Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Depozyt 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Depozyt
Umieszczam ten temat w zmianach poniewaz tak powinno byc ..
Nie, powinno być w Propozycjach, przenoszę. rzuff

Wstep

Jak wiadomo zbieraczy w taernie jest sporo, a ograniczone pojemnosci skrzyn sa poprostu uprzykrzeniem gry. Nalezy wprowadzic pewne rozwiazanie jakie ? nizej...
Zakładam tez ze akurat wieklosc depozytu nie była specjalnie dobrana astrzelona na oko ale coz przynajmniej dla mnie zbieracza jest on niewystarczajacy.. Prawdopodobnie rozbudowa depozytu nie wchodzi w gre a szkoda.. To tez proponuje dwa rozwiazania.

1. Nalezy zrobic poziomy skrzyn dzieki czemu bedzie mozna zaopłata wiadomo ( platyna) zwiekszac pojemnosc danej skrzyni no o 100 za 100 platyn ..

2. jednorazowy update , np w prawym górnym rogu przycisk (kup wieksze skrzynie) 100 platyny , po kliknieciu zepozyt zwieksza swoja objetosc.. prostei szybkie rozwiazanie


I tu juz mówie do tych co napisza ze pomysł jest głupi, dla was moze i tak, bo nie zbieracie i pewniesiedzicie na pierwszej skrzynce i wam starcza, ja mam wszystkie i wciaz mi mało.... Takichosob pwenie jest jak ja duzo duzo wiecej. wiec darujcie sobie.

Rozwiazanie jesli juz przy udzwigu jestesmy, na ta chwile zwieksza go tylko premka o marne max 200, Proponuje przyokazji w panelu ustawien z wyborami zakupów za plate dodac opcje niech beda nawet czasowe, Zwieksz udzwig - 100 - 10 platyn /czas tydzien
i tak kilka opcji..

przy okazji mozna by sie było poszczycic o osobna opcje , regeneracja- 2% szybciej 20platn na tydzien. tobyła by idealna opcja dla tych co ich na premium pełne nie stac.

Wachlaz mozna było by bardziej rozciagnac lecz i tak mysle ze to nie przejdzie ale sugerowac trzeba te zmiany skoro doskwieraja gracza to znak ze cos sie dzieje.. i trzeba temu zaradzic. ceny podane , czasy to tylko przykłady liczy sie sam pomysł.


12 Lis 2013, o 00:20
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyt
Kidnapped napisał(a):

Rozwiazanie jesli juz przy udzwigu jestesmy, na ta chwile zwieksza go tylko premka o marne max 200, Proponuje przyokazji w panelu ustawien z wyborami zakupów za plate dodac opcje niech beda nawet czasowe, Zwieksz udzwig - 100 - 10 platyn /czas tydzien
i tak kilka opcji..

No niby można i tak, ale jaki w tym sens? Płacić w platynie czynsz za skrzynkę, kiedy zrobienie lolka 2 lvl to 5 min i jest dodatkowe 800/1000 udźwigu.
Może i sknera ze mnie, ale ja bym się nie skusił.


12 Lis 2013, o 18:44
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyt
Pomysł z dodatkowym udźwigiem za platę bez sensu, jest premka i niech starczy.

W przyszłości może udźwig zwiększą jakieś magiczne przedmioty (był o tym temat niedawno, czy wejdzie to nie wiem).


Pomysł rozbudowy depo poprzez upgrade poziomu skrzyń mi się podoba, nawet lepsze to niż domalowanie kolejnej skrzyni, czy wykorzystanie regału, który póki co jest nieaktywny.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


12 Lis 2013, o 20:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 303 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron