Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 "Czat Konferencyjny" 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lis 2012, o 14:09
Posty: 11
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post "Czat Konferencyjny"
Witam
Jak wszyscy wiemy ostatnio z tego co widać mamy same zakazy i podniesione strasznie kary.Za jakis czas wyjdzie na to że nie możemy wogóle sie odzywać w tym celu moja propozycja jest taka...
Zrobić czat konferencyjny (cos jak gildyjny) do którego można zaprosić graczy cos jak priv tylko wysyłasz zaproszenie do konferencji które pokazuje sie jak np zaproszenie do gildi.Uciążliwe jest rozmowa z 5 osobami na priv dogadując sie na bosa kiedy kazdy jest w innej gildi i lokalizacji.Jest to duże ułatwienie w celu organizacji ekipy a i co najważniejsze nasz kochany system kar i utrzymywanie łasuchów którzy pilnują pożądku a o czym mowa...
Jestem recydywa i jak większość moich znajomych lubimy bydło, ale gdzie mamy je robić kiedy jak wspomniałem wcześniej kazdy inna lokacja inna gildia a chcemy sie pośmiać razem to proste "ogólny". A więc zrobienie czatu konferencyjnego ja jako np tak jak na tsie "admin kanału" zapraszam graczy których chce gadamy o czym chcemy o cyckach o tym co nam sie nie podoba w pracy administracji o wszystkim,co sie z tym wiąrze:
brak spamu na ogólnym,mniej pracy naszym zapracowanym moderatorą i gm,mniej bydła,głupich przewinień.
Wszystko to by było załątwiane własnie w takim miejscu jak czat konferencyjny jest jedno ale oczywiście :D Wiadomo nie każdy sie musi lubic i ktos z czatu zrobi ssa żęby doniesc na innego gracza który go obraził, wiadomo też że na takim temacie mogą lecieć wulgaryzmy,ssy i inne rzeczy które nie są przyzwoite dlatego najlepiej żeby taki ss był karany jak wklejenie ssa na ogólny tak jak z innych stron internetowych czyli kare ponosi wysyłający a nie osoba która jest na tym ssie bo jest to rozmowa prywatna tak jak priv tylko kilku osób i nikt nie kazał w tej rozmowie brać udziału (na własną odpowiedzialność) a jeżeli zostanie zgłoszone przewinienie jako obraza do władzy to kare ponosi tylko ten na którego zgłoszenie wysłano bo jak wiadomo MultiDropsów i paru innych moge sobie rozmowe zrobić na innym serwie więc jeżeli administracja sie zaciekawi moge podać pare przykładów jak to ogarnąć wiedzą gdzie mnie szukać:P
Pozdro recydywa byle do przodu i krótkich wyroków:DD




AAAAAAhaaa błędy przecinki i co tam nieskładne pisałem na trzeźwo po pijaku lepiej myśle :DD

_________________
Księciuunio Sheed 135+
Pykom czasem.


7 Kwi 2013, o 22:03
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Czat Konferencyjny"
Był już podobne pomysły, o ile dobrze pamiętam to nawet przeznaczone do realizacji w bliżej nieokreślonej przyszłości.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


8 Kwi 2013, o 01:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Czat Konferencyjny"
rzuff napisał(a):
Był już podobne pomysły, o ile dobrze pamiętam to nawet przeznaczone do realizacji w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Czyli nigdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


8 Kwi 2013, o 17:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 102 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron