Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 czacha / tarcza 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Sty 2013, o 23:23
Posty: 3
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post czacha / tarcza
Witam serdecznie !

Chciałby złożyć propozycje czarnej czachy (BS) to by polegało na tym że można gracza z ta czacha bić dosłownie wszędzie czarne pole żółte zielone i czerwone.
Czache by się zdobywało np od 2500 statusu pvp.

Tarcza by miała kolor jasno zielony by też było zdobywana od -2500 pvp ale gracz a (bs) by mógł gracza z ta tarcza bić też na każdym polu.

Co wy na to czekam na odpowiedzi :P

_________________
MagikŁuk : Łucznik 35 skradziony
MagikRyc :Rycerz 85lvl skradziony
MonsterJlb : Mag Ognia 22 OF
Chamberlain Mag Ognia 62+
Serwer 2/4

Pomogłem Kliknij kufelek :D


6 Mar 2013, o 12:00
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
Na czarnym polu można bić każdego.
Zielone pole istnieje choćby po to, by można gdzieś poczekać np. na kupca albo odpocząć pomiędzy walkami PvP. Albo poczekać na znajomych, by rozpocząć te PvP.


6 Mar 2013, o 12:02
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 21 Mar 2012, o 16:38
Posty: 112
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Maydox
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
podoba mi sie pomysl i ciekawy bo jak wiemy duzo ludzi ma status 1000 i red czache ale mysle zeby po dedzie takiej czachy mial minimum 5 min ochronki na odpoczynek :)


6 Mar 2013, o 12:04
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
już widzę te walki w depo, zamiast polepszyć życie czachom czyli przez niektórych nazywanych "tymi złymi" to jeszcze je pogarszasz

_________________
We are all the same, players in the game.


6 Mar 2013, o 12:10
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
Maydok napisał(a):
podoba mi sie pomysl i ciekawy bo jak wiemy duzo ludzi ma status 1000 i red czache ale mysle zeby po dedzie takiej czachy mial minimum 5 min ochronki na odpoczynek :)

Czyli podoba Ci się pomysł dołożenia kolejnego koloru czachy, który nic by nie wnosił?

Dokładanie koloru czachy nie ma sensu, fajnie byłoby gdyby wraz z nowym kolorem weszła możliwość atakowania także na żółtych polach. Tak, wiem, będzie płacz i lament..
Ale od pewnego, wysokiego statusu taka możliwość powinna być.

Co więcej, od pewnego poziomu taki gracz mógłby atakować także pomimo ochronek.
Że brzmi to strasznie nierealnie? Wystarczy ustawić jakiś nierealny pułap..

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


6 Mar 2013, o 12:18
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 21 Mar 2012, o 16:38
Posty: 112
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Maydox
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
depo byloby bezpieczne tak samo jak konwojent reszta do ataku ... chociaz moze lepiej byloby wiecej czarnych pol zrobic


6 Mar 2013, o 12:42
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
Heh - rzuff nie zrozumiał o co kaman a kyht jak zwykle na nie :D

Żeby nie offtopowac to pomysł jest właśnie bardzo dobry - (tym bardziej drogi żłówiu że kolega pisał również o tarczy) - byłoby jasne kto jest kozak w pvp i może walczyć wszędzie a kogo stać tylko na opowieści i biadolenie jaki to zły jest aktualny system kolorowych pól ewentualnie czach/tarcz. Oczywiście amatorzy będą negować ten pomysł ponieważ pojawia się blady strach że może jednak wejdzie (spokojnie nie wejdzie jak zawsze...) i trzeba się będzie zmierzyć w PVP na innych zasadach niż np: 5v1 lub atak na zdecydowanie mniejsze lev.

pozdro all


6 Mar 2013, o 12:57
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
Na innych zasadach? Przecież to prosta kontynuacja aktualnych, która mówi - "RS lać dosłownie wszędzie". Nie ma mowy, że nie będzie lało się zdecydowanie mniejszych lv (sam mam RS 34 lv) albo 5vs1.


6 Mar 2013, o 13:12
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
Kyth Moire napisał(a):
Na innych zasadach? Przecież to prosta kontynuacja aktualnych, która mówi - "RS lać dosłownie wszędzie". Nie ma mowy, że nie będzie lało się zdecydowanie mniejszych lv (sam mam RS 34 lv) albo 5vs1.


hej szybciej piszesz niż czytasz. Odpowiadasz nie do końca rozumiejąc mój post i Twoja odpowiedź wypacza moje zdanie. Przykład: jak mnie teraz zaatakuje 5graczy (rs czy nb - nieważne) to mam deda i mogę pobiadolić bo sam ich nie ubiję. Natomiast po wejściu takiego lub podobnego systemu część, jak nie wszyscy, z tych agresorów mogliby w wyniku statusu mieć właśnie nową wersję. I wówczas miałbym szanse na rewanż na zasadach np: 1v1 w innym miejscu (Trentis?) - to są właśnie nowe zasady.

BTW aktualnie nie ma systemu w Taernie "RS lać dosłownie wszędzie" - i tutaj akurat jestem pewien, że masz pojęcie jaki jest procent zielonych pól etc. (w sumie czerwone i czarne pola też odpadają bo tam lanie obejmuje wszystkich a nie tylko rsów - więc takie stwierdzenie dotyczy w sumie niewielkiej części gry - so płacz off)

pozdr
Lisario

P.S Jakie są implikacje dla lov lev to już proponuję wydedukuj sam. Jak nie dasz rady to podpowiem, ale wierzę w Ciebie – zmień tylko tą postawę na nie :P


6 Mar 2013, o 14:00
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: czacha / tarcza
Zabije mnie ryc 120+. Choćbym go w ramach zemsty schwytał na dnie piekieł, w ciągu pół minuty zdoła zawołać połowę swojej gildii, która dzięki systemu teleportów szybko zdoła do niego dotrzeć. Oznacza to 5vs1, gdzie to na dodatek agresor jest zabity przez pięciu przeciwników. Właśnie po to siedzą po kilkunastu na TS czy innych kanałach łączności - by w miarę potrzeby szybko się zwołać.

No i - kto mówi, że te biedne RS będzie się atakować honorowo? Wtedy będzie się łapać właśnie 5vs1 - żeby szybko ubić i żeby nie otrzymał pomocy. To właśnie mam na myśli - zasada jest ta sama, walki 5vs1 nadal będą istnieć.

Chcę też zauważyć, że RS też chce czasem gdzieś odpocząć, mieć wolną chwilę na rozmowę ze znajomymi czy na zebranie składu. Do tego służą właśnie zielone pola. Można co najwyżej pomyśleć o zredukowaniu ich ilości.
Tylko że to i tak bzdura - jeśli wiedzieć gdzie i jak stanąć, można na żółtym łapać RS ilu się tylko chce... tylko nikomu się nie chce.
A co do propozycji rzuffa - 1kk statusu PvP to mogłoby być za mało...
Drastycznych zmian w systemie czach/tarcz nie będzie. Jeśli cokolwiek będzie zmieniane, to przede wszystkim sposób i zakres zdobywania statusu, a także ewentualne niewielkie premie. Zbyt mało honoru jest w PvP, by jakieś większe zmiany miały wejść - a coś takiego jak utworzenie honorowej wersji czarnych pól głęboko rani większość RSów, zafascynowanych nierówną walką.
A nawet gdyby - dopóki nie będzie balansu druida, dopóty nie powinno być zmian w tym kierunku. A nigdy nie będzie wystarczająco dobrze, by łuk miał szanse z dobrym druidem...

Korzyści dla mniejszych lv nie będzie żadnych. Epikowi dru+ryc pokonają nawet stosunkowo silne gromady pięcioosobowych midlv.


6 Mar 2013, o 19:20

Podziękowali: Eduardoo (6 Mar 2013, o 20:44)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 462 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron