Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Zastąpienie /t 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Post Zastąpienie /t
Często w pvp 5vs5 używane jest /t na czacie żeby pisać na "zielono" tylko do swojego teamu. Podczas walki często można się pomylić z wpisywaniem i np napisać t/ i przez to tracimy calą taktykę. Proponuję zamiast wpisywania /t co każdy tekst dać jakiś przycisk który gdy naciśniemy piszemy tylko na /t.


10 Sie 2013, o 11:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Zastąpienie /t
no to gadajcie na ts , albo pisz wolniej , jak dla mniej jest dobrze tak jak jest , czasem mozna nawet zmylic przeciwnika np specjalnie pomylic sie i napisac ./ bijcie barbe :)

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


10 Sie 2013, o 11:39
Profil
Post Re: Zastąpienie /t
komenda /t z tego co wiem ma na celu sprawdzenie, czy żyjesz w walce a nie żeby pisać sobie po prostu na zielono :) to jest dobre w turniejach, bo w zwykłej walce zawsze można spytać znajomego czy masz Arene na sobie (gdy giniesz lub uciekasz, wtedy pojawia sie arena), a na turnieju tego nie widać :)


10 Sie 2013, o 11:52
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Post Re: Zastąpienie /t
Hmm pierwsze słysze że takie było tego przeznaczenie. Co do zmyłek... tym sposobem zmylić można dziesiąte lvle. Praktycznie przezz caly czas jak gram uczestnicze w walkach 100+ i trzeba szybko poinformować team a pisanie wolno oznacza porażkę. Tak samo pomylenie t/ itp.


10 Sie 2013, o 13:16
Profil
Post Re: Zastąpienie /t
W takim wypadku najlepszym rozwiazaniem jest na czas turnieju posługiwać sie TSem, to jest najszybszy sposob porozumiewania sie z innymi graczami.


10 Sie 2013, o 13:35
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Zastąpienie /t
Moim zdaniem obecny system sprawuje się bardzo dobrze i nie widzę powodu, aby to zmieniać. Wystarczy opanować sztukę szybkiego, bezbłędnego pisania na klawiaturze.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


10 Sie 2013, o 13:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:01
Posty: 53
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Draka
Serwer: Ostlor
Post Re: Zastąpienie /t
Moim skromnym zdaniem /t jest do bani i tylko spowalnia info w pvp, parę osób tu piszących nie wie co pisze i powinno się przenieść na kurczaka, walki często są tak szybkie i zmienne, że każde wpisywanie tego durnego /t spowalnia i traci się cenny czas na przekazanie kogo lejemy, a ty panno Ariaris gdybyś była bardziej domyślna i ruszyła głową to byś wiedziała, że nie chodzi tu o turnieje bo tam każdy sprawny umysłowo człowiek używa TS a chodzi mu zapewne o oro na waw, czarnym i każdym innym polu walki gdzie jest zbieranina ludzi z wielu gildii.

Ariaris napisał(a):
komenda /t z tego co wiem ma na celu sprawdzenie, czy żyjesz w walce a nie żeby pisać sobie po prostu na zielono :)


Pozdro

Fajnie by było gdyby to własnie w pvp było trzeba napisać te durne ( /t, bądź inny znak) by napisać coś do oponentów i by było odwrotnie niż jest teraz.

_________________
NECROPOLIS

Allenor
Washi


10 Sie 2013, o 14:41
Profil
Post Re: Zastąpienie /t
NWO napisał(a):
a ty panno Ariaris gdybyś była bardziej domyślna i ruszyła głową to byś wiedziała, że nie chodzi tu o turnieje bo tam każdy sprawny umysłowo człowiek używa TS a chodzi mu zapewne o oro na waw, czarnym i każdym innym polu walki gdzie jest zbieranina ludzi z wielu gildii.


Po 1, pisząc turniej miałam na myśli walki PvP, źle się wyraziłam.
Po 2, wcale nie musisz mnie obrażać oraz innych.

W walce dostepny jest jeszcze czat drużynowy, ale to jeszcze bardziej spowolniłoby przekazanie informacji swojej drużynie niz wpisujac "/t".


10 Sie 2013, o 22:26
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Post Odp: Zastąpienie /t
Czat druzynowy nie zawsze jest widoczny z powodu kolorystyki. Nie kazdy ma TS a czesto nasi ludzie walcza w stanie... nietrzezwym ^^. Na /t szybko widac co kto napisze. Osoby ktore z tego nie korzystaja nie wiem po co sie wypowiadaja. Ja sam walcze kilka godzin dziennie 5v5 wiec naprawde ciezko walczyc jak ktos przez przypadek zdradzi wrogowi taktyke.
Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


11 Sie 2013, o 17:18
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: Zastąpienie /t
Ariaris napisał(a):
komenda /t z tego co wiem ma na celu sprawdzenie, czy żyjesz w walce a nie żeby pisać sobie po prostu na zielono :)

To jakaś ciężka herezja :) Pierwszy raz słyszę by ta komenda służyła do sprawdzania czy się żyje.

Qmacz napisał(a):
czasem mozna nawet zmylic przeciwnika np specjalnie pomylic sie i napisac ./ bijcie barbe :)

Dokładnie - bardzo często stosowaliśmy ta zmyłkę na turkach :mrgreen:

Wotaher napisał(a):
Proponuję zamiast wpisywania /t co każdy tekst dać jakiś przycisk który gdy naciśniemy piszemy tylko na /t.

Czy, aż tak ciężkie jest wpisywanie tego /t? Zrozumiałbym gdyby ta komenda wyglądała tak:

/team
/tajemnicza_treść
/teraz_piszę_do_swojej_ekipy
/tylko_moja_drużyna_to_czyta

W takim przypadku zgodziłbym się z Tobą, że komenda do kitu i tracisz na nią masę czasu, ale wpisanie /t nie trwa więcej niż sekundę.
Nie ulegnie to zmianie.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


11 Sie 2013, o 18:54

Podziękowali: 2 Kij (11 Sie 2013, o 19:01), Morhoud (20 Sie 2014, o 00:30)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 410 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron