Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Walki Sheed vs Sheed 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Walki Sheed vs Sheed
Witam!
Może wyłączyć w walkach Sheed vs Sheed Uniki? Z tego samego powodu co blok u Rycerzy i Leczenie u Druidów, walki są za długie.


24 Lut 2013, o 00:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
1) Uniki nie mają 100% skuteczności.
2) Wcale nie muszę bić się z sheedem żeby walka trwała 25 rund - dzisiaj moim turniejowcem biłem się z łukiem (również turniejowym) i walka skończyła się automatycznie po przekroczeniu limitu rund
3) W walkach sheed v sheed istotna jest ilość zręki, poziom debuffów i jak zawsze szczęscie. Ale to dotyczy nie tylko tych klas.

Jestem na nie.

ps. Leczenie u druidów działa ale tylko przez pierwsze 15 rund, nie wprowadzaj innych graczy w błąd.


24 Lut 2013, o 02:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2013, o 00:38
Posty: 43
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: tfujstary
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
Co prawda to prawda jestem za ponieważ walki trwają zbyt długo (tak jak napisałeś)

_________________
tfuj stary


24 Lut 2013, o 02:34
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
To Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd. W walce Druid vs Druid leczenie jest CAŁKOWICIE wyłączone.
W walce Sheed vs Sheed ważna jest ilość zręki? debuffy? Jeśli obydwoje z Sheedów włączą uniki mają 4 ataki do dyspozycji. Najczęściej 3-2 z nich wpadają w Uniki, reszta jest pochłaniana przez pa dane w obronę. To nie jest pvp, tylko liczenie na szczęście, że nasze uniki wejdą a przeciwnika nie.


24 Lut 2013, o 02:40

Podziękowali: desacred (24 Lut 2013, o 10:59)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
Fakt, jestem zmęczony i myślałem o czymś innym, w walkach druidów oczywiście leczenie jest wyłączone.

Co do uników tak jak napisałem - uniki nie są doskonałe, a w każdej walce trzeba mieć odrobinę szczęścia. Walka trwająca 25 rund to nie jest nic nadzwyczajnego i nie widzę podstaw dla których należałoby uniki wyłączyć. Nikt nie broni Ci wpakować całej masy pkt w hp i wygrać stojąc w walce na unikach i nie robić nic ;D
a tak do rzeczy - bardzo dużo walczę na arenie jak i w pvp, i zauważyłem jedną zależność: jak biję się z osobą która ma dużo więcej zręki ode mnie, tudzież wiedzy (mo/vd), taka osoba dużo częściej omija uniki. Może to przypadek, może jakaś zależność, nie wiem bo to jedynie moje obserwacje. Ale coś jest na rzeczy skoro bijąc się z rycem mającym 15 lvli więcej ode mnie wygrywam (miał podobną ilość zręki do mojej), a z innym ryckiem 10 lvli wyższym sromotnie przegrałem (miał o 50 zręki więcej ode mnie).
Osobiście mój turniejowy sheed ma ulepszenia na +7 w całości i bez większych trudności biję graczy z nawet sporo wyższymi poziomami, także innych sheedów ;) zmiana uników nie jest potrzebna, takie jest moje zdanie, Ty masz prawo się z nim nie zgadzać.


24 Lut 2013, o 02:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
Ależ właśnie o to chodzi, by ludzie którzy wydali dużo platyny na ulepszenia nie przegrywali z innymi, bo tamci jeżdżą na farcie.


24 Lut 2013, o 02:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
Ale Ty nie rozumiesz jednej rzeczy - ta gra jest jedną wielką loterią, i ulepszenia nie są gwarantem wygranej, tak samo jak uniki. Mogę się bić z typem bez ulepszeń, ja go nie będę trafiał na 50% a on mnie zjedzie na 18%. Tak samo sprawa z unikami - większość sheedów robi uniki na 5 (nie licząc koksów) - kto Ci broni zrobić uniki na 7? Wtedy - teoretycznie, masz większą szansę na wygraną z innym sheedem. I tak właśnie robią turniejowcy, nie da się raczej optymalnie pogodzić gry w pvm i w pvp (wyjątkiem jest druid jak zwykle xD), zawsze coś kosztem czegoś.


24 Lut 2013, o 03:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
Ale Ekipa probuje jak najbardziej to urealnic, dlatego rzucam ten pomysl na lono forum. Na turnieju powinno sie liczyc doswiadczenie i ogarniecie, nie urodzenie pod szczesliwa gwiazda.


24 Lut 2013, o 03:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Cze 2012, o 19:16
Posty: 17
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki Sheed vs Sheed
[quote="Matslipknot"]1) Uniki nie mają 100% skuteczności.
2) Wcale nie muszę bić się z sheedem żeby walka trwała 25 rund - dzisiaj moim turniejowcem biłem się z łukiem (również turniejowym) i walka skończyła się automatycznie po przekroczeniu limitu rund
3) W walkach sheed v sheed istotna jest ilość zręki, poziom debuffów i jak zawsze szczęscie. Ale to dotyczy nie tylko tych klas.

Jestem na nie.

popieram

_________________
Ostlor / HC
W grze od 01.03.2012


27 Lut 2013, o 08:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 488 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron