a tym samym podniesienie ich cen, ale uczciwie przyznaje, że teraz jestem o miesiąc dojrzalszy i taki pomysł jednak faktycznie większego sensu nie ma. Jak się okazało najlepszym sposobem na zmniejszenie ilości rarków było po prostu otworzenie nowych lokacji i co za tym idzie "pozbycie" :P się wielu hleveli ze słabszych bosków. Czy tylko mi się zdaje czy przykładowo nurthil w tydzień podrożał o jakieś 1kk? :P


24 Maj 2012, o 13:24
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 16:21
Posty: 67
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Pomysł jest GŁUPI

75lvl 0,3% dropu?? to 120 (s1) ma ile? 0,05?! to chyba już lepiej epiki dropać

Apeluje o jak najszybsze zamknięcie tematu.

@edit

czemu 40lvl ma mieć 4% a 55lvl 1%?? żenada...


24 Maj 2012, o 20:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Kwi 2012, o 13:44
Posty: 82
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Zdecydowanie NIE NIE NIE To jest głupi pomysł ponieważ teraz masz 52 lvl a dajmy na to za pół roku bedziesz miał 75 lvl i bedziesz miał te 0,3% na drop to sam sobie szkodzisz

_________________
Roun 129
Sheed s1
Gildia: New Taern Order
AvE PvP
Pierwszy SH na s1

http://screenshooter.net/3350009/uprblld


24 Maj 2012, o 23:13
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 16:21
Posty: 67
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na dropa zalezna od poziomu gracza
Zakładam że twórca tematu sam ma mały lvl i nie chce mu sie chodzić tyle na bossy to postanowił zwiekszyć swoje szanse na drop. A wogóle to kto ci bronić często chodzić na bossy? duże lvl-e chodzą, bo mogą jak każdy inny gracz bez względu na lvl :P

@edit

Cytuj:
wysokie lvle którym na nic się taki set nie przyda , polują na czempiony odbierając szanse innym gracza którym się naprawdę przyda i dropia go dla siebie a nie na sprzedaż !


Hahahh... To mnie rozbawiło. jednym z opcji zarobku jest właśnie dropnanie rarów/setów. A nie że jak ty chcesz to wszyscy mają ci ustąpić...


25 Maj 2012, o 14:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 385 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron