Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Opcja blokowania doświadczenia [X] 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 19:44
Posty: 56
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Opcja blokowania doświadczenia [X]
To jest mój osobisty pomysł nie wszystkim musi się podobać ale niektórym może się spodoba.

Proponuje stworzyć opcje blokowania zdobywania doświadczenia np mam 30 lvl mam wielkiego pecha chodzę na duchy w pt a mam już 50+ niedługo moje szansę na rara zmaleją, chodzę na duchy nie mam dropu klikam przycisk" nie chcę się uczyć"
i dalej chodzę na duchy aż w końcu dropnełem np ugunsa. Przycisk by się zmieniał na zasadzie jak blokowanie pt czyli najpierw napis blokujący(nie chcę się uczyć) otrzymanie doświadczenia a potem napis"chce powrócić do nauki" skoro małe lvl mają same zdobywać rary to dajmy możliwość zatrzymania lvl.


18 Lis 2012, o 10:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 17:20
Posty: 108
Miejscowość: Dolny Śląsk
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
Taka opcja by zniszczyła klimat gry. A tak wgl. Gdybyś czytał/a Blog na którym Drygu zamieścił wyjaśnienie co do upa byś zauważył/a żeszansa na drop dla wyższych lvli została tylko ZMNIEJSZONA . Temat do zamknięcia.

_________________
'Just look at the flowers'


18 Lis 2012, o 11:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2012, o 20:29
Posty: 10
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
dla mnie opcja zajefajna mam 19 lv (np.barbe) i nie chcemy nim wbijać lv bo na turek sie by nie nadawał to bierzemy blok doświadczenie i możemy go sprawdzić w boju

_________________
Pomogłem kuferek :D


18 Lis 2012, o 11:25
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
Skoro to postać na turek to po co nią expić? Oo Nie expij to nie wbijesz na nim lvl.


18 Lis 2012, o 11:34
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
Możesz zbijac exp dedami - np na krzyzaku bo pojawiasz się w inscie z 50 hp, ale najpierw schowaj złoto do depozytu i różne eq które nie są rarami - np pierścienie na postaciach turniejowych


18 Lis 2012, o 11:40
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
Shaimen napisał(a):
Taka opcja by zniszczyła klimat gry. A tak wgl. Gdybyś czytał/a Blog na którym Drygu zamieścił wyjaśnienie co do upa byś zauważył/a żeszansa na drop dla wyższych lvli została tylko ZMNIEJSZONA . Temat do zamknięcia.
Ale arogancja. Choćby nawet nie wiem jak nietrafiony byłby pomysł nie masz prawa decydować czy jest temat do zamknięcia chyba że jest to twój temat. Poza tym gdzie tu klimat gry?

Odnośnie pomysłu myślę że mogło by coś takiego istnieć z czymś takim spotkałem się w innej grze gdzie wiele instancji miało maksymalny lv a ludzie robili twinki do tych instancji. Opcja została wprowadzona po jakimś czasie wcześniej ludzie nabijali xp a przed lv ginęli żeby ten xp zbić tylko że tam traciło się cały xp od ostatniego zapisu lub ostatniego upa.
Sądzę jeszcze że powinno się pomyśleć o jakiejś puli dla śmierci czyli wciskamy blokadę xp odkłada się w puli a gdy zginiemy śmierć pierw zabiera z puli. Po ponownym włączeniu xp pula była by restetowana.

Oczywiście można tutaj zbijać xp ale nabije się licznik dedów i kolejne osoby będą mieli ponad 5k dedów i wtedy ten licznik straci sens.

Dev to nie postać na turek tylko na instancje.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


18 Lis 2012, o 11:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 19:44
Posty: 56
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
Shaimen napisał(a):
Taka opcja by zniszczyła klimat gry. A tak wgl. Gdybyś czytał/a Blog na którym Drygu zamieścił wyjaśnienie co do upa byś zauważył/a żeszansa na drop dla wyższych lvli została tylko ZMNIEJSZONA . Temat do zamknięcia.



A czy ktoś każe ci jej używać kto by chciał by tak robił a kto nie to by grał nie używając jej. Niech każdy wyrazi swoje zdanie a nie ty od razu skreślasz na wstępie mój pomysł.Nawet jak nie jest trafiony to niech każdy się wypowie a nie od razu piszesz "Temat do zamknięcia "


18 Lis 2012, o 12:00
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 19:44
Posty: 56
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
seba11pl napisał(a):
Możesz zbijac exp dedami - np na krzyzaku bo pojawiasz się w inscie z 50 hp, ale najpierw schowaj złoto do depozytu i różne eq które nie są rarami - np pierścienie na postaciach turniejowych



tu się zgodzę ale po co biegać z miasta co chwile:P


18 Lis 2012, o 12:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
Masz opcję edytuj. Po co "blokowanie expa", jak możesz sobie popadać? Bezsensowne i tylko marnuje czas na czytanie tych wypocin.

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


18 Lis 2012, o 12:11
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opcja blokowania doświadczenia
blood.18 napisał(a):
seba11pl napisał(a):
Możesz zbijac exp dedami - np na krzyzaku bo pojawiasz się w inscie z 50 hp, ale najpierw schowaj złoto do depozytu i różne eq które nie są rarami - np pierścienie na postaciach turniejowych



tu się zgodzę ale po co biegać z miasta co chwile:P



Jak padasz na krzyzaku to już nie przenosi na początek insty???
a na koniec wychodzisz z insty i dedasz w tunelach i jesteś w Trentis :)


18 Lis 2012, o 12:12
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 473 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron