Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Nowy NPC 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy NPC
Mam bardzo fajny pomysł ..

Dotyczy on urozmaicenia troche gry , tak aby niepotrzebne przedmioty były uzyteczne...

Jak wiadomo , kazdy wie , kaita wie, gromak wie, nawet rzuff wie ze w taernie mozna natknac sie na całkiem spora ilosc przedmiotow ktore mozna albo znalesc albo pozyskac np zbieraniem czy tez biciem mobow..

Moja wizja zakłada dodanie lotnego NPC o wdziecznej nazwie "Crazy" i pojawial; by sie doslownie w kazdym miejscu w taernie , tak jak mag i rock ale o zasiegu globalnym, byłby on kupcem.

takie przedmioty jak diamet, stara faja, brudne gacie i inne ktore mozna znalesc skupywał by jako antyki za PLATYNE nie ma tego duzo ale było by parcie ,

takie przedmioty jak biała perła, zatruta ryba, pewnie jeszcze sa jakies przedmioty ktore pochodza z dropu , zbierania a sa niepotrzebne do niczego wymieniał by on za IMPERIAŁY

takie przedmioty jak brosza ghadiry, łapa niedzwiedzia, łeb czy ognista woda i inne ktore mozna zdobyc a sa skladnikami wymienial by za ZŁOTO

Tak uwazam ze było by dosc ciekawie a gra nabrała by nowego sensu dla dosc duzej liczby graczy, co do cen to nie wiem ale jesli pomysl jest dobry to mozna pomyslec...

zdaje sobie sprawe ze pomysł ten nie jest dokonca dopracowany ale ogolny zarys wystarczy do oceny, wtedy mozna pomyslec dalej i dopiac szczegoły...


29 Mar 2014, o 17:25

Podziękowali: Nicolay (29 Mar 2014, o 17:30)
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy NPC
Ewentualnie sam możesz ten syf wymieniać :P

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


29 Mar 2014, o 17:30

Podziękowali: gromak (29 Mar 2014, o 18:18)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy NPC
Widząc ten post zatrzymałem się w zamyśle, ale postanowiłem spróbować i jednak zrozumiałem treść :o . Zacznijmy więc. Respawn lotnego Npc w każdej lokacji gry to chyba pomyłka. Nim ktoś zdołał by do niego dotrzeć po informacji na globalnym, ten już zniknąłby i poszedł w nieznane. Ewentualnie znalezienie go samemu graniczyłoby z cudem.
Przedmioty wymieniane za platynę? Serio? Czy ktoś z Ekipy na to przystanie? Śmiem wątpić. Platyna jest walutą dodatkową, dostępną za pieniądze realne. Tego nikt nie będzie zmieniał. Na zyskanie jej za złoto jest jedyny sposób- kupno w paczkach.
Składniki potrzebne do wykonania Flasz czy Inhibitorów są w obiegu, nie nazywałbym ich niepotrzebnymi. Piszesz o wymianie za złoto. Toć idziesz z tymi "podzespołami" do sklepu i sprzedajesz za wirtualną walutę. Ta kwestia to bezsens.
Ostatnio zaaplikowane nowości miały niekiedy cel oczyszczenia zapchanych depozytów. Moim zdaniem po jakimś czasie problem powinien zniknąć. Założenia przemyślane często znajdują odzwierciedlenie w realiach.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


29 Mar 2014, o 18:13
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy NPC
jak to zwykle juz u ciebie bywa, nie zrozumiałes nic a nic. czytaj wiec panie młodszy modzie do bolu az zakminisz baze wtedy prosze sie wypowiedz raz jeszcze...


29 Mar 2014, o 20:03
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2014, o 11:05
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy NPC
Tylko ty byś latał za Crazy ;/

Stosuj wypowiedzi nie odbiegające od tematu. Ostrzeżenie słowne~ Dragonfire78

_________________
TAERN VOODOO S3


30 Mar 2014, o 09:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 384 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron