Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 [IDEA] Anulowanie Morpha 

Czy pomysł się podoba?
1. Tak, podoba się. 100%  100%  [ 2 ]
2. Nie, nie podoba mi się (napisz w komentarzu dlaczego) 0%  0%  [ 0 ]
3. Tak, ale... (napisz, co byś zmienił/a) 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 2

 [IDEA] Anulowanie Morpha 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post [IDEA] Anulowanie Morpha
Witam.
Ostatnio tak się właśnie nad czymś takim zastanawiałem. Aktualnie istnieje możliwość zmiany wyglądu ekwipunku, tzw morfowanie. Kupujemy Morpha u Borghildy czy Kowala, bierzemy item, który chcemy zmienić, i drugi, którego wygląd chcemy mieć, morfujemy i już, mamy ładny, ciekawy, niemonotonny ekwipunek. W sumie ciekawy bajer. Ale jest jedna wada, mianowicie taka, że nie da się zmorfowania w żaden sposób anulować. Nie, nie chodzi mi o to, by odzyskać przedmiot, którego "skórkę" bierzemy, niech się niszczy, ale żeby dało się odzyskać wygląd podstawowy itemu, który zmieniamy.

Oprę się na przykładzie. Mamy Htagan, chcemy, by wyglądał jak Czacha, morfujemy, Czacha znika, Htagan wygląda jak Czacha.

Chciałbym, by istniała możliwość przywrócenia wyglądu Htagana (bądź innego itemu, analogicznie). Można by dać coś w stylu odwrotnym do Morpha, nawet w cenie 50 platyny. Czemu to ma służyć? Ano, jak wiemy, w grze panuje obieg rarów. Nie tylko się je dropi, ale również sprzedaje/kupuje. Co jakiś czas myślimy już, że mamy endgame'owy ekwipunek, kolorujemy go, morfujemy, by wyglądał tak, jak nam odpowiada, potem wprowadzają nowe itemy i klops. W przypadku, kiedy ktoś ma przedmiot nieuszkodzony, to po założeniu nowszego, lepszego, stary sprzedaje, ale gust jak pupa, każdy ma swój.
Nie mogę dropnąć itemu, chcę kupić, kiedy nie ma na sprzedaż uszkodzonego normalnie wyglądającego, chcę kupić nieuszkodzony, a w przypadku, kiedy wygląd nie pasuje do naszego gustu - bądź wymarzonego przez nas wyglądu postaci - fajnie byłoby mieć możliwość go dopasować. I nie chodzi o kolejny morf na jakieś coś innego. Są niektóre itemy, które nam się podobają i chcemy je w formie podstawowej, ale nie będziemy kupować itemu nu i u, by wziąć skórkę z jednego na drugi. :) Więc moim pomysłem jest fakt, by móc przywrócić item do stanu pierwotnego, do swojej pierwszej skórki. Jak pisałem, nawet coś w stylu AntyMorpha czy RevMorpha w tej samej cenie - 50 platyny, który przywracałby podstawowy wygląd itemu.

_________________
Image
Image
Image


16 Wrz 2013, o 22:02
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Post Re: [IDEA] Anulowanie Morpha
Morph-back :
a) 50platy + dowolny rar rangi X
b) 50platy + dowolny rar tej samej rangi co wyższy rar z użytych w morfowaniu

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


16 Wrz 2013, o 22:12
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:44
Posty: 75
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: [IDEA] Anulowanie Morpha
viewtopic.php?f=121&t=22282&p=153063&hilit=antymorph#p153063

Było ale nie doczekało się odpowiedzi kolorowego. Jak najbardziej przydatne.

_________________
Nope.


16 Wrz 2013, o 22:34
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: [IDEA] Anulowanie Morpha
Gloks napisał(a):
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=22282&p=153063&hilit=antymorph#p153063

Było ale nie doczekało się odpowiedzi kolorowego. Jak najbardziej przydatne.


Też znalazłem, nawet z odpowiedzią Kolorowego, więc zamykam.

viewtopic.php?f=121&t=28688&hilit=zmy%2A+morp%2A&start=10

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


16 Wrz 2013, o 22:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 338 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron