Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Mapki po Updacie 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Post Mapki po Updacie
Wpadłem na pomysł jak nie denerwować się po updacie ładowanie każdej mapki na nowo.

Mianowicie można by stworzyć program który ściągał by gołe mapki + wygląd NPC, oczywiście istniałby aktualizator do aplikacji. Nie było by marudzenia na forum "jezu znowu mapki mi się ładują od nowa". Mówię o graczach ze słabszym łączem internetowym którzy są zmuszeni grać na niskich detalach oraz tych którzy mają koszmarne lagi(ja należę do tych drugich ^^).

Mapki zostały by zapisane na dysku twardym i nie dość, że by nie było problemu z ich wgraniem to na dodatek można by było taką mapkę w skali 1:1 zobaczyć jak ona wygląda gdzie jakaś droga jest a nie ludzie którzy pierwszy raz wchodzą na mapkę "help zgubiłem się". Nie trzeba było by mu tłumaczyć prawo, prosto itd wystarczy "spójrz na mapkę i znajdź sobie drogę".

Wydaje mi się, że zapobiegło by to spamem na forum i w niektórych wypadkach kneblom które jak widzę padają dosyć często. Taka aplikacja nie ważyła by xxx MB a co najwyżej 3-5 MB oczywiście mapki by się troszkę czasu ściągały no ale raz i z głowy a nie co jakiś czas.

Co do komentarzy które padną nie boje się krytyki wręcz przeciwnie. Zostałeś skrytykowany wiesz nad czym musisz popracować. Oczywiście mam nadzieje, że sie komuś spodoba i mnie poprze no ale jeżeli nie trudno, trzeba przeboleć wszystko.

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


5 Lip 2012, o 15:51
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Mapki po Updacie
Wiązało by się to z powstaniem klienta do gry a temu mówimy stanowcze nie,
każdorazowo przy logowaniu z innego miejsca trzeba było by ściągać mapki na nowo.
a o ingerencji osób z zewnątrz w gre już nie wspomnę. taern to gra przeglądarko wa i tak zostanie


5 Lip 2012, o 15:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 373 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron