Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Sprzedaż peta 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 18:53
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: bumbum
Odpowiedz z cytatem
Post Sprzedaż peta
Hej mam dzisiaj dwie propozycje nowych rzeczy do dodania w naszej grze. Pierwsza rzeczą jest licznik exspa ile brakuje do kolejnego lev psycho rara i ile już wbił tak jak mają nasze postacie i ich pety. Druga rzeczą jest taki nowy npc któremu będziemy mogli sprzedawać nasze pety gildyjne które już nie używamy ile by miały kosztować zależy od jego levela wyexspienia przez nas i z jakiej klatki on pochodzi. Proszę zostawcie komentarz co o tym myślicie.


16 Kwi 2014, o 11:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: dwie nowe rzecz
Edytowałem tytuł.
W nawiązaniu do pierwszego pomysłu- było.
Do drugiego- mała dygresja: jeśli znudzi Ci się pies to sprzedajesz go? Oddajesz do schroniska? Mało poprawne zachowanie. Zwierzak jako najlepszy przyjaciel człowieka (tutaj gracza) ma zostać przy nim do śmierci :). Pozostawię otwarte dla handlarzy psioków :D

Edit: W naszym kraju istnieje wolność słowa (na forum ograniczona przez regulamin), a stosowanie porównania jest według mnie jak najbardziej na poziomie. Ja mam własne zdanie, Wy własne.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


16 Kwi 2014, o 12:13
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: dwie nowe rzecz
Pierwszy pomysł był wiele razy.. a odsprzedaż peta, mi się podoba, może nie żeby uzyskać jakiś ekwiwalen, ale na przykład item do podexpienia innego?

(Poziom - bazowy poziom)/współczynnik= exp jaki otrzymujemy?

Współczynnik - jakość peta, im większa, tym lepiej.

Z drugiej strony.. takie coś zachęcałoby do posiadania jednego peta, a nie kilku wyexpionych, do czego będzie zachęcać administracja.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


16 Kwi 2014, o 12:14
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
Witam

Licznik expa był wielokrotnie ale tym bardziej widać, że jest potrzebny.

Sprzedaż peta - a propo uwagi Dragona - co to jest żeby pomysły i rozwiązania z gry odnosić do realnego życia? Jakaś taka moda pojawiła się na tym forum i co rusz ktoś odpisuje w ten sposób. Przecież to jest bezsensowne i takie wypowiedzi powinny trafiać do strefy zgniotu. Gra to gra!
Sam pomysł - mający jak rozumiem dawać jakąś nagrodę za długie expienie peta co do zasady jest fajny. Oczywiście lepiej by było, żeby ta nagroda występowała w postaci plusów zwierzaka - jak np: dodatkowe resy co 10 lev, zmieniony wygląd co 20-30lev etc.

Żeby nie zakładać nowego tematu mam jeszcze uwagę odnośnie wypowiedzi rzuffa.
Właśnie tego też w sumie nie rozumiem dlaczego administracja musi nas zachęcać do jakiegoś rozwiązania? Przecież chyba my gracze dajemy radę określić co jest dla nas najlepsze/najbardziej lubiane. Czy naprawdę każdy aspekt rozrywki jaką jest granie w Taerna musi być regulowany systemem "zachęceń".
Dlaczego nie mogę się trzymać np: mojego pomysłu: mam 1 zwierzaka i expię go forever? Co w tym złego? Chyba powinno być na odwrót: długo expię to mam korzyści większe niż droga na skróty i kupienie kolejnego peta?

Dlaczego administracja nie działa na tej zasadzie:
"Ok graczu masz swój pomysł na grę - zauważamy to, szanujemy i staramy się szukać rozwiązań które spowodują, ze Twój sposób będzie jeszcze bardziej miodny?. Równolegle staramy się też rozwijać grę i mamy nowe pomysły, które jednak nie stawiają Ciebie Drogi Graczu w gorszej sytuacji tylko ze względu na to że poprzednio wybrałeś taki a taki sposób gry"

pozdr
Lisario


16 Kwi 2014, o 13:42

Podziękowali: ViconiaDeV (16 Kwi 2014, o 14:59)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 18:53
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: bumbum
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
Jeśli sprawa licznika była poruszana nie raz to czemu nie chcą go dodać? Ułatwi to grę o wiele np za modłę dostaje 17 expa to mogę rozplanowac ile jeszcze muszę ich zabić i za. Ile wbije level


16 Kwi 2014, o 13:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Maj 2013, o 21:00
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
Pomysł ze sprzedażą petów bardzo dobry moim zdaniem.


16 Kwi 2014, o 15:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lis 2013, o 13:27
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Nick w grze: WiochMen
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
Wiele osób posiada wyexpione pety których nie używają bo są po prostu zbyt mizerne (ogar, nietoperz, klatkowe 1 i 2) więc pomysł z NPC skupującym lub dającym bonus na inne pety zdecydowanie w mojej ocenie na Tak.

I nie porównujmy gry do RL, w tej grze jest tyle paradoksów iż wystarczy otworzyć oczy aby uznać że pomysł z kupcem starych petów jest całkiem realny :lol: dom seniora :P >>>Dragonfire

_________________
Tłuk (Thor):
90 [✓]
100 [✓]
105 [✓]
110 [X]


Jaki właściciel taki pet ;)

http://www.youtube.com/watch?v=B3J6CyeFUds


16 Kwi 2014, o 15:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Maj 2013, o 14:11
Posty: 19
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: ErroorrE
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
Co do sprzedaży petów jestem jak najbardziej na tak ^^ Przydało by się to wielu graczom którzy mieli wyexpione pety a tylko zżerają jedzenie w gildii bo teraz mają innego peta.

_________________
"Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa."


17 Kwi 2014, o 17:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
O ile mi się wydaje to w gildii jest opcja "usuń" :)

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


17 Kwi 2014, o 18:02
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Maj 2013, o 14:11
Posty: 19
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: ErroorrE
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż peta
Jest opcja "Usuń" która jednak usuwa peta i nic nie dostajemy za jego expienie itp. ten pomysł dodawałby np. ileś tam % expa z każdego poziomu do flaszki i ta flaszka mogłaby oddać ten exp innemu petowi i tym podobne pomysły.

_________________
"Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa."


17 Kwi 2014, o 18:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron