Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Zmiana czarnego pola 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Zmiana czarnego pola
Rozumiem ze na czarnym polu nie ma czegos takiego ze po dedzie w walce nie musisz czekać 5 minut zeby wziac udział w kolejnej walce.

Ale nie rozumiem czemu po dedzie można od razu wbić do tej samej walki. Jak dla mnie cały sens walki, skupiania sie na konkretnym przeciwniku (którego chcesz zabić na początku) traci sens, bo po zabiciu wbija ponownie do walki i wszystko na nic.

edit: pomysł ustawić 5minut blokady wbijania do poprzedniej walki w ktorych ktos zginal


Ostatnio edytowany przez seba11pl, 14 Kwi 2018, o 18:36, edytowano w sumie 1 raz



14 Kwi 2018, o 18:19
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
To mi wygląda bardziej na opinię niż na pomysł :P
Ale jak możemy się domyśleć chodzi ci o brak możliwości wbicia do tej samej walki po dedzie na czarnym polu.
A Może nie blokujmy całkowicie a żeby było ograniczenie np. gracz bez tarczy lub czachy: 2 minuty gracz z tarczą lub z czachą: 5 minut.
Myślę że w tym czasie zdążą wbić inni gracze więc ograniczyłoby ten problem wbijania do tej samej drużyny na czarnym polu :)

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


14 Kwi 2018, o 18:31
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
Masz racje nie podałem wprost pomysłu wiec juz edytowałem.

Niestety realia czarnego pola sa takie ze z kazdym dniem mniej nadaje sie do pvp. Powoli zaczynam akceptowac tylko walki druzynowe na turniejach. Moze jeszcze przed zmiana pvp, kiedy praktycznie każdy mógł paść w runde takie wbijanie co ded miało sens ale od kiedy zabicie kogos z wiekszym lvlem jest znacznie trudniejsze, a on moze wbic po dedzie jakby nic sie nie stało, pelen many/hp/kondy. To czarne pole jest jeszcze wiekszym żartem niz bylo kiedys.


14 Kwi 2018, o 18:39
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
Muszę się z tobą zgodzić teraz to żart pozatym tak tnie jak przechodzę przy karczmie że już wolę się tepnąć gildią do wioski dr :P
Ogólnie problem też jest tym że nie ma miejsca na dobre pvp bo jakby nie było arena jest tylko w trentis jakby areny byłyby też w innych krainach to zmniejszyłoby to "wieczne oro" przy karczmie wtedy może czarne pole byłoby dla ludzi a nie tylko miejscem gdzie 100+ lvle biją graczy znacznie mniejszych :P

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


14 Kwi 2018, o 18:50
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2016, o 21:44
Posty: 55
Miejscowość: Bielsko-Biała
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Frankiee
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
Po to są różne kolory map, żeby wprowadziło to jakąś różnorodność, a dodanie czasu na czarnym polu zamieniło by je w red. Jak dla mnie czarne pole jest dobre, przynajmniej się coś dzieje i gra jest bardziej "żywa" :D

_________________
Strach tnie głębiej niż miecze. Ten, kto tańczy ze smokami, musi się liczyć z tym, że spłonie.
Królowa Tolnoru! http://prntscr.com/nx8m1v
DR 140, MO 136
Epik Washi został zdobyty!
YouTube -> https://www.youtube.com/channel/UCZeDPX ... 3K1QJudu3Q


18 Kwi 2018, o 12:55

Podziękowali: 2 Budda (18 Kwi 2018, o 12:58), Temorek (18 Kwi 2018, o 15:10)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Gru 2016, o 23:03
Posty: 16
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: Osiolke
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
Ja zostawiłbym czarne pole tak, jak jest, tylko dodać jakąś blokadę wskakiwania do walki w której raz się już padło.

_________________
– Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
– „Na pohybel skurwysynom!”


Andrzej Sapkowski, "Chrzest ognia"


18 Kwi 2018, o 16:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
@Frania to niech dodadzą czarne pole i czarniejsze pole :D
Czarne pole- zmieniłoby się tylko wskakiwanie do tej samej drużyny :P
Czarniejsze pole- odpowiednik obecnego czarnego pola :twisted:

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


18 Kwi 2018, o 17:24
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana czarnego pola
Czarne pole weszło przed zmianą w pvp.

Obecnie bez regulacji poziomów walczących bez zmiany której proponuje walka straciła dawny sens. Tak to jest ze jak sie zmienia jedno to powinno zmienić sie wszystko inne co zależało od tego pierwszego. A tutaj ktoś chyba zapomniał.

Podtrzymuje tą idee/fundament który utrzymuje mnie w twierdzeniu ze czarne pole obecnie wymaga zmiany. Nie sadze ze ktos bedzie w stanie go obalic. Obecne dzialanie jest skutkiem przypadku (bo tak wyszlo przy zmianie i nikt sie czarnym polem nie zajął) wiec mozna sie do niego przyzwyczaić ale ironicznie bym stwierdził, że przed upkiem dzialanie czarnego pola było bardziej zbalansowane niż po.

Pamiętajcie tez ze latwo patrzec z perspektywy wiekszego lvla, ktory po dedzie wbija od razu do walki. Czasem tez trzeba poszerzyc swoje horyzonty i spojrzec na sprawe z innej strony. Proste pytanie. walka 5x60 lvl vs 140+ jakies nooby. Ten 140 jest tam jak jakis boss, debuffujecie go razem, bijecie ile sie da, ostatecznie zabijacie, a on wraca w kolejnej rundzie jakby nic sie nie stało. Czy to ma jakis sens? Oczywiscie ze nie.

Kiedys proponowałem aby wyraznie podzielic strefy czarnego pola na poziomy. Low lvle pod karczma, mid lvle pod kameneak, h lvle pod beirn. Wtedy to tez by mialo prawo dzialac ale nie tak jak teraz, ze pod karczma obok siebie walcza 30 lvle i 140. Dlatego takich zmian potrzeba.


18 Kwi 2018, o 23:43
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 263 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron