Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 [IDEA] Hełm Niełaski-mała zmiana 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post [IDEA] Hełm Niełaski-mała zmiana
Witam serdecznie :) Od jakiegoś miesiąca jestem w posiadaniu Hełmu Niełaski. Z rękawiczkami i paskiem spisuje się świetnie,z łukiem by był lepszy zapewne. Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to,że przez brak hp w tym hełmie czasem ciężko jest solować jakiegoś bossa... Przykładowo gdybym ten hełm założył na ducha ognia to prawie że samobójstwo(nie przez brak resków,mi chodzi wciąż o hp). Praktycznie każdy hełm rarowy/setowy ma hp(o Blasku nie wspomnę). Ryc ma w setowych hełmach hp(myślę,że sh nieco cierpi jak łuk,ale ma uniki co mu troszkę jednak pomaga to przeżyć.) Więc czy nie warto wprowadzić chociaż trochę hp w tym unikalnym,setowym hełmie? Nie chodzi mi od razu o liczby takie jak w garnku-gdzieś mniej więcej 50-100 hp. Trochę by to ułatwiło myślę,że nie tylko mi ale innym posiadaczom setu. Zapraszam do oceniania.
@down Hełm setowy służy bardziej jako odmiana ghaitarogu. Sam zapomniałem wspomnieć o tym hełmie. Garnek służy w większości na bossy,ten hełm do expa,czasem na słabszego bossa-ale strata praktycznie 200 hp to jednak nieco jest.

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


Ostatnio edytowany przez Stachubrach, 17 Kwi 2013, o 14:36, edytowano w sumie 1 raz



17 Kwi 2013, o 14:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Hełm Niełaski-mała zmiana
Sam decydujesz czy set czy Gathrill, jak setowy hełm nie odpowiada to biegaj w garnku...

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


17 Kwi 2013, o 14:34
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Hełm Niełaski-mała zmiana
Dobrze powiedzane, sam wybierasz w czym chcesz chodzić. Nikt nie będzie wprowadzał zmian specjalnie dla jednej osoby, czy tylu ile tutaj się podpisze. Pomysł raczej nietrafiony.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


17 Kwi 2013, o 14:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2013, o 23:01
Posty: 19
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Hełm Niełaski-mała zmiana
Stachubrach napisał(a):
@down Hełm setowy służy bardziej jako odmiana ghaitarogu. Sam zapomniałem wspomnieć o tym hełmie. Garnek służy w większości na bossy,ten hełm do expa,czasem na słabszego bossa-ale strata praktycznie 200 hp to jednak nieco jest.

Skoro według Ciebie ten hełm służy do expa, to na bossy zakładaj garnek.I w czym problem...?


17 Kwi 2013, o 15:12
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 275 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron