Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Propozycja nowego eventu. 

Czy podoba Ci się pomysł "Team Event'u"
Jestem za. 77%  77%  [ 10 ]
Nie podoba mi się. 15%  15%  [ 2 ]
Może tak ale wymaga paru poprawek. 8%  8%  [ 1 ]
Razem głosów : 13

 Propozycja nowego eventu. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013, o 20:56
Posty: 24
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Krzesiek
Odpowiedz z cytatem
Post Propozycja nowego eventu.
Witam!
Tak jak w temacie chciałbym wam przedstawić nowy typ eventu, ale najpierw wytłumaczę dlaczego. Niektórzy z graczy ( w tym i ja :D) zauważyli monotonność eventów czyli: zielone skrzynki; hurrra na bossa!( moba ); znajdź to to i tamto. Nie da się ukryć że może to kogoś znużyć( chociaż dobrze że coś robicie ^^) .
Ma (nie)zacna propozycja jest następująca:
Dla lepszego zintegrowania się z grą proponuje ''Team Event''.
Zapisy na zabawę: informacja podawana około tydzień przed zapisami, zapisy trwają również przez tydzień (chodzi o to żeby był czas na dopracowanie szczegółów i żeby na czacie nie było :"- Buuuu, a mnie nie było! Miałem wtedy dziką bibe u cygana!"
A więc zbieramy 5 osobowa ( może być i mniej, czyli np. tak jak teraz organizowane są turnieje).
Każda z drużyn otrzymuje wierszyk, jakąś epicką rymowankę w stylu:" Tam gdzie słońce Taernu matczyną opłakuje ziemie...( huhu jak Mickiewicz :P). Każdy członek na czacie drużynowym myśli nad sensem, ( co 5 głów to nie jedna!) i w zależności od treści rusza w kierunku jego toku rozumowania. Tam znajdują jakąś skrzynkę z manuskryptem Alkazaara ( albo coś innego, byleby było epickie :D ) który wyznacza nowy cel. Nasi bohaterowie krążą po mapce, tłuką moby, znajdują skarby, gadają z NPC, a wszystko po to by u celu wędrówki znaleźc upragnioną ( i tu nie wiem, nagrode GM?). Oczywiście pierwsze 5 drużyn które w najszybszym czasie wykonają zadanie otrzymują upominki.
Ale jest jeden problem. "" Proszę Gm, oni nas śledzą!! "". Więc dla każdej drużyny powstaje odpowiednia insta np; w szałasie, norce dveirów itp. Aby ją uaktywnić należy coś... ( zaproponujcie coś, wiem że jesteście mądre ludki ^^). Ew. można zaczynać z różnych miejsc na mapce.
Drugi problem: '' Siema stary! Właśnie wygrywamy, choć do naszego pt! Wywalimy tego ryca nupa". I tu proponuje żeby na zapisach wypisać wszystkie nicki graczy, a drużyna która wygra i bd miała innego ludka w swoim składzie dostaje zminimalizowaną nagrodę albo zostaje wykluczona ( to powinno skutecznie zniechęcić do oszustw ).

Oto mój pomysł, liczę na ciekawe opinie, pomoc i propozycje , Jeszcze jedno, każde pt biorące udział w zabawie i każdy jego członek posiada ochronę przed pvp, działa to też w drugą stronę. Uczestnicy nie mogą atakować innych do zakończenia eventu.

_________________
'' Postęp jest wymówką dla zepsucia. '' - ,Diuna, Franka Herberta
'' Trzeba zrobić ściepę narodową, i kupić bombę atomową! '' - Bohdan Smoleń

Rycerz 90 (91 coming soon) toczy się do góry... Gildia FTT, nick: Krzesiek, bynajmniej Grzesiu


23 Lis 2013, o 21:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 119 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron