Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nasionka Modyfikacja Mapy 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Nasionka Modyfikacja Mapy
Witam

Na poczatku jak tylko ta mapka weszła, odkryłem ja pierwszy na s3 , obczaiłem wszystko
wszystko było fajnie doczasu az zaczeły sie kradzieze nasionek.. wtedy podnosłem nie tylko ja krzyk ze nie mozna ukarac złodzieji ok mapa została przemalowana na czarno.. BŁAD

Nie widze najmniejszego powodu aby ta mapa miał byc przemalowana na czarno..

Ponizej pod ss moja propozycja jak nalezało by ta mape przemalowac..

Image

Moze taki zabieg sprawi ze mapa bedzie chociaz troche czesciej odwiedzana, nie liczac pierwszych tygoni , to ta mapa po zmiani ze roslinka dropi 1 korzen , mapa została opuszczona, az racji czarnego jest omijana .. Obecnie tylko komary tam grasuja od czasu do czasu jakis gracz zajrzy złapie topluch i to tyle , nasionek mało kto zbiera..

Ogólnie zal ze mapka sie marnuje bo ekipa chciał dac topce zabójców kolejne pole do masowych rzezi i sie nie udało ale pole zostało, i strach.. Nie wspominam o nikłej opłacalnosci tej metody zarobku bo zalezy jednak za te 17 trzeba kupe czasu 25 krwi komara to sporo walk + czas na przerobienie i zebranie + ciagla obawa przed atakiem poskutkowalo wymarciem tej insty...

:twisted:

Ratujcie gre


11 Wrz 2013, o 16:16
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
ja widze dziennie po kilku graczy tam bo np na małżach oraja to woli isc tu i sb zbiera i jak już coś to niby dlaczego w około roślinek ma być czerwone ?
to tak jak by w około stanowisk do zbierania małży i smażenia było czerwone :P


11 Wrz 2013, o 17:51
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
czerwone wkoło roslinek ma na celu ewentualna mozliwosc ukarania złodzieja...

tak tez widuje po kilku graczy czasem ale pojedyncze sztuki, zakładam ze miała to byc mozliwosc lightowego zarobkowania dla małych leveli jednak nic z tego nie wyszło to moja opinia i pewnie sami to widzicie ze do małz nie umywa sie w zadnym stopniu..

Dlatego proponuje zmiane barw , moze to pozwoli na wieksze ozywienie mapki w tej chwili jest niemal wymarła. Jeśli nie tak jak zaproponowałem to chociaz zwracam uwage ze cos tam trzeba zrobic .


11 Wrz 2013, o 18:02
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
Bardziej odpowiednim kolorem na malzach oraz tu jest FIOLET jak ktos kradnie, to go bijesz, przyczym dru/ryc ma latwiej, gdyz przeciwnik jest bez mozliwosci ucieczki. Zapobiegnie to kradzieza.
dodatkowym pomyslem jest usuniencie pumpa podczas jakiejkolwiek walki na black/fiolet. na 3servie, jest duzo charkow 2/3lev, ktore bezkarnie kradna malze.
Kolejnym rozwiazniem tego problemu jest wprowadzenie sprawdzania lev. calej grupy, tak jak jest to z wejsciem na dz'eta.

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


11 Wrz 2013, o 18:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
nie mówmy omałzach polemika na nowy temat to jest..

Tu mowimy o konkretach na tej mapie.. fakt mógłby byc fioletowy jednak ci z ochrona o nichmówie niemieli by jej , dlatego proponuje czerwony by zachecic do ozywienia mapy..

cóz mozna zmodyfikowac to tez tak ze czarny pasek bedzie wzdłóz zółtego wtedy nawet cwaniaka z pks-u bedzie mozna ukarac nawet jesli ma ochrone..

Narazie z ta mapa jest tak jak wszyscy wiedza..

- nikły zarobek
- ryzyko deda

pu powiem i ponownie przypomne to miał byc zarobek dla małych lvli bo duze lvl leja za przeproszeniem na znieranie nasionek, a po co ma tam ktos isc za nikła szanse zarobku i jeszcze zostanie zmieciony od tak ...

- problem lezy tez w ilosci potrzebnej krwi na te 100 ziarenek troche ciut duzo..


11 Wrz 2013, o 18:29
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
Drogi Crazy - przecież tam praktycznie nikt nie chodzi,ludzie poszli stamtąd ze względu na korzenie,nie czarne...(no może niektórzy),ale jak tłumy zobaczyły czarne wciąż tam latali nałogowo( w tym ja xD ) ale jak obniżono drop korzeni wszyscy opuścili to miejsce. Dziś jest już nieopłacalne chodzenie tam. Jeśli to miało by wejść,to dróżka mogła by być czerwona na kawałku a reszta czarne,ale i tak raczej tak nie powinno być...

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


12 Wrz 2013, o 16:25
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
były 2 korzenie na 100%. Krainka była oblegana przez dziesiątki graczy. Więc sprytna administracja postanowiła wprowadzić zmiany.

z 2 korzeni na 100% obniżono do 1 korzenia

Ludzie przerzedli ale chodzono na mapkę. Więc sprytna administracja...

z 1 korzenia na 100% obniżono do 1 korzenia na 75%

...osiągnęła cel. Teraz widzi sie tam max 3 osoby z czego jedna afczy :) Nie wiem też, nie moge tego na 100% napisać ale myślę, że dodatkowo sprytna administraca zwiekszyła czas respu Toplucha, a co ;)

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


12 Wrz 2013, o 17:48
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Kwi 2012, o 23:47
Posty: 530
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Alt
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
taaak, tylko że pojawił się taki exploit tego tuż po wprowadzeniu, że high-lvl mógł tam zarobić 2-3x szybciej niż na mięsku, a dodatkowo szansa na set była i jest.

sam pomysł crazyka moim zdaniem nie zmieni nic, poza tym że można będzie pozbierać trochę kasy na ochronce.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=deBP2qJZ9XE
W grze od 12.2011 - 02.2014. Obecnie sporadycznie :)
Znany też jako Altair
Ostatni z rozwiązanej grupy Elitarnych Testerów.
Dawniej mod/smod na s4, eu, s3 i mod forum.com


13 Wrz 2013, o 10:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
Co do modyfikacji mapki, powinno zostać tak jak jest, mi to nie przeszkadza :P Ale przydałoby się znowu dać dwa korzenie na amorfie, bo jak ktoś we dwóch chodzi, to za ubicie stosunkowo ciężkiego potwora dostaje się 2,5k na łebka... No, chyba że set spadnie ale to mała szansa. Pamiętam jak zawsze te 30 osobowe tłumy tam stały i wszyscy się rzucali na toplucha, a potem przez 15 minut naleganie, żeby otworzył :D

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

13 Wrz 2013, o 14:44
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nasionka Modyfikacja Mapy
moim zdaniem przemalowanie w ten sposób wiele by zmieniło...

owszem dla wiekszosci graczy nasionka to nieopłacalny interes ale dla l-lveli to idealny zarobek z racji takiej ze tu łatwo dojsc.. a na halit niebardzo dadza rade...

Nie sadze ze obnizenie dropu korzenia to zły ruch , jak były 2 to w pare godzin mozna było nawet pare baniek zarobic a to bład za duzo kasy.. wiec zrobili jak zrobili...

zrobiłem ten temat aby uświadomić ekipie ze ta mapa to niewypał.. i powinni cos z tym zrobic

- zmiana u rośliny - bład - nikt na niaprawie nie chodzi bo i set obnizony jest w dropie i korzeń
- czarne pole - bład - ani marni zabójcy nie maja z tej mapy pozytku ani lowlvle jedni nie maja kogo zabijac a drudzy tam na czarne nie wejda bo zarobek nie taki .. - juz lepiej padac na małzach i jednak uzbierac te troche .

dlatego proponuje takie przemalowanie.. moze cos sie zmieni wtedy bo teraz mapka jest wymarła...chyba nawet bardziej niz insta konstrukta a wrecz przekonany o tym jestem... coś z tym trzeba zrobic !!


13 Wrz 2013, o 18:03
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 265 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron