Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Nicki graczy 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Kwi 2012, o 20:09
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Nicki graczy
Dlaczego Admini, GM, czy kto tam jeszcze zezwalają na używanie przez graczy obraźliwych nicków? Idę sobie po S5 i nagle widzę gracza o nicku "Wiruj Świnio" Gdybym użył takiego zwrotu na jakimkolwiek czacie ogólnym, to miałbym bana na kilka tygodni, a taki gracz z chamskim nickiem łazi sobie bezkarnie i śmieje się "normalnym" graczom w twarz. Chyba nie jest to ani zbyt wychowawcze, ani kulturalne i powinno być piętnowane.


19 Paź 2013, o 17:58
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Nicki graczy
Czy próbowałeś... zgłosić do GM? Gracze z obraźliwymi nickami często nie udzielają się na czatach, a większość członków administracji siedzi na mapkach dla hlv lub w instancjach. Nie można mówić, że na pewno widzieli jakiegoś gracza.
Graczom z nieodpowiednimi nickami zmienia się nick na neutralny, w drastycznych przypadkach banuje lub zmusza do samodzielnego uiszczenia 100 platy na zmianę nicku.

Inna kwestia, czy "Wiruj Świnio" jest na tyle obraźliwe, że jest sens reakcji. Osobiście wątpię by był za to ban... co najwyżej knebel i to taki, który mógłby się spodziewać pozytywnego rozpatrzenia skargi o jego anulowanie.


19 Paź 2013, o 18:02
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Kwi 2012, o 20:09
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nicki graczy
Czyli jak przypuszczałem, nie ma problemu. Po tym co napisałeś, wnoszę, że gdyby ktoś do Ciebie personalnie tak się odezwał, nie czułbyś się pewnie urażony? :)) Osoba nosząca taki nick nie obraża nikogo personalnie. Ona obraza wszystkich wokół, rzekłbym grupowo. Z reguły nie jestem zwolennikiem cenzury, jednak z pewnymi wyjątkami. Ten i jemu podobne przypadki są właśnie takim wyjątkiem.


19 Paź 2013, o 18:50
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: Nicki graczy
Wszystkie nicki zawierające w sobie wulgaryzm są przez nas banowane na 40 lat.
Jeśli nick jest ciągiem znaków nakładamy knebel do czasy zmiany nicku.

Forum nie jest dobrym miejscem na zgłaszanie takich wykroczeń. Polecam http://www.support.taern.pl

Nie widzę tu też żadnej propozycji więc zamykam temat

Ja jeszcze się dorzucę - skoro gracz z 85 lvlem ma nieregulaminowy nick, to musiał go zmienić niedawno. Nie sprawdzamy rename'a codziennie, a pod kątem nieregulaminowych nicków z panelu prześwietlamy głównie graczy do 20 poziomu (przynajmniej ja tak robię). Co nie znaczy, że i wyższych lvli nie szukamy, ale tam takie akcje występują rzadziej.
3siu

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


21 Paź 2013, o 11:45

Podziękowali: Morhoud (20 Sie 2014, o 00:20)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 296 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron