Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Pety Gildyjne 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 17:50
Posty: 1
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Josabelle
Odpowiedz z cytatem
Post Pety Gildyjne
Witam

Jak zapewne większość graczy wie przynależność do gildii daje możliwość zakupu Peta Gildyjnego. Są to "pety z wyższej półki" dlatego mają nieraz dość wysokie ceny. W przypadku zamiany peta np. z I klatki na peta z klatki II lub III istnieją tylko trzy możliwości:

- możemy zostawić oba pety płacąc wyższe składki na jedzenie co niekiedy jest dla graczy dość dużym utrudnieniem gdyż składki te są nieraz dość zawyżone przy posiadaniu jednego zwierzaka, a co dopiero dwóch
- można opuścić gildię i wrócić do niej aby zabrać tylko jednego peta co wiąże się z utratą stażu i większości zdobytego wcześniej presta
- można także usunąć peta z klatki co wiąże się z bezpowrotną jego stratą i stratą włożonych w niego złota, platyny gdyż w ten sposób usuwamy zwierzaka całkowicie i możemy jedynie ponownie go kupić

Moją propozycją jest więc możliwość odesłania peta z klatki tak by nie pobierał on jedzenia, ale zarazem aby istniała możliwość ponownego jego zabrania bez płacenia, konieczności opuszczania gildii lub stosowania opcji usuń. Myślę, że takie rozwiązanie było by najkorzystniejsze dla wielu właścicieli Petów Gildyjnych, którzy chcieli by wymienić peta z możliwością powrotu do wcześniejszego pupila w razie potrzeby. Chciałabym poznać opinię innych graczy na ten temat, a także członków ekipy.

Pozdrawiam


18 Kwi 2013, o 06:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Nonsens. Można odesłać wszystkie pety, tak by nie pobierały papu, a następnie o tak sobie je wziąć.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


18 Kwi 2013, o 06:41
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Co do pomysłu, uważam, że skoro pet istnieje, to musi być karmiony, nawet jeśli teraz jest nieużywany.

Opcję z opuszczeniem gildii i wprowadzeniem do niej tylko jednego peta traktowałbym jako niedociągnięcie, jeśli w nowej gildii korzystamy z klatek powinna być opcja przywróć pety (wszystkie na raz), ew. automatyczne wsadzenie petów do klatki gdy dołączamy do nowej gildii (i jest miejsce w klatkach i mamy odpowiednią rangę).



Basfau napisał(a):
Nonsens. Można odesłać wszystkie pety, tak by nie pobierały papu, a następnie o tak sobie je wziąć.


Być może coś przeoczyłem.. Jeśli klikam Odeślij to pet znajduje się dalej w klatce i chce jeść.
Jak go usunę to będzie usunięty.. Podzielisz się tym tajemnym sposobem?

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


18 Kwi 2013, o 13:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 258 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron