Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Event "Przejdz sie w moich butach" 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lis 2012, o 14:09
Posty: 11
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Event "Przejdz sie w moich butach"
W nazwie oczywiscie chodzi buty o "władze" na serwerach ktora pełnia moderatorzy
podaje dlatego ich poniewaz pełnia funkcje najnizsza w ukladzie pokarmowym taernu
i chcialbym zaproponowac administracji zeby ludzie ktorzy sa uciazliwi tacy jak np
Ja Kaita Gromak Krejzi i wielu innych graczy miala mozliwosc zasmakowac tej pracy i spróbowac jak to jest kiedy trzeba zyc z takimi delikwentami:D

Temat jest przemyslany juz dawno nawet wydaje mi sie ze 2 gmów z s3 podjeło by sie nadzoru (Żmija nie wiem nad taka grupką a teraz troszke info jezeli ktos z administracji sie zaciekawi przeprowadze rozmowe z nim i z reszta zainteresowanych osób w celu dogadania reszty a wiec kilka info :

1) Na każdym serwerze który podejmie sie takiego ewentu patrzac na liczbe aktywnych GM czyli osób najwyzej postawionych aktywnych na serwerach zostana przypisane do kazdej 2 osoby np zeby nie bylo zamieszania i syfu w "ekipie" oraz za duzego zamieszania i problemow dla Gma w upilnowaniu ewentualnego karygodnego zachowania osoby biorącej udzial w zabawie. U nas na s3 jest 3 aktywnych wiec np 2 graczy na glowe razem 6 biorących udzial w ewencie wytypowanych z grona wszystkich graczy s3

2)Będa to osoby wybrane z "kryminalna przeszłoscia" w celu pokazania ze chamstwo i złe postępowanie i obrazanie ludzi z ekipy jest nie konieczne oraz chamskie poniewaz ciezko pracuja i nalezy sie im szacunek.

3) Oczywiscie bedziecie sie bac ze ktos taki moze wam namieszac na serwie jednak ja nie zgodze sie z tym poniewaz moderator w celu nagrodzenia gracza duza kara musi zglosic do Gma w przypadku tych osób kazda kara musi isc przez gma jako ss rozmowy ( mnie np jako moda z konfidentem). Dlatego jest brak ryzyka .

4)6 wybranych osób bedzie pełnic przez tydzien w miare swoich mozliwosci (dlatego chce zeby podjely sie tego najbardziej aktywne osoby typowe maniaki ktore spedzaja duzo czasu na serwerze) beda mialy na celu służyc radą,utrzymywac spokój na handlu głównym,kurniku,bocznym ewentualnie.

5)Ewent nie ma na celu faworyzacje graczy kazdy ma mozliwosc udzialu oczywiscie jezeli 5 wybranych osób ukonczy ten tygodniowy ewent bez zastrzezen co wg mnie bedzie dodatkowa motywacja zeby nie zrobic głupich numerów oraz przyloza sie do tego zadania bardzo starannie, na weekend liczac ze event zacznie sie w poniedzialek i skonczy w piątek proponuje:
na serwerze zrobić HH x3 na 2 godziny jezeli nie zostanie ewent ukonczony lub przerwany z powodu chamstwa wybranych osób SH x2 na 4h.

6) Dlaczego HHx 3 na 2h a Sh x2 i 4h?
Uwazam ze jezeli gracze postawieni do tego wyzwania sprostaja oczekiwania reszta graczy zyska dzieki nim mozliwosc odrobienia strat zwiazanych z upem ostatnim gdzie bylo obiecywane ze jest mozliwosc poexpic na nowej mapie dla Hlvl a niestety nie jeden to sie cofnął w rozwoju 2-3 lvl. Mimo tego jezeli sie im nie uda wydaje mi sie ze nic złego sie nie stanie poniewaz zrobi sie masowe pvp co dla wielu wielu graczy bedzie czyms cudownym i nadzwyczajnym a dla wielu nie co mam na myśli ...
6 osób wybranych przez ktorych nie wypali maja p....... u tych co nie lubią pvp i chca expic co bedzie wystarczajaca karą bo ludzie nie dadza zyc ewentualnie pomyslimy jak pomys dojdzie do skutku o jakich indywidualnych karach z Administratorami/Gm

7)Dodatkowo Administracja i Ekipa na serwerach ma mozliwosc zyskac cos czego nie ma u niektórych a jest wazne dla kazdego Szacunek że robią kawal dobrej roboty a pomowienia sa wymyslem graczy.

PRosze info w sprawie rozwazenia wyslac mi tutaj na priv ewentualnie w grze pod nick MultiAlkus na kopertke nie wiem kiedy tutaj zajrze Pozdr

Jęzeli pomysl przejdzie i administracja sie zgodzi reszte dogadam z Administratorem S3
i Gmami poniwaz nie bede sie rozpisywac wiedzac jakie maja do mnie obecne podejscie i nie podejma sie takiego ryzyka:D !!!!!

_________________
Księciuunio Sheed 135+
Pykom czasem.


19 Sty 2014, o 19:15

Podziękowali: 2 Alt (20 Sty 2014, o 16:55), Madame (19 Sty 2014, o 20:54)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 15:41
Posty: 121
Podziękowano: 93 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Witam.

Uważam, że jest to bardzo ciekawy i dobrze przedstawiony pomysł. Przy odrobinie chęci osób funkcyjnych powinien spełnić przedstawione założenia.

Osoba biorąca udział w evencie gdy zauważy, że ktoś łamie regulamin po prostu będzie to zgłaszać do swojego przełożonego - tak jak robi to zazwyczaj w 1 tygodniu swej pracy moderator. Wg mnie nie ma się co obawiać, że uczestnik coś namiesza i da komuś niesłuszne warny, kneble bo wszystko będzie akceptował bądź nie przełożony.

O dojrzałości pomysłu świadczy pkt. 4, który mówi o służeniu radą i pomocą innym graczom. Wydaje mi się, że doświadczeni gracze o których pisze Multi dysponują sporą wiedzą i będą mogli poprzez pomoc społeczności Taernu zasmakować codziennego trudu pracy moderatora a i przy okazji trochę go odciążyć przez czas trwania eventu.

Kto wie, może wykluje nam się nowy moderator :)

_________________
GumiśKabi - Rycerz 128lvl s3

"Czasami czuję jak ten świat jest fałszywy
Ja nie potrafię jak on być taki sam
Jestem prawdziwy, zło i dobro w sobie mam..."

http://www.youtube.com/watch?v=6ggA85vjjD8


19 Sty 2014, o 19:47
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:51
Posty: 451
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Pomysł o którym pisze MultiAlkus nie jest dla mnie zaskoczeniem. Pamiętam jak gracz zgłosił się do mnie z taką propozycją eventu. Przyznam, że od samego początku bardzo mi się spodobał sam pomysł jak i to, że przedstawił go jeden z "delikwentów" :). Liczę w skrytości ducha, że cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem, bo to jeden z lepszych pomysłów na tego rodzaju zabawę z jakim się ostatnimi czasy spotkałam.


19 Sty 2014, o 21:05
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Event wydaje się być ciekawym pomysłem, pytanie tylko, co powie na to administracja.

_________________
Żmijcia, ŁK 87 lvl [Ostlor]
Kraldjur , MO 67lvl [Ostlor]

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]


19 Sty 2014, o 22:44
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Hymm, dlaczego ja mam wrażenie, że ktoś tu komuś usiłuje wejść w d...


19 Sty 2014, o 22:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
administracja pomysłu nie odrzuca w całości, i taki eksperyment w formie eventu można przeprowadzić pod warunkiem wprowadzenie kategorii młodszego moda tj. osoby mogącej jedynie dawać krótkie kneble, warny i wyświetlać się w podglądzie ekipy

w zakresie funkcji pomocniczych, to nie widzę przeszkód, żeby osoby które chcą pomagać robiły to bez kolorku - jeśli ktoś tego bez kolorku nie robił to i z kolorkiem bardziej aktywny w tym zakresie nie będzie

jak uda się wprowadzić range młodszego moda powrócę do pomysłu - na dzień dzisiejszy nie da się tego przeprowadzić bez ryzyka wynoszenia informacji np. na temat historii różnych osób, czy postaci na kontach


19 Sty 2014, o 23:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lis 2012, o 14:09
Posty: 11
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Ludgar widac nie znasz mnie ani troche wiec zastanów sie nad komentarzem od dawien dawna jestem osoba ktora potrafi powiedziec ze ekipa to lenie przynajmniej niektore osoby pelniace funkcje na s3 wogole nie przykladaja sie i traktuja innych bez nalezytego szacunku teraz dawno sie nie udzielalem pomysl byl wymyslony juz dawno tylko brak checi na napisanie i brak czasu na realizacje zeby zabrac w nim udzial chce zobaczyc tak bardzo mnie to ciekawi jak to jest byc modem i czy faktycznie maja tyle roboty ze nie potrafia pelnic swoich obowiazków tak jak nalezy i przy tym zobaczyc jak swoje funkcje wykonuja gm-owie.
PS
Pozatym wiedzialem ze pomysl nie przejdzie :)
DO ZAMKNIECIA!

_________________
Księciuunio Sheed 135+
Pykom czasem.


20 Sty 2014, o 00:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2013, o 19:45
Posty: 25
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Mi tam sie takie cos podoba :D Chcialbym to zobaczyc w formie mini eventu ^^ Juz sie boje co by sie dzialo na serverze xd
ps. gralem na s3, znam te osoby :)


21 Sty 2014, o 23:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Sty 2014, o 21:30
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: GrimSheed
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
Gromak "moderatorem" już to widzę..


Tak z innej beczki
Potem na suporcie będą płakać i podwoi się liczba zgłoszeń.


23 Sty 2014, o 13:02
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event "Przejdz sie w moich butach"
GrimSheed napisał(a):
Gromak "moderatorem" już to widzę..
Tak z innej beczki
Potem na suporcie będą płakać i podwoi się liczba zgłoszeń.

Przesadzasz. Osobiście jestem pewny, że będą wzorowo pełnić swoje zadania, chyba że naprawdę nie potrafią się kontrolować. Ale w takim przypadku już po kilku zgłoszeniach dostaliby mniej lub bardziej oficjalne ostrzeżenia - i straciliby stanowisko.
Cały myk polega na tym, że zauważą że mając dostęp do kilku komend:
1. Nie dostają nagle nadprzyrodzonej mocy.
2. Nie będą mogli zmienić nic. Mogą jedynie sugerować pewne zmiany i tygodniami oczekiwać na reakcję... lub jej brak. Dokładnie jak robi to i tak każdy gracz.
3. Co chwila ktoś będzie im naskakiwał, że moderator na innym serwerze robił coś innego, więc i on ma zmieniać zdanie. Będą przypominane całkiem zapomniane sprawy, oczywiście nie wspominając o ważnych szczegółach (które wpłynęły na karę). Każda decyzja (których niekiedy podejmuje się dziesiątki/setki dziennie) będzie rozszczepiana na czworo.
4. Będzie co chwila obrażany - albo personalnie, albo jako jeden z członków ekipy. Zazwyczaj musi milczeć, nawet gdy nie jest w żaden sposób za cokolwiek odpowiedzialny.
5. Niech tylko spróbuje się usprawiedliwiać... będzie tylko gorzej. Każde słowo będzie z automatu uznawane za kłamstwo lub mizerny wykręt.
6. Każdy będzie oczekiwał idealnego zachowania - jeśli choć raz zareaguje jak człowiek, to od razu nagonka.
7. Znajomi co chwila będą domagać się przeróżnych informacji - zazwyczaj takich, do których i tak się nie ma dostępu.
8. Każda wypowiedź będzie starannie analizowana... i w razie możliwości, przekręcana.
9. Platyny dostaje tyle, co kursując przez jakiś czas po mięsko - dla każdego gracza 100+ lv jakakolwiek funkcja to naprawdę wolontariat, gdyż takie sumy zarabia się w w maksymalnie kilka godzin. No, chyba że zsumuje się liczby z kilku miesięcy.

To zaledwie kilka wad bycia funkcyjnym. Jest ich znacznie więcej, a najgorzej mają właśnie ci na najniższych szczeblach.


23 Sty 2014, o 13:16

Podziękowali: 2 Heavenmaker (23 Sty 2014, o 13:33), Qmacz (23 Sty 2014, o 15:48)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 394 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron