Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 HH :) 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013, o 23:02
Posty: 27
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Zegere
Post HH :)
mam taki pomysł żeby zapisywać kiedy będzie hh w kalendarzu i prosiłbym żeby były częstsze eventy bo na s5 są bardzo często a na s4 może 1 na miesiąc?

_________________
Życie jest ciężkie...


Ostatnio edytowany przez TheZiomPL, 18 Paź 2013, o 13:54, edytowano w sumie 1 raz



17 Paź 2013, o 17:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: nw co to ?
HH to niespodzianka i bonus. Masz fuksa - trafisz, nie masz fuksa - nie trafisz. Nikt nie będzie tego zapisywał w kalendarzu. Poza tym są z róznych okazji, czasami bez okazji, bo taką ma chęć ma GM czy Admin, więc nie da się czegoś spontanicznego określić. Co do eventów - wszystko zależy od administracji serwera. Jeżeli Twój admin/GM lubi robić eventy, masz je częściej, jeśli nie lubi, to nie robi. Wiele zależy też od graczy. Jeśli narzekają po każdym evencie, to się administracji odechciewa ich robić, jak nie narzekają, tylko się cieszą wydarzeniem, to i eventy są częstsze. Na s3 był czas, kiedy przez spory okres nie było w ogóle eventów, bo jak były, to każdy na nie narzekał i się administracja zdenerwowała. Tutaj głosowanie czy chęci graczy nie mają znaczenia, jeśli do tej pory po eventach był płacz i szum na chacie, że to be, tamto złe, a tamto do du. ;) Temat w sumie do zamknięcia.

_________________
Image
Image
Image


17 Paź 2013, o 17:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013, o 23:02
Posty: 27
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Zegere
Post Re: nw co to ?
wszyscy chyba lubią eventy ale na s4 jest bardzo mało eventów w porównaniu do innych serwerów

_________________
Życie jest ciężkie...


17 Paź 2013, o 17:18
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Maj 2013, o 23:06
Posty: 87
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: Kesus
Post Re: HH :)
Przepraszam Cię gościu. U nas bez okazji HH nie zrobią bo po co im tyłek ruszać skoro wolą bossy latać , a w grze wszystko niektórzy osiągnęli. Plate dostają to dwa razy na miesiąc by zrobili. Rączki im do [cenzored] nie przyrosły za przeproszeniem. Każdy event musi mieć okazję bo inaczej nie zrobią. A jak się spytałem GM'a Bluegrass to powiedziała:
"Sama nie dam rady" coś w tym stylu , a jak jest 3 GM'ów to nie robią nic oprócz se robienia bossów i obsługiwania graczy. Po podziękowaniu GM'a za event jest spory spam giezet itd. a na forum powstaje kilka , może kilkanaście(?) tematów za super event.


Kolejny niekulturalny wpis zakończy się ostrzeżeniem i odpoczynkiem. rzuff

_________________
Zapraszam do mojego pomysłu:
viewtopic.php?f=121&t=34535

Zapraszam do śpiewu gracza z S4 Sesiego!
viewtopic.php?f=70&t=34530


18 Paź 2013, o 15:19
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: HH :)
W sobotę miał być event pvp który był podzielony na grupy lvl.
Ile drużyn się zapisało? Trzy, więc odwołałem całą zabawę.

Zwiększony exp jest najnudniejszą i najbardziej bezpłciową formą zabawy serwerowej. Głownie stosujemy go jako rekompensatę np po awarii serwera.

Nie będziemy informować w kalendarzu o HH. Wystarczy, że czasem uruchamiamy je w trakcie eventów i informujemy o tym na forum.

Pomysł bez szans na realizację. Zamykam.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


21 Paź 2013, o 11:38

Podziękowali: 2 Morhoud (20 Sie 2014, o 00:20), rzuff (21 Paź 2013, o 13:14)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 294 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron