Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Złoto Koldów.. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 09:48
Posty: 4
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Złoto Koldów..
Witam.. Chciałbym zaprezentowac moje wypociny :D
O to quest na który wpadłem ;d

Złoto Koldów
Informacje dotyczące Q:
Wymagany poziom : 50
Quest zaczynamy w Dolnym Kemenak u Mistrza Arkanegrin...

Etap I.

[Ja]-Witaj Mistrzu..Jesteś jakiś nerwowy .Czy coś się stało?

[Mistrz Arkanegrin]-O jak dobrze że jesteś [nick gracza].. Potrzebuję twojej pomocy.Czy byś był zainteresowany??

[Ja]-Tak oczywiście. Na czym by polegało moje zadanie ?

[Mistrz Arkanegrin]- Widzisz.. Ostatnio przemierzając podziemia koldów natknołem się na grupkę koldów.. Najwyraźniej czegoś szukali .. Nie jestem pewien ale chyba chodziło im o mapę..

[Ja]- Jaką mapę ?

[Mistrz Arkanegrin]-Legendarną mapę którą gdzieś w podziemiach koldów zakopał pierwszy kold ..

[Ja]-Pierwszy kold ??

[Mistrz Arkanegrin]- Tak.. Pierwsze koldy byly świetnymi inżynierami..Zbudowali min. miasto " Kemenak" które stoi do dzisiejszego dnia.. Doprowadziło ich to do ogromnego bogactwa.. Mieli swojego mistrza nazywał się KECHAR .. Jego mądrość i strategie w walkach doprowadziły że koldy były potęgą.. Każdy bał się spotkać kolda na swojej drodze..

[Ja]- [ słucham dalej..]

[Mistrz Arkanegrin]-Niestety.. Po śmierci Kechara koldy zmieniły się.. Bojąc się o dalsze dni umiesciły całe złoto w jednej jaskini ... Niepewność w bitwach sprawiła że koldy zaczeły powoli znikać.. Było ich coraz miej ..

[Ja]-Więc co mam z tym zrobić.. ?

[Mistrz Arkanegrin]- Wiem że to będzie okrutne.. Ale musisz zabić koldy które szukają tego złota.. Złoto te przyniesie same nieszczęścia.. Które przepowiedział ostatni kold z dawnego mocarstwa .. !!

[Ja]-Dobrze.. Zrobię co w mojej mocy.

( Udajemy się do podziemi koldów.. Odnajdujemy jaskinie w której koldy prowadzą wykopaliska.. )

Rozmawiamy z " Szef koldów "

[Szef Koldów]-Czego to szuka?

[Ja]- To samo chciałem was o to zapytać..

[Szef Koldów]-Won z tond.. Albo inaczej porozmawiamy..

[Ja]-[walka]

( zabijasz koldy prowadzące wykopaliska...Zauważasz osobę przed jaskinią.. Gdy chesz podejść ona ucieka.)

[Mistrz Arkanegrin]- [Czy zabiłeś wszystkich ??

[Ja]-Owszem.. Wychodząc z jaskini zauważyłem pewną osobę.. Gdy podeszłem bliżej uciekła..

[Mistrz Arkanegrin]- Oj nie dobrze musisz ją odnaleźć [Nick gracza ]!! I dowiedzieć się jakie informacje chciała uzyskać i jak wiele udało jej się zobaczyć ..

[Ja]- [słucham dalej ].

[Mistrz Arkanegrin]-Idź teraz do Trinbold. Porozmawiaj z nim o tym zajściu i zdecyduj co dalej zrobić.

( Etap I. się kończy ..Nagroda : 50k exp , 30k gold. )

Etap II.

[Trinbold ]-Arkanegin wspominał o ogromnej ilości złota w jaskini.. [ nick gracza ] musisz ochronic tą jaskinię alby nikt nie dowiedział się o jej istnieniu .. trzeba by przygotować specialny specyfik.. aby każdy kto tam był.. Zapomiał o tym..

[Ja]-Ale jak to zrobić ??

[Trinbold]- Musisz znaleźć osobę która zna się na takich specyfikach .. Ja niestety nie pomogę Ci w tym ..

[Ja]-Postaram się..

( Postać odchodzi .. Szukajac osoby która potrafi przyrządzić taki specyfik. Udajemy się do Sany i Hobelr . )

Jeśli wybieramy opcje sany ( Sana przyrządza specyfik podając go przez małże.. Przy kolacji każdy kto skosztuje małży od kucharza .. Zapomni co się z nim działo przez ostatnie dni.. )


[Ja]-Słyszałem że potrafisz przygotować różne specyfiki.. Potrzębuję czegoś co by wymazało ludziom pamięć z ostatnich dni.. Czy mogła byś dla mnie to zrobić ??

[Sana]-Dziecko.. Mówisz że coś po czym ludzie nic nie będą pamiętać przez ostatnie dni ? Pewnie.. Lecz to nie będzie tanie.. 80 tysięcy złota.. Oraz musisz mi dostarczyć składki..

[Sana]- Woda morska(10sztk) ( możesz ją zdobyć nieopodal statku ichtioza )
Małże Uprażone(20sztk) ( zbierasz je na małżowisku )
Kozłek ( 10 sztk ) (znajdziesz go nieopodal wioski rybackiej.)
Zioło lecznicze (10 sztk) ( znajdziesz je w zbójnickim lesie.)
Jad matacza ( 1 sztk ) ( możliwy do zdobycia poprzez zabicie matacza)

( Hobelr poda to za pomocą alkocholu.. Który będziesz musiał roznieść po npc : Koldzicy,Leslegarowi ,Emilce)
Opcja Hobelr :

[Ja]- Potrzebuję twojej pomocy.. Kiedyś pomagałaś mi otruć Herszta.. Teraz potrzebuję czegoś co by wymazało pamięc ludziom przez ostatnie dni.. Umiesz coś takiego zrobić?

[Hobelr]-To nie jest prosta sprawa..Musiał byś się dużo nachodzic.. oraz sypnąć groszem..

[Ja]-Pieniądze nie mają znaczenia.. Tu chodzi o dalszą przyszłość Taernu..

[Hobelr]- Nie ma sprawy dziecko stara Hobelr Ci pomoże.. za 50 tysięcy.. oraz musisz dodatkowo składki donieść..

[Hobelr]- Będę potrzebowała :
Płonący Bimber ( 10 sztk )( Możesz kupićgo u Romana w wioce obok trentis)
Proszek czujności ( 3 sztk)( Dajemy 10x Orcze Zioło + 1500 złota Jorisowi i otrzymujemy 1x Proszek czujności)
Zmurszałe pędy( 10 sztk ) ( W krainie „ podzamcze „ możemy znaleźć pędy )


( Gdy dasz małże kucharzowi lub rozniesiesz bimber leczniczy po npc zostaje tylko jedna opcja..Spotykasz się w Kemenak z Trinboldem i rozmawiacie co zrobić z jaskinią .. )

[Trinbold]-Dobra robota [Nick gracza]!!!

[Ja]-dziękuję ale liczę że na darmo nie chodziłem taki kawał drogi..

[Trinbold]-Oczywiście że nie.. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.. Uratowałeś taern od totalnej zakłady..
Ale chciałbym cię prosić o jeszcze jedno przysługę..
Idź do Lukas Landau.. i porozmawiaj z nim od dynamicie.. tą jaskinię trzeba wysadzić.. Żeby sytuacja się niegdy nie powtórzyła ..!

[Ja]- Liczę żę będzie się opłacało..

( idziemy na posesje Landau.. I zakupujemy u niego dynamit.. udajemy się do jaskini i rozkładamy dynamit w 3 miejscach..)

[Lukas Landau]-Czy mogę ci w czymś pomóc?

[Ja]-Tak .. Potrzebuję dynamitu.. 3 sztuki.. czy mogę go u ciebie dostać ?

[Lukas Landau]-Tak owszem.. W moich magazynach go znajdziesz.. A teraz uciekaj.. Mam ważne spotkanie.

[Ja]- ( odchodzę bez słowa )

( zbieramy 3 laski dynamitu w magazynach landu.. i wysadzamy jaskinię.. Idziemy do Trinbold odebrać nagrodę.. )

( NAGRODA DO USTALENIA PRZEZ ADMINISTRACJĘ)…

~~THE END~~

Czekam na opinie :)


By Faeryl.


8 Cze 2013, o 22:10
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Złoto Koldów..
Ekipa nie potrzebuje pomysłów na questy.
Swoją drogą, trochę te zadanie kiepskie. Nie ma alternatywnych zakończeń, ot tak, kolejny quest który można przelecieć ;)


8 Cze 2013, o 22:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Post Re: Złoto Koldów..
Matilon ma rację. Poza tym mało wyborów w dialogami czy sposobach wykonania q.

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


8 Cze 2013, o 22:52
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Złoto Koldów..
Spróbuj to jakoś przerobić na zlecenie (jak się da) i wstaw do odpowiedniego działu (na zlecenia jest popyt)


9 Cze 2013, o 07:50
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: Złoto Koldów..
Quest za krótki, ale jego fabuła jest dosyć ciekawa, tylko co się stało ze złotem ? Jest kilka błędów orto, ale mniejsza z tym. Jedna opcja rozmowy to ubogo troche. My tu chcemy ryzyka, pumpmasterów, za mało potyczek jest.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


9 Cze 2013, o 08:01

Podziękowali: ...Faeryl... (9 Cze 2013, o 08:09)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 09:48
Posty: 4
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Złoto Koldów..
No niestety taka prawda.. Postaram się przerobić q, wstawić więcej walk..
Dziękuję za słowa krytyki :)


9 Cze 2013, o 08:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 21:01
Posty: 232
Miejscowość: Świniarsko
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Post Re: Złoto Koldów..
Zauwazylem blad.
Chodzi o to ze jaj gadasz z hoberl to jest tak zwrot:bla bla tu chodzi o przyszlosc taernu.
U trinbolda czy jak mu tam to samo, ze uratowales taern. A swoja droga za duzo !

_________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Matyasek-Barbarzyńca 87 lvl - W stanie spoczynku
KebabButche-Mag Ognia 57lvl - Ciągle w grze


9 Cze 2013, o 08:20
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: Złoto Koldów..
Obecnie nie potrzebujemy pomysłów na nowe zadania/moby/rary etc. - jeśli to się zmieni na pewno pojawi się info na forum.
Tak czy siak dzięki za chęć pomocy w rozwoju gry.

Zamykam.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


9 Cze 2013, o 09:23
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 487 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron