Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 nowy quest 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 17:39
Posty: 13
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Magern
Post nowy quest
Witam chciałem zaproponować nowy quest śmierć druha pamiętacie janusa w tym quescie postaramy sie go uratować na początku idziemy do emilki i pytamy się o janusa i idziemy do tawerny
gdzie go zastajemy bardzo dziwnego był nietaki jak zawsze po drugiej wizycie niebyło go w tawernie
zaczeliśmy szukać czegokolwiek listu paczki itp i znalezliśmy list od łotrów w którym było napisane że mamy wybór albo patrzeć na śmierć janusa albo wprowadzic okup lub zabić szajkę łotrów z niewiadomym skutkiem wybór był trudny więc zaczeliśmy szukać ludzi do pomocy gdy szukaliśmy po jaskiniach w komnacie herszta znalezlismy list od imperialnych w którym napisali że nam pomogą
poszliśmy w umuwione miejsce jaskinia za podmaczem gdy okazało się że to nie imperialni tylko utor i łotrowie gdy walczyliśmy z utorem łotr trzymał januse i wybór był wprowdzić okup i nic nie dostac lub zaatakowac łotra 1000pz i ataki dyst i dostac 50k expa i 20k złota quest jest dla 27 lvl pozdrawiam. magern sheed 26 lvl s1


15 Lip 2013, o 20:33
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 16:37
Posty: 71
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: SueSide
Post Re: nowy quest
Pierwszy ;d
Te Twoje "Questy" to porażka. Quest na 27 poziom a daje już 50k expa ? Mój drogi nie tędy droga. Jak tworzysz quest postaraj się o kolorki, staranność, dialogi i co najważniejsze logikę takiego questa. Chodzenie, chodzenie i na koniec zabicie jakiegoś łotra który ma marne 1k hp, jak dla Mnie popracuj nad tym :)

_________________
Druid 45 rośnie ;)


15 Lip 2013, o 20:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 17:39
Posty: 13
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Magern
Post Re: nowy quest
soryy mialo byc 30lvl i lotr mial miec 4k i w quesnie mialy byc mechanizmy trzeba bylo zabić grupke i dostac kluczyk i znowu walka z innymi łotrami


15 Lip 2013, o 20:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: nowy quest
EKIPA NIE POTRZEBUJE NOWYCH QUESTÓW A TWOJ JEST BEZNADZIEJNY ZAPAMIĘTAJ

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


15 Lip 2013, o 21:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 17:39
Posty: 13
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Magern
Post Re: nowy quest
to co moge proponować ??!! :evil: :evil: :evil:


15 Lip 2013, o 21:14
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: nowy quest
Zakrzew napisał(a):
EKIPA NIE POTRZEBUJE NOWYCH QUESTÓW A TWOJ JEST BEZNADZIEJNY ZAPAMIĘTAJ


Zakrzew - moje gratulacje! Właśnie dla Ciebie złamałem jedną ze swoich reguł i z pełną premedytacją dam post offtopowy - niech dostanę karę - przyjmę ją z godnością.
Ale czy z łaski swojej mógłbyś zacząć używać opcji raportowania postów? Po to ona jest. Bo już człowieka cholera zaczyna brać jak pod każdym tematem który powinien zostać zamknięty przez admina widzi te Twoje "ekipa nie potrzebuje pomysłów na questy/bosy". Bo Admin zamykając taki temat i tak to napisze jako uzasadnienie dlaczego temat zamyka, więc nie musisz spamować. A jeśli chcesz ekpie pomóc, rób to tak jak ci kiedyś napisała Ironka - raportuj.
Może i trochę za ostro, ale uwaga była już zwracana, widać nie dotarło.

Do autora:
Jeśli czujesz w sobie twórczą moc, może spróbuj ukierunkować ją w jakieś zlecenia? Temat gdzie można wpisywać propozycje zleceń jest na forum, można działać do woli. Tylko prosiłbym o uprzednie ogarnięcie błędów ortograficznych i stylistycznych. oraz o dokładne pisanie co jak i dlaczego.


Nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć temat. rzuff


15 Lip 2013, o 22:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron