Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Pomysł na nową krainę 

Czy podoba się pomysł
Tak 100%  100%  [ 1 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Nie mam zdania 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 1

 Pomysł na nową krainę 
Autor Wiadomość
Post Pomysł na nową krainę
Witajcie

Czy nie byłoby wspaniale dodawać coraz to nowe lokacje by każdy mógł się poczuć jak w domu i utożsamiać się z daną krainą.

Oto projekt który zmieni znów Taern na mam nadzieję lepszy.

Wszystko zaczęło się od faktu, iż moja skromna osoba utożsamia się z rasą Elfią, jednakże jest mi smutno, gdyż nie mogę czuć się swobodnie nie mam "domu" swojej mapki. Są krainy Orków (las orków), Kołdów (góry z pięknym miastem Kemenek), Ludzi (ze stolicą Trentis), a nawet wioska druidów lecz nikt nie zadbał o bajeczna krainę elfów, ze zleceniami, questami, potworkami, o mieście elfów nie wspominając już, a także instancję na bossa w tejże krainie.

Pragnę więc przedstawić wzór pod którą mogła by powstać owa ziemia.


Image

oraz przykładowy projekt miasta elfów w układzie z lotu ptaka:

Image

Potwory do postawienia na tejże lokacji mogłyby wyglądać choćby tak i nazywać się upadłe elfy lub przemienione elfy:

Image

Co do miasta to jest to już kwestia na dalsze rozważania co by się w nim znajdowało podobnie rzecz dotyczy questów i zleceń w tej nowej lokacji.

To na razie tyle o moim marzeniu na nowy ląd pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Wasza Judith :*


1 Lut 2013, o 12:33
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Pomysł na nową krainę
viewtopic.php?f=121&t=18511
Jeśli chcesz już pisać pomysły rób to dobrze.
Ściągnie grafik z innych gier jest co najmniej śmieszne..


1 Lut 2013, o 12:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 433 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron